Beesfund.com to rewolucja na polskim rynku – po raz pierwszy mali przedsiębiorcy i kreatywni pomysłodawcy mogą próbować pozyskać kapitał od Internautów oferując nie tylko produkty, czy usługi, ale także akcje lub udziały w swoich spółkach. Po pierwszej dobie działalności musimy stwierdzić,  że ta możliwość na razie jest najchętniej wybierana przez Wspierających, co nas bardzo cieszy! Czas na krótkie podsumowanie…

Beesfund.com

W ciągu pierwszej doby funkcjonowania beesfund.com:

  • odwiedziło nas ponad 300 użytkowników
  • przekroczyliśmy 100 fanów na naszym profilu na facebook’u – dziękujemy i prosimy o udostępnianie informacji o starcie beesfundu!
  • w dwóch projektach już został przekroczony próg 1% wpłat
  • o ile projekt „Beesfund.com w Twoich rękach” zakończy się sukcesem, to Beesfund S.A. już ma 5 nowych akcjonariuszy – gratulujemy i dziękujemy!
  • kolejne dwie osoby staną się właścicielami Zestawu Crowdfundera – ekotorby i książki o finansowaniu społecznościowym

Z okazji tych sukcesów, z dumą przyznaliśmy nagrody dla pierwszych Wspierających.

Tytuł pierwszego w Polsce właściciela akcji nabytych w modelu crowdfundingu udziałowego otrzymał użytkownik szania, brawo!

Tytuł najbardziej aktywnego wspierającego otrzymuje użytkowniczka california – wsparła już 2 projekty i zapowiada, że to nie jest jej ostatnie słowo – miodzio!

Dziękujemy i zachęcamy do śledzenia, komentowania i wspierania naszych działań, a już niebawem parę konkursów z atrkacyjnymi nagrodami. Z uwagi na to, że stale chcemy się poprawiać dla Was i zapewnić jak najwyższą jakość obsługi, prosimy o poświęcenie czasu i dodanie w komentarzach swoich wrażeń, opinii i uwag!

Pozdrawiamy,

Zespół Beesfund

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany