Ostatniego dnia stycznia nadszedł długo oczekiwany przez nas wszystkich moment – rozpoczęliśmy pierwszą w 2017 roku emisję akcji na Beesfund. Od razu wystartowaliśmy z wysokiego C, prezentując Wam wszystkim ACR Systems S.A. Poznaj bliżej ich historię.

To producent najbardziej zaawansowanych technologicznie gimbali w Europie, który dzięki wsparciu społeczności Beesfund chce się stać światowym liderem w produkcji urządzeń do stabilizacji obrazu.

Czym jest gimbal?

Mówiąc zrozumiałym językiem – gimbal to elektroniczny stabilizator kamery, czyli urządzenie sterujące pracą trzech silników elektrycznych obracających kamerę do zamierzonej pozycji na podstawie danych pochodzących z szeregu czujników sensorycznych takich jak żyroskopy, akcelerometry, enkodery i GPS.

Historia i cel zbiórki

Wszystko zaczęło się od momentu, gdy Max Salamonowicz, jeden z founderów, zafascynowany realizacjami ujęć z powietrza z wykorzystaniem dronów, zaczął szukać odpowiedzi na pytanie: jak rejestrować stabilny obraz?

Już w 2013 roku chęci zostały przekute w czyny, kiedy to ACR Systems rozpoczął pierwszą zbiórkę społecznościową na platformie Kickstarter. Ten wielki test został zdany przez zespół celująco, ponieważ zebrano ponad 1 000 000 zł. Tym samym, idea mogła się urzeczywistnić, a 100 pierwszych, gimbali ujrzało światło dzienne.

Inwestor wsparł ACR Systems na wczesnym etapie rozwoju zapewniając smart-money i umożliwiając dynamiczny rozwój technologii. Dzięki pomocy ze strony specjalistów SpeedUp, firma była w stanie zbudować i szczegółowo opracować m.in. model biznesowy.

Kolejne miesiące to wytężony czas nad udoskonalaniem gimbali, optymalizowanie pod kątem skrócenia czasu produkcji i łatwości użytkowania. Zgrana grupa specjalistów, również i w tym wypadku, zrealizowała swoje zadanie.

Naturalnym krokiem do przodu jest ekspansja zagraniczna, w tym na rynek USA, Europy, Indii oraz Australii. Do tego potrzebna jest pomoc społeczności, czyli właśnie Twoja. W 2017 ACR Systems będzie intensyfikować obecność na terenie USA i Europy Zachodniej, wzmacniać pozycję w Polsce i wprowadzać produkty na terenie Indii.

Dodatkowo, w  planach na kolejne lata jest także współpraca z filmowcami z pozostałych krajów Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Australii oraz Afryki. Aby myśleć o rozwoju, ACR Systems potrzebuje zwiększyć skalę swoich działań marketingowych na zagranicznych rynkach. W tym celu intensyfikowane są prace nad kolejnymi gimbalami, w tym 3 generacji, wzmacniane działania marketingowe oraz zacieśniana współpraca z podwykonawcami.

ACR Systems to kreatywny i doświadczony zespół, posiadający w swoich rękach świetną technologię. Ich plany są konkretne i realne, a w grę wchodzi również debiut na GPW.

Celem emisji publicznej jest pozyskanie 400 000 zł, potrzebne, aby zrealizować wszystkie wyżej wymienione założenia. Więcej o samym ACR Systems S.A. pod tym linkiem na naszej platformie:

https://invest.acr-sys.com/

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany