Każda dziedzina ma swoją konferencję, która jest obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego kto się chce się w danej branży liczyć. Branża internetowa w Polsce ma aż dwa takie punkty – gdański “InfoShare” w maju oraz odbywający się wrześniową porą “InternetBeta” w stolicy podkarpacia. Beesfund zameldował się w maju nad morzem i zamelduje się również we wrześniu w Rzeszowie. Co więcej na końcu wpisu mamy dla Was rabat na bilet wstępu! 

Co łączy Beesfund z InternetBetą? Więcej niż może Ci się wydawać! Po pierwsze Mateusz Tułecki, człowiek który 11 lat temu powołał konferencję InternetBeta do życia, dziś ściśle współpracuje z Beesfundem, łącząc ciekawe projekty szukające finansowania z naszą platformą. Po drugie Łukasz Zgiep, dyrektor operacyjny Beesfundu podczas konferencji odpowie na pytanie dlaczego za 5 lat, tysiące firm w Polsce przeprowadzi swoje kampanie equity crowdfundingowe. A po trzecie, Beesfund został sponsorem konkursu “Startup Sito” w czasie konferencji, fundując nagrody dla lauretów.  Podsumowując po prostu nie może Was tam zabraknąć 🙂

Historia InternetBeta 

Wrześniowa Beta to już branżowa legenda. Od 11 lat około 800 osób, rok w rok przybywa do pod Rzeszowskiego Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ. Co roku gości przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych pracujących dla największych marek, inwestorów, startupowców, rozwijających innowacyjne projekty, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych. Cel konferencji jest niezmienny – 3 dni upływają pod znakiem dyskusji, dzielenia wiedzy oraz nawiązywania współpracy. Niepowtarzalny klimat konferencji, tworzy doskonałe środowisko dla wszystkich głodnych wiedzy pasjonatów nowych technologii. InternetBeta możemy polecić z czystym sercem jako miejsce, gdzie pojawia się naprawdę wiele merytorycznych i wiele inspirujących wystąpień. Więcej informacji uzyskasz klikając w ten link.

Startup Sito na Becie

Od kilku lat ważna częścią Rzeszowskiej konfenrecji jest też konkurs dla startupów Startup Sito. Konkurs skierowany do autorów najciekawszych polskich projektów związanych z internetem i nowymi technologiami, którzy chcą swój biznes zaprezentować w czasie InternetBeta. Zakwalifikowanie się do niego niesie ze sobą: darmowy bilet na konferencje, możliwość pokazania się przed ludźmi, który potrafią otwierać drzwi do różnych klientów no i przede wszystkim nagrody. 

Wśród nagród w tym roku znajdą się dwie sponsorowane przez Beesfund. Jak z pewnością się domyślacie, tymi nagrodami będą rabaty na opłatę wstępną w wysokości -50% i -25%. Laureaci otrzymają więc zniżkę zaczynającą się od 12 500 zł (opłata wstępna różni się w zależności od zbieranego kapitału). Czyli nie mało. 

Jak zgłosić się do konkursu? Tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. 

Porozmawiamy o emisji? 

Podczas konferencji obecni będą również przedstawiciele Beesfundu na czele z dyrektorem operacyjnym Łukaszem Zgiepem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przeprowadzeniu emisji na Beesfundzie – jej kosztach, jest plusach wizerunkowych czy sprzedażowych umów się z nami na spotkanie.

Zniżka na InternetBeta 2019

Biletów z każdą chwilą ubywa, zostało ich już niewiele. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rabat w wysokości 10%. Co trzeba zrobić żeby go uzyskać? Kliknijcie link poniżej, wpiszcie następujący zniżkowy: [email protected] a cena Waszego biletu zostanie automatycznie obniżona.

W cenie biletu otrzymasz:

  • Wiedzę. Możliwość udziału w 3 dniach konferencji, podczas której wystąpi blisko 100 prelegentów.
  • Okazję do networkingu. Organizatorzy zapewniają 2 imprezy – idealny moment do nawiązania relacji z ludźmi z branży.
  • Wyżywienie. obiad, najlepszą kawę od Coffeedesk oraz coś słodkiego do schrupania. 
  • Transport. Specjalny autobus zabierze Cię z wyznaczonych miejsc w Rzeszowie do Kielnarowej i z powrotem. Nie musisz martwić się o transport, pod warunkiem, że na przystanku pojawisz się punktualnie.

Spieszcie się! Bilety dostępne są do 6 września i rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany