Witajcie!

Jedną z najbardziej przyjemnych rzeczy w naszej pracy jest informowanie o sukcesach naszych projektodawców. Tym razem radość ta jest podwójna!

Dzięki wsparciu 71 osób, które dokonały 74 wpłat na łączną kwotę 6327 zł sukcesem zakończył się projekt wydania książki min. o finansowaniu społecznościowym „Crowdfunding na papierze„! Z wynikiem 105,5% dzięki Waszemu wsparciu Arek i Karol dostarczą takie – bardzo ważne naszym zdaniem – wydawnictwo na rynek.

Nie samo zebranie środków jest sukcesem, ale współpraca z setkami osób, dzięki którym mogliśmy go osiągnąć – skomentował Karol Król. – Komentarze, udostępnienia, wyrażanie poparcia przez Internautów przyniosło zdecydowanie lepsze rezultaty, niż promocja w ogólnopolskich mediach. Choć ta przełożyła się po części na pozyskanie dużych sponsorów – dodaje.

Infografika z podsumowaniem projektu jest dostępna na crowdfunding.pl. Cieszymy się, że promotorzy finansowania społecznościowego w Polsce udowodnili, że model ten działa!

Wczoraj końca dobiegł także okres prezentacji projektu „Husaria pod Wiedniem„. Jest on podwójnym sukcesem – najpierw udało się znaleźć sponsorów całego wydania, a potem dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta nabycia książki w przedsprzedaży. Niemal 100 osób nabyło książki i za parę tygodni jako pierwsi będą mogli cieszyć się jej lekturą. Rozgrzany do czerwoności licznik postępu projektu zatrzymał się dopiero na 2 036%!

Gratulujemy twórcom obu projektów wydawniczych, czekamy na efekty ich pracy, a Was zechęcamy do zapoznania się z tymi, które są aktywne i, jak zawsze, zgłaszania własnych pomysłów!

Pozdrawiamy,

Zespół Beesfund

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany