DAJAMI

property

Branża:

Branża klimatyzacyjna/ e-commerce

CEO:

Dariusz Ożóg

Rozpoczęcie działalności:

2017

DAJAMI to spółka działająca w branży klimatyzacyjnej. Funkcjonujemy na pograniczu sektora e-commerce i usług montażu. Jesteśmy właścicielem m.in. takich serwisów jak: aero7.pl, home7.pl, loveair.pl, loveair.de.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2017 roku i w ciągu 3 lat zbudowaliśmy najsilniejszą markę na rynku oczyszczaczy powietrza, generując w rekordowym dla tej kategorii roku (2020) ponad 20 milionów PLN obrotu. Spółka ma podpisane liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami AGD/RTV. W poszukiwaniu nowych wyzwań i szans na dalszy, szybki rozwój, weszliśmy na znacznie większy, a zarazem bardzo rozdrobniony rynek montaży klimatyzacji. W 2021 roku, dzięki dużym nakładom inwestycyjnym i pracy całego zespołu DAJAMI, udało nam się rozwinąć siatkę ponad 100 instalatorów na terenie całej Polski, usprawnić liczne procesy i przebudować serwis aero7.pl, aby stał się jeszcze bardziej konkurencyjny.

Aktualnie posiadamy największą widoczność w sieci w kategorii klimatyzacji, setki tysięcy unikalnych użytkowników rocznie i potencjał stania się niekwestionowanym liderem na rynku wartym ponad 1 miliard zł. Liczne unikalne poradniki, ranking klimatyzacji, szybki zakup z montażem przez koszyk, sprzedaż na raty lub z odroczoną płatnością, zespół najlepszych instalatorów w regionie, najszersza gama produktów, indywidualne podejście do Klienta oraz wysoka jakość obsługi - to tylko część naszych przewag nad firmami działającymi lokalnie. Barierę 100 milionów zł obrotu na rynku klimatyzacji planujemy osiągnąć w ciągu 4 lat. Nasze cele są jednak znacznie większe, należą do nich m. in. jeden z najważniejszych projektów, jakim jest konsolidacja rynku klimatyzacji, efektywne łączenie konsumenta z instalatorem oraz powtórzenie sukcesu na bliźniaczym rynku pomp ciepła. Spółka zamierza przekształcić się w SA w najbliższych 12 miesiącach, następnie w 2023 rozpocząć przygotowania do wejścia na GPW.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać powiadomienie o starcie i stać się współwłaścicielem największego sklepu internetowego z klimatyzacją w Polsce!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.