• 378 600 zł zebrany kapitał
 • Projekt
  zakończony
 • 208 inwestorów
 • 1 000 000 zł kwota zbiórki
 • 13,31 % procent oferowany
 • 100,00 zł cena akcji serii B
 • 10 000 liczba akcji serii B
 • 29.11.2019 data zakończenia
 • 350 000 zł próg powodzenia emisji

Toruński Klub Piłkarski „ELANA" powstał w 1968 roku, jako przyzakładowy klub piłkarski. Od 51 lat tworzy się historia związana nie tylko z meczami, ale również z ludźmi, emocjami i historiami. Dziś jesteśmy klubem II ligi, ale nasze ambicje sięgają znacznie wyżej. Dla nas i wielu kibiców Elana to wyjątkowy klub z pasją i jeden z 1968 powodów do dumy.

Chcemy stworzyć silną drużynę na boisku i poza nim. Wierzymy, że razem można wiele.

Elana Toruń to 51 letnia tradycja, to piękne miasto, to ludzie, to emocje, a także historia, która tworzy się każdego dnia. Stwórzmy kolejną.

Od tej chwili możesz wypływać na przyszłą historię klubu, który dla nas jest wyjątkowy. 51 lat istnienia klubu przeplatane było blaskami i cieniami, ale wierzymy, że razem z wami czeka nas już wyłącznie świetlana przyszłość. Choć jeszcze parę lat temu nasz zespół grał w IV lidze, dziś aspirujemy do I ligi, a może nawet więcej... Budujemy nowoczesny klub, w jednym z najpiękniejszych miast Polski. Dołączysz?

CHCEMY ZACHĘCIĆ CIĘ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W HISTORYCZNYM DLA NAS WYDARZENIU!

NASZE CELE


Naszym podstawowym celem jest stworzenie nowoczesnego klubu, który z dumą będzie reprezentował Toruń i wszystkich kibiców. Mamy ambitne cele sportowe. Chcemy awansować do I ligi, wierzymy również, że pozyskamy inwestora strategicznego i osiągniemy pierwszy w historii awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.


Zebrane pieniądze przeznaczymy na:


Rozwój naszej Młodzieżowej Akademii Footbolu – 20% zebranej kwoty
 • Podstawą działalności każdego klubu piłkarskiego jest młodzież. Dlatego staramy się inwestować w nasze zespoły młodzieżowe, stwarzamy im jak najlepsze warunki rozwoju. Przystąpiliśmy do programu Certyfikacji Akademii Piłkarskich prowadzonego przez PZPN. Środki pozyskane z emisji pozwolą na dofinansowanie szkoleń i kursów kwalifikacyjnych trenerów, zakup sprzętu sportowego poprawę bazy szkoleniowej i organizację jeszcze lepszego i nowocześniejszego systemu szkolenia.
Rozwój i optymalizacja działań związanych z I zespołem, w wyniku którego drużyna będzie walczyła o awans do 1 Ligii - 60% zebranej kwoty
 • Zespół po awansie do 2 Ligii w następnym sezonie pokazał swój potencjał walcząc o awans do 1 Ligi zajmując ostatecznie 4 miejsce – niestety nie premiujące awansem. Pragniemy w najbliższych latach po pierwsze podnieść poziom organizacyjny, sportowy, poziom obsługi medycznej zespołu, po drugie chcemy stworzyć Klub na europejskim poziomie.
Poprawę sytuacji finansowej oraz uzyskanie płynności finansowej Klubu – 20% zebranej kwoty
 • TORUNSKI KLUB PIŁKARSKI ELANA SA. powstała w 2010 roku przejmując licencję na grę w II lidze zachodniej po stowarzyszeniu wraz ze zobowiązaniami w stosunku do zawodników, trenerów oraz podmiotów publicznoprawnych. Wszystkie zobowiązania zostały spłacone w latach poprzednich Pozostało tylko z tamtych czasów zobowiązanie finansowe w stosunku do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), z którym została zawarta umowa z dnia 25.09.2015 roku (układ ratalny). W ramach zawartego układu jest splacana co miesiąc rata w kwocie niewiele ponad 4000 zł. Ostatnia rata tego zobowiązania zgodnie z w/w układem zostanie splacona we wrześniu 2022 roku.

  Pozyskanie środków z emisji akcji pozwoli Klubowi na odzyskanie pelnej płynności i spłatę wszystkich biezących zobowiązań. które związane są z spóźniającym się wplatami od sponsorów oraz zmniejszeniem poziomu finansowania przez jednego z kluczowych sponsorów.


EQUITY CROWDFUNDING


Krokiem na jaki się zdecydowaliśmy jest emisja equity crowdfundingowa, która da nam nowe możliwości w budowie klubu, a także zwiększy nasze zasięgi w docieraniu do nowych kibiców.


NABYWAJĄC PAPIEROWĄ AKCJĘ...


Nabywając papierową akcję Elany wkroczysz do żółto-niebieskiej rodziny. To pewien symbol i kod, którym się posługujemy. Być członkiem naszej rodziny może każdy kibic i sympatyk, ale nie każdy zostanie również właścicielem klubu. Nabywając akcję czuj się wyjątkowo. Wyjątkowo będziemy Cię również traktować.

Nasz zespół

Poznaj ludzi, którzy realizują misję budowy nowoczesnego klubu piłkarskiego w jednym z najpiękniejszych miast Polski.
PION OPERACYJNY

Jarosław Więckowski

Prezes Zarządu

Od końca 2016 roku piastuje funkcję Prezesa Zarządu Toruńskiego Klubu Piłkarskiego. We wcześniejszej pracy zawodowej Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia.

Maciej Jóźwicki

Współwłaściciel, Przewodniczący Rady Nadzorczej

Pomysłodawca, założyciel i prezes firmy Marwit ze Złejwsi Wielkiej. Jego firma codziennie dostarcza do sklepów w całej Polsce świeże soki z warzyw i owoców promując zdrowy tryb życia. Od 2014 właściciel Elany, a od 2016 wraz z Adamem Krużynskim współwłaściciel. Przewodniczący Rady Nadzorczej TKP Elana S.A.

Adam Krużyński

Współwłaściciel, Członek Rady Nadzorczej

Wieloletni Dyrektor Zarządzający Nice Polska, a z początkiem marca 2018 roku także Dyrektor ds. Sprzedaży (Chief Sales Officer) w grupie Nice. Współwłaściciel Elany od 2016 roku i członek Rady Nadzorczej. Pasjonat sportu, łączący miłość do żużla z piłką nożną.

PION SPORTOWY

Ariel Jakubowski

Trener Elany Toruń

Były piłkarz (247 występów na poziomie Ekstraklasy), od 2013 poświęcony pracy trenera. Z naszym klubem związany od niedawna, ale już udowodnił, że nie obcy jest mu perfekcjonizm oraz pasja do piłki i ludzi. Są to cechy, które cenimy najbardziej.

Dariusz Grzegrzółka

Asystent Trenera

Prawa ręka trenera Jakubowskiego i najważniejsza (poza młodymi piłkarzami oczywiście) osoba w Akademii Elany. Umiejętnie łączący świat piłki młodzieżowej z piłką seniorską. Jeśli chciałbyś kogoś zapytać o system szkolenia dzieci i młodzieży, to znalazłeś odpowiedniego kandydata.

Jarosław Białek

II Trener Elany Toruń

Kolejny z „ekstraklasowiczów” w naszym pionie sportowym. W najwyższej polskiej lidze zagrał 22 razy i strzelił jednego gola. W Elanie pokonuje kolejne szczeble kariery trenerskiej. Przed rokiem wraz z naszą młodzieżą wywalczył historyczny – pierwszy – awans do młodzieżowej ekstraklasy, jak nazywana jest Centralna Liga Juniorów.

Nicolae Neagu

Trener Bramkarzy

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w futsalu, a także reprezentant Mołdawii w tej odmianie piłki nożnej. Podczas pracy jako trener bramkarzy związany do początku z Elaną, choć zaczynał... w futsalowej Reprezentacji Polski. Tam po raz pierwszy przywdział strój trenerski i zajął się fachowcami od łapania piłek.

Robert Kłos

Menedżer drużyny

Wychowanek naszego klubu, jedyny Torunianin z ponad 100 występami w Ekstraklasy. Grał m.in. dla Zagłębia Lubin i Widzewa Łódź. Obecnie łączy świat klubowych gabinetów i boisk.

Tomasz Rudnicki

Fizjoterapeuta

Prawdziwa legenda Elany Toruń. Wieloletni fizjoterapeuta i masażysta Elany. Choć Pan Tomasz bramek nie strzela, to dzięki jego zabiegom, masażom i wszelkim pomocom medycznym mogą strzelać je piłkarze żółto-niebieskich. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie i ulubieniec trybun.

Daniel Garnicki

Kierownik drużyny

Jeden z najmłodszych kierowników drużyn piłkarskich w Polsce, ale już z niezbędnym doświadczeniem. Swoją funkcję piastuje ponad 3 lata, a swoją miłość do Elany budował od dziecka chodząc na mecze i jeżdżąc po Polsce na spotkania wyjazdowe swojej drużyny.

PION KOMUNIKACYJNY

Rafał Wyrzykowski

Komunikacja

Z wykształcenia filmoznawca, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Umiejętnie łączący swoje dwie największe pasję – do piłki nożnej i filmu. Odpowiadający za komunikację klubu z kibicami i mediami na wszystkich poziomach.
PIŁKARZE ELANY

Piłkarze Elany Toruń

Zawodnicy

Trafiliśmy do sedna. To oni tworzą emocje podczas meczów, to oni dostarczają nam łez szczęścia, a czasami także łez rozczarowań. To im kibicujemy, żeby tych drugich było jak najmniej.
KIBICE ELANY

Kibice Elany Toruń

Kibice

Dopingują swoich piłkarzy w każdym miejscu Polski. Nie obce są im dalekie wyjazdy za swoją ukochaną drużyną i bezsprzecznie są 12 zawodnikiem żółto-niebieskich na boisku. Bez kibiców nie byłoby klubu, tej zbiórki, tych słów...

Nasza historia

 • 1968

  1968

  NARODZINY

  W czerwcu 1968 roku powołany został do życia przyzakładowy klub piłkarski, który wziął nazwę od Zakładu Włókien Poliestrowych "Elana" z siedzibą właśnie w Toruniu.
 • 1971

  1971

  PIERWSZY DUŻY SUKCES

  Pierwszy poważny sukces piłkarze Elany odnotowali w 1971 roku, kiedy zapewnili sobie awans do III ligi. Po dramatycznym meczu z Goplanią Inowrocław i zwycięskich rzutach karnych zaledwie 3 letni klub znalazł się na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce.
 • 1993

  1993

  GRAMY NA ZAPLECZU EKSTRAKLASY

  Elana awansowała do II ligi. Pomimo spadku rok później, udało się awansować ponownie w 1996 r.
 • 1997

  1997

  PUKAMY DO EKSTRAKLASY

  Elana zajęła 3 miejsce w II lidze, czyli znalazła się na pierwszym miejscu nie dającym awansu do najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce. Sukces był o krok. Nigdy później nie byliśmy tak blisko wielkiej piłki.
 • 1999

  1999

  PIŁKARZ LEGENDA - JAROSŁAW MAĆKIEWICZ

  Najlepszy piłkarz w historii toruńskiej piłki odchodzi z Elany. Wybiera Lecha Poznań, a następnie kontynuuje karierę w innym ekstraklasowym klubie - Wiśle Płock. Legendarny dla nas piłkarz w 84 meczach w Ekstraklasie strzela 21 bramek. Maćkiewicz wróci do Elany po 4 latach i aż do roku 2008 będzie budował swoją legendą. Po ostatnim meczu otrzymał tytuł "Piłkarza 40 lecia Elany".
 • 2000

  2000

  ZMIANY

  W 2000 roku Elana została rozwiązana, jednak do życia został powołany Toruński Klub Piłkarski, który w całości odziedziczył tradycje Elany. W 2008 roku powrócono do pierwotnej nazwy kształtując klub jako TKP Elana Toruń.
 • 2018

  2018

  JESTEŚMY W LIDZE CENTRALNEJ

  Po raz pierwszy w historii Elana Toruń zagra w lidze centralnej. Zwycięstwo w III lidze wywalczone w znakomitym stylu (aż 24 zwycięstwa w sezonie) pozwoliło marzyć o dobrym wyniku także w kolejnym - już drugoligowym - sezonie.
 • 2019

  2019

  O KROK OD I LIGI

  Rozpędzony po poprzednim sezonie zespół był największą rewelacją II ligi i otarł się o awans do I ligi. Do pełni szczęścia zabrakło... jednego zwycięstwa.

Nasze cele

POZYSKANIE INWESTORA STRATEGICZNEGO

Mamy swoje ambicje i marzenia. Wiemy, że ciężką codzienną pracą osiągniemy wszystko co zaplanowaliśmy. Pozyskanie inwestora strategicznego pozwoli nam przyśpieszyć niektóre działania i zwiększyć realne szans na sukces sportowy.
Jesteśmy też dowodem, że z potencjałem naszego klubu i miasta w którym działamy inwestycja w Elanę może przynosić realne zyski.

POZYSKANIE INWESTORA STRATEGICZNEGO

Mamy swoje ambicje i marzenia. Wiemy, że ciężką codzienną pracą osiągniemy wszystko co zaplanowaliśmy. Pozyskanie inwestora strategicznego pozwoli nam przyśpieszyć niektóre działania i zwiększyć realne szans na sukces sportowy.
Jesteśmy też dowodem, że z potencjałem naszego klubu i miasta w którym działamy inwestycja w Elanę może przynosić realne zyski.

STWORZENIE NOWOCZESNEGO KLUBU

Choć w ostatnich latach restrukturyzacji został poddany niemal cały klub wciąż wiemy, że brakuje nam wiele do najlepszych. Naszym celem jest rozwijać się i sięgać tam, gdzie teraz nam się nie udaje. Liczymy na Twoje wsparcie. Mamy przekonanie, że z takim współwłaścicielem jak Ty wszystko będzie prostsze.

AWANS DO I LIGI

Niech to będzie nasz wspólny cel. Stając się współwłaścicielem klubu piłkarskiego będziesz od nas wymagał przede wszystkim zwycięstw na boisku i awansu do I ligi. Zdajemy sobie z tego sprawę i zrobimy wszystko, żeby tak było. A w maju zaprosimy Cię na wspólną fetę na toruńskiej starówce.

AWANS DO I LIGI

Niech to będzie nasz wspólny cel. Stając się współwłaścicielem klubu piłkarskiego będziesz od nas wymagał przede wszystkim zwycięstw na boisku i awansu do I ligi. Zdajemy sobie z tego sprawę i zrobimy wszystko, żeby tak było. A w maju zaprosimy Cię na wspólną fetę na toruńskiej starówce.

A MOŻE TEŻ DO EKSTRAKLASY?

Jaki cel postawisz nam jako współwłaściciel, kiedy już będziemy w I lidze?

ZWIĘKSZENIE PRZYCHODÓW OGÓLNYCH KLUBU

Koszulki, gadżety klubowe, bilety, karnety, pozyskiwanie sponsorów. Chcemy zwiększyć przychody ogólne klubu, docierać do większej liczby kibiców i być bardziej rozpoznawalnym na mapie piłkarskiej Polski.

ZWIĘKSZENIE PRZYCHODÓW OGÓLNYCH KLUBU

Koszulki, gadżety klubowe, bilety, karnety, pozyskiwanie sponsorów. Chcemy zwiększyć przychody ogólne klubu, docierać do większej liczby kibiców i być bardziej rozpoznawalnym na mapie piłkarskiej Polski.

Dodatkowe korzyści z posiadania naszych akcji

od 1 akcji (100 zł)

PAKIET BRĄZOWY

 • Papierowa imienna akcja, potwierdzająca przynależność do piłkarskiej społeczności Elany.
 • Członkostwo w dedykowanej grupie akcjonariuszy na Facebooku. Dzięki niej wstąpisz do wyjątkowego grona Elanowców, gdzie będziesz mógł na bieżąco wymieniać opinie na temat wydarzeń związanych z klubowym życiem Elany.

od 3 akcji (300 zł)

PAKIET SREBRNY

 • Pakiet za 100 zł,
 • Przez pierwsze 2 tygodnie emisji (do 12 września) osobie posiadającej ten pakiet akcji przysługuje bilet na mecz Elana - Widzew Łódź 6 października),
 • Smycz Klubowa na klucze,
 • Opaska na rękę z logiem Klubu Elana Toruń,
 • Wyjątkowy szalik zaprojektowany z myślą o akcji. Poczuj się wyjątkowo i wznieś swój szalik na meczu.

od 5 akcji (500 zł)

PAKIET ZŁOTY

 • Pakiet za 300 zł.
 • Odznaka Klubowa Elany Toruń. Elegancki atrybut, pasujący do każdego stroju.

od 10 akcji (1 000 zł)

PAKIET DIAMENTOWY

 • Pakiet za 500 zł.
 • Umieszczenie na pamiątkowej tablicy akcjonariuszy, która potwierdzi Twoje wsparcie dla Klubu.
 • Mini koszulka meczowa Elany.

od 20 akcji (2 000 zł)

PAKIET DIAMENTOWY +

 • Pakiet za 1000 zł.
 • Koszulka polo Elany Toruń. Noś z dumą każdego dnia.

od 50 akcji (5 000 zł)

PAKIET ŻÓŁTO-NIEBIESKI

 • Pakiet za 2000 zł.
 • Replika koszulki meczowej „Pszczółka” z kolekcji Elany.

od 100 akcji (10 000 zł)

PAKIET ELANOWCA

 • Pakiet za 5000 zł.
 • Unikatowy gadżet, czyli koszulka meczowa „Pszczółka” z autografami całej drużyny oraz sztabu trenerskiego Elany Toruń.
 • Udział w treningu przedmeczowym Elany Toruń. Na własne oczy, z bliska będziesz mógł zobaczyć jak wygląda proces przygotowawczy do meczu ligowego.

od 200 akcji (20 000 zł)

PAKIET ELANOWCA +

 • Pakiet za 10 000 zł.
 • Elegancka kolacja z wybranym zawodnikiem Elany Toruń, to możliwość niesamowitych przeżyć. Podczas tego wyjątkowego spotkania spędzisz czas ze swoim ulubieńcem.
 • Pakiet dwóch karnetów meczowych VIP

od 500 akcji (50 000 zł)

PAKIET KRYSZTAŁOWY

 • Pakiet za 20 000 zł.
 • Wyjazd zorganizowany na mecz Elany Toruń. Transport, nocleg oraz udział w zgrupowaniu zakończone aktywnym kibicowaniem na stadionie.

od 1000 akcji (100 000 zł)

PAKIET KRYSZTAŁOWY +

 • Pakiet za 50 000 zł.
 • Wystawna kolacja w doborowym towarzystwie. Wieczór z Członkami Zarządu Toruńskiego Klubu Piłkarskiego Elana oraz zawodnikami naszej drużyny.
 • Udział w evencie firmowym lub imprezie zamkniętej wybranych zawodników drużyny Elany Toruń.

Media o nas

Co oznacza bycie akcjonariuszem Elany?

Zacieśnienie więzi z klubem

Być może już jesteś częścią naszej społeczności, a może dopiero chciałbyś stać się jej częścią? Nieważne kim jesteś, my chcemy być jak najbliżej ciebie. Będąc akcjonariuszem klubu możesz mieć wpływ na jego rozwój. Weź udział w walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, a przekonasz się o czym mówimy.

Posiadanie imiennego certyfikatu akcji Elany

Każda osoba, która zakupi akcje otrzyma imienny dokument. Prawdziwy kibic nie może przepuścić okazji, aby stać się właścicielem swojego ukochanego klubu.

Podejmuj z nami decyzje o przyszłości klubu

Posiadanie akcji może być Twoim początkiem z piłką nożną od strony, której jeszcze nie znałeś. Będziemy chcieli abyś miał możliwość podejmować wspólnie z nami wiążące decyzje odnośnie planowanych działań. Brzmi dobrze? Zainwestuj!

Czynniki ryzyka związane z działalnością klubu

1. Ryzyko związane ze wzrostem kosztów

Główną pozycją kosztową klubu są wynagrodzenia pracowników. Sytuacja na rynku sportowym oraz sytuacja gospodarcza w kraju niesie za sobą pewne ryzyko ciągłego wzrostu płac. Dotyczy to zarówno zawodników ale również trenerów i innych pracowników.

2. Ryzyko związane ze spadkiem przychodów

Klub sportowy finansowany jest z trzech podstawowych źródeł:

 • dotacje,
 • sponsorzy,
 • sprzedaż biletów i karnetów – kibice.
Dlatego w przypadku utraty lub zmniejszenia finansowania przez jedno z tych żądeł istnieje ryzyko pojawienia się braku płynności oraz wprowadzenie konieczności korekty celów, przede wszystkim sportowych, co może spowodować obniżenie wartości akcji.

3. Ryzyko związane ze spadkiem do niższej Ligii rozgrywkowej

W przypadku zaistnienia takiej sytuacji w znacznym stopniu zmniejszyć się może zainteresowanie klubem nie tylko kibiców ale przede wszystkim sponsorów. Dlatego niezmiernie ważnym jest takie prowadzenie zespołu i zatrudnianie zawodników, które pozwoli na duże bezpieczeństwo pozostania zespołu co najmniej w 2 lidze rozgrywkowej.

4. Ryzyko związane z utratą sponsorów

Ponieważ jest to główne źródło finansowania klubu konieczna jest ciągła praca nad pozyskiwaniem nowych sponsorów oraz dbaniem o obecnych aby środki finansowe pozyskiwane były na nie mniejszym poziomie w skali okresu budżetowania. Utrata sponsorów, a w szczególności strategicznych może spowodować spore trudności finansowe Spółki i obniżenie jej wartości.

5. Rzadkość dywidend

Dywidenda do 2018 r. nie była wypłacana. Przez okres najbliższych 3 lat Spółka nie planuje wypłaty dywidendy. W przyszłości, gdy Spółka osiągnie wysoki zysk, Spółka nie wyklucza, iż dywidenda zostanie wypłacona. Z uwagi jednak na większość, jaką podejmowane są obecnie uchwały w Spółce (w tym o przeznaczeniu zysku na wypłatę dywidendy), decyzja ta w praktyce będzie podejmowana przez większościowych akcjonariuszy Emitenta.

FAQ

Posiadanie akcji nie wiąże się z żadnymi obowiązkami - akcjonariusze nie odpowiadają w żaden sposób za działania spółki. Raz w roku będziesz otrzymywać od nas zaproszenie na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.

Tak – współpracujemy w tej kwestii z portalem Beesfund.com, który ma doświadczenie z podobnymi akcjami i kancelarią prawną, która dba o kwestie formalne. Ważną informacją jest także to, że akcja jest zgłoszona do Komisji Nadzoru Finansowego.

Tak, kupując wyższy pakiet, otrzymasz również nagrody przypisane do niższych pakietów.

Tak, po zakończeniu emisji akcji chcemy założyć specjalną grupę dla akcjonariuszy na Facebooku. Będziemy tam publikować informacje na temat terminu wysyłki akcji oraz aktualne informacje na temat działalności spółki. Mamy nadzieję, że grupa na Facebooku stanie się dobrym miejscem do dyskusji na temat przyszłości spółki.

Pełne imię/imiona i nazwisko (wraz z polskimi znakami, jak w dowodzie osobistym), datę urodzenia oraz adres wysyłki akcji (nie musi być to adres zamieszkania).

Jak najbardziej! Można zakupić dowolną liczbę akcji dowolną liczbę razy. Akcje się sumują, a nagrody przyznawane są według końcowej liczby akcji.

Podczas zakupu akcji wystarczy podać adres, pod który ma zostać dostarczony certyfikat (i ewentualne nagrody).

Inwestor mieszkający poza granicami Polski może kupić akcje spółki. Inwestorzy mieszkający na terenie Unii Europejskiej ( a także w Norwegii, Liechtensteinie, Islandii,Szwajcarii oraz w terytoriach zależnych od państw UE) w momencie wybierania sposobu płatności w operatorze płatności tPay powinni wybrać operatora płatności SEPA Payments.

W przypadku inwestorów spoza Unii Europejskiej konieczny jest bezpośredni kontakt ze spółką w celu uzyskania danych do przelewu.

Akcje wysyłane są listem poleconym na adres podany w procesie zakupu akcji. Wysyłka akcji następuje po zakończeniu emisji oraz zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego Spółki Akcyjnej w Krajowym Rejestrze Sądowym. Cały proces może trwać nawet 2-3 miesiące od momentu zakończenia emisji.

W przypadku pytań najlepiej pisać na adres e-mail na stronie emisji lub wysłać wiadomość na profil na Facebooku.

Nie, posiadanie akcji nie wiąże się z żadnymi obowiązkami, za to nadaje prawa: udział w walnym zgromadzeniu spółki oraz udział w dywidendzie.