Husaria pod Wiedniem

Projekt
zakończony

99

wspierających

Wydawnictwa

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
2036.67%
3055.0000 / 150.00zł

AKTUALNOŚCI

7 wrz 2012, 14:25:33

Z ogromną radością informujemy, że Browar Lwówek i Browar Ciechanów zdecydowały się na zostanie mecenasami książki dra Radosława Sikory pt. „Husaria pod Wiedniem”. W związku z tym jesteśmy dziś pewni, że książka ukaże się jesienią nakładem Instytutu Wydawniczego Erica.


 


 


Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas zdecydowali się na wsparcie wydania książki. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że kolejne osoby skorzystają z oferty przedsprzedaży przygotowanej przez wydawnictwo. Umożliwiamy Państwu zakup książki wraz z przesyłką pod wskazany adres w cenie 29 zamiast 44.90 złotych. Tyle „Husaria pod Wiedniem” kosztowała będzie w tradycyjnej dystrybucji, Państwo zaś mają szansę zapłacić o wiele mniej dzięki pominięciu kosztów pośredników. Wciąż dostępna jest opcja zakupu dwóch książek w cenie jednej („Wielkie bitwy i szarże Husarii” oraz „Husaria pod Wiedniem”), do korzystania z której szczególnie zachęcamy.


 


W szczególny sposób dziękujemy Browarowi Lwówek i Browarowi Ciechanów za objęcie mecenatu nad książką przekładającego się na bardzo realne finansowe wsparcie procesu wydawniczego. Dzięki takim mecenasom wciąż mamy możliwość rozwijać świadomość historyczną Polaków, promując jednocześnie wartościowe pozycje popularyzatorskie.


 


Zachęcamy wszystkich do dalszego wspierania i promowania projektu zakupami w przedsprzedaży i informowaniem znajomych o naszej akcji!


  

TWÓRCY PROJEKTU

Instytut Wydawniczy Erica
IW_erica.png

Instytut Wydawniczy Erica istnieje od 2004 roku. Został założony przez ludzi, którzy historyczną pasję postanowili wykorzystać wydając książki jednocześnie ciekawe, piękne i ambitne.

 

Naszą największą pasją jest wydawanie ambitnych i ciekawych książek historycznych.

Chcemy być blisko naszych czytelników z dobrą książką, która pomoże, dostarczy wiedzę, rozwinie wyobraźnię i pozwoli miło spędzić czas.

 

Nasza strona internetowa

Nasz Facebook

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę