Pracując z Projektodawcami i weryfikując zgłoszenia zawsze kontrolujemy także realizację projektów zakończonych na beesfund.com sukcesem. Do tej pory pokazywaliśmy je tylko w naszych kanałach społecznościowych, ale rozpoczynamy serię pod wdzięcznym tytułem „Historie sukcesu”! Pierwszy opisujemy mały, ale niezwykle ciekawy projekt Kamila Sabatowskiego.

Otwarte rynki – Indonezja to ciekawy projekt edukacyjny aktywnego studenta z Warszawy. Kamil ma doświadczenie w realizacji wartościowych materiałów video i postanowił zebrać środki na rozpoczęcie kolejnego cyklu oraz wypromować swoją działalność. Dzięki wpłatom 20 osób, zebrał 505 zł w krótkim czasie i właśnie zrealizował swój projekt.

Z uwagi na to, że z definicji filmy o ciekawych rynkach zagranicznych mają być ogólnodostępne, wśród nagród przeważały pakiety sponsorskie. To jednak wystarczyło by przeprowadzić, sfilmować, zmontować i opublikować film video, będący zapisem rozmowy Kamila z Sergiuszem Prokuratem – dyrektorem studiów Polska-Azja i dziennikarzem Harvard Business Review. Od zgłoszenia projektu w połowie października do jego finalnej realizacji minęły 2 miesiące i na planszach przed oraz po filmie widnieją nazwiska sponsorów, w tym także osób indywidualnych, który wsparły pracę Kamila. Gratulujemy i zapraszamy do oglądania!

2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany