Witajcie!

Z przyjemnością dzielimy się z Wami informacjami o tym co nowego dzieje się na beesfund.com. Ciężko pracujemy, żeby spełniać Wasze oczekiwania, odpowiadać na sugestie i jak najbardziej wspierać naszych Projektodawców.

Pierwszy projekt na beesfund.com zakończył się sukcesem! Po akcji promocyjnej „Husarii pod Wiedniem” do Instytutu Wydawniczego Erica zgłosili się sponsorzy z właścicielem Browaru Lwówek i Browaru Ciechan na czele. Swoimi hojnymi wpłatami sprawili, że książka z pewnością powstanie, a jej autor już nad nią pracuje. Mimo sukcesu IW Erica współpracuje nadal ze społecznością beesfund.com oferując „Husarię pod Wiedniem” w przedsprzedaży w atrakcyjnej cenie. Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy!

Pobity został Rekord Polski wsparcia nieudziałowego projektu finansowania społecznościowego. Wspierający, który pragnie na razie pozostać anonimowy został patronem książki w projekcie „Crowdfunding na papierze” wybierając najwyższą nagrodę o wartości 1599 zł! Tym samym przekroczone zostało 64% celu finansowego i na kilka dni przed końcem Karol i Arek są bliscy osiągnięcia sukcesu!

Pomagamy realizować dobry pomysł byłej redakcji magazynu literackiego Bluszcz, która prowadzi największy projekt finansowania społecznościowego w Polsce. Ewa, Marta i Marek wierzą w polskich czytelników i ich zainteresowanie kulturą i chcą wydawać ambitny, wysokiej jakości magazyn PARK. Cel finansowy jest wysoki, ale uzasadniony i gorąco zachęcamy do wsparcia projektu, co ułatwi poszukiwanie dużego inwestora-wydawcy, który zasili budżet projekt i pozwoli przywrócić blask polskiej kulturze!

Wprowadziliśmy liczne zmiany w funkcjonowaniu portalu, słuchając Waszych komentarzy i sugestii. Najważniejszą z nich jest wprowadzenie wielu nowych form płatności i możliwość wpłaty bez konieczności rejestracji i logowania. Sukcesywnie będziemy poprawiać wygląd i funkcjonalność, więc chętnie wysłuchamy wszelkich rad!

Stale współpracujemy z projektodawcami, którzy mają świetne, choć czasami kosztowne pomysły. Dokładamy wszelkich starań, żeby były one dobrze przemyślane i przygotowane od strony merytorycznej oraz prawnej. Mamy nadzieję, że już niebawem pozytywnie zaskoczymy Was kolejnymi atrakcyjnymi projektami!

Cieszymy się, że nas wspieracie i liczymy na to, że niebawem poinformujemy o kolejnym sukcesie na beesfund.com. Zachęcamy do wsparcia projektów, komentowania, zapraszania znajomych i udostępnienia informacji o tym, że beesfund pomaga realizować dobre pomysły!

Pozdrawiamy,

Zespół Beesfund

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany