Dzisiejszym wpisem jak zawsze zachęcamy do wspierania dobrych pomysłów, zgłaszania własnych projektów, ale też zwracamy się z prośbą.

Już kilkuset użytkowników wsparło projekty dostępne na beesfund.com. Tym samym dołączyli do społeczności osób, które doceniają zaangażowanie i wolę działania projektodawców. W ich imieniu dziękujemy za poparcie pomysłów i przybliżenie do realizacji ambitnych celów! Każdy z Was ma wkład w obecne i przyszłe sukcesy, dlatego zachęcamy do dodania własnego zdjęcia w profilu użytkownika, a także zaznaczenia opcji pokazania loginu i zdjęcia w zakładce „Finansujący” poszczególnych projektów.

Wspieranie dobrych pomysłów jest absolutnie zaletą każdej osoby, która tego dokonuje, dlatego zachęcamy do zasilenia armii ludzi, którzy się tym chwalą! Kilkoro naszych użytkowników dodało loga firmy jako własne zdjęcie, co jest formą promocji. Gorąco zachęcamy do zalogowania się do beesfund, kliknięcia „Twój profil” w górnej belce nawigacji i dodania zdjęcia oraz wyrażenia zgody na jego wyświetlanie w momencie dokonywania płatności. To naprawdę pomaga twórcom bardziej, niż automatycznie wyświetlany „anonim” 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Beesfund

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany