• 1 481 052 zł zebrany kapitał
  • Projekt
    zakończony
  • 551 inwestorów
  • 2 693 682 zł kwota zbiórki
  • 12,07 % procent oferowany
  • 166,00 zł cena akcji serii G
  • 16 227 liczba akcji serii G
  • 09.06.2020 data zakończenia
  • 99 932 zł próg powodzenia emisji

MC2 Innovations SA - inwestuj w proste narzędzia

Jesteśmy grupą specjalistów z branży IT. Mamy doświadczenie, które pozwala nam utrzymywać wysoką pozycję zaufanego technologicznego partnera na rynku usług doradczych i wdrożeniowych w zakresie technologii blockchain w Polsce i regionie CEE.
Wydaje Ci się, że Twoja firma działa sprawnie, ale nie optymalnie? Czujesz, że są procesy, które można poprawić, ale nie wiesz jak? To właśnie ten moment, w którym do działania wkraczają fachowcy, tacy jak my. Dokładnie tym się zajmujemy.
Proponujemy proste, sprawdzone narzędzia do obsługi skomplikowanych procesów, wykorzystując optymalne rozwiązania, zachowując biegłość także w tradycyjnych i sprawdzonych technologiach.

Carrotspot - prawdziwa odpowiedź na rynek pracownika

Wydaje Ci się, że motywowanie pracowników musi wiązać się z dodatkowymi kosztami? Carrotspot to proste narzędzie służące motywowaniu, nagradzaniu i okazywaniu uznania pracownikom bez konieczności angażowania budżetu. Dzięki platformie Carrotspot, w której wykorzystujemy technologię blockchain, BI i AI, tworzenie firmowej społeczności, która dąży do wspólnych celów staje się proste.

Dlaczego warto zainwestować?

Pracownicy wybierają „szczęśliwe” miejsca pracy. To takie, w których liczy się człowiek. Takie, które nie stawiają życia zawodowego ponad prywatnym. I takie, które tworzą wspólnotę celów i wartości. Znane na rynku motywatory wypaliły się i pracodawcy poszukują nowych, atrakcyjnych narzędzi, które pomogą im stworzyć właśnie takie „szczęśliwe” miejsce pracy.
Kryzys, czy związany z koronawirusem, czy wynikający z innych okoliczności, nie zmienia przydatności Carrotspot. Pracownicy to ludzie, którzy wyciągną gospodarkę, firmę, organizację, ze spowolnienia finansowego. Wymaga to podejmowania decyzji, które pomagają im czuć się bezpiecznie, które świadczą o trosce pracodawcy o pracowników i zapewnieniu wzajemności świadczeń.
Oznacza to także myślenie kategoriami predykcyjnymi, a nie retrospektywnymi, ponieważ jak nigdy wcześniej historia przeszła do historii i świat pracy zmienił się nieodwracalnie. Dlatego stworzyliśmy Carrotspot. To platforma motywacyjno – lojalnościowa, w której wykorzystaliśmy sprawdzoną technologię blockchain, BI i AI. Jej wymierne efekty badamy i mierzymy w sposób ciągły.

Inwestorzy

Powrót do strony projektu