img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Benefitfood

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Benefitfood

Czy chciałbyś zaskoczyć swoich znajomych, przyjaciół lub rodzinę ciekawym drinkiem przygotowanym w domu? Ile razy szukałaś/eś pomysłu na niebanalny drink lub koktajl nie tylko smaczny ale i bez konserwantów, sztucznych barwników i na dodatek zawierający SuperFood?

BenefitFood prócz dotychczas oferowanych naturalnych musów, sosów owocowych i lemoniad rzemieślniczych wprowadza na rynek The Goblin Craft Mixer. Będą to pierwsze na rynku craftowe miksery do drinków i koktajli. Naszym celem jest obecność Goblin Mixerów w restauracjach, pubach, sieciach handlowych i stacjach paliw.

Każdy będzie mógł cieszyć się smakiem owoców z chili, bazylią lub rozmarynem zmieszanej z wodą gazowaną lub ulubionym alkoholem. Zaczynamy w Polsce a chcemy skończyć na Świecie. Mamy już wstępne zainteresowanie partnerów z USA i Chin… inwestując - budujesz globalną markę.

Zapisz się do newslettera by być poinformowanym jako pierwszy możliwości inwestycji oraz wprowadzanych smakach mixerów