• 27 744 zł zebrany kapitał
 • Projekt
  zakończony
 • 71 inwestorów
 • 400 032 zł kwota zbiórki
 • 4,00 % procent oferowany
 • 96,00 zł cena akcji serii B
 • 4 167 liczba akcji serii B
 • 13.01.2019 data zakończenia
 • 48 000 zł próg powodzenia emisji

Clotify to platforma ad tech działająca na pograniczu świata mody i reklamy telewizyjnej, która pozwala na przekształcenie tradycyjnego product placement w mierzalny kanał sprzedażowy.

Użytkownicy Clotify stają się częścią szybko rozwijającej się platformy społecznościowej i zyskują dostęp do wirtualnej szafy, sugerowanych w aplikacji zakupów ubrań i internetowego second hand o unikalnym modelu płatności w aplikacji.

Dołącz do nas i przekonaj się jak zmieniamy świat mody!

Problem

Reklama typu product placement jest nieskuteczna, a jej efekty trudno mierzalne.

Brak budżetów reklamowych

Problemem z którym spotykają się stacje telewizyjne jest stopniowe zmniejszanie budżetów reklamowych firm odzieżowych. Przyczyną jest tutaj brak jednoznacznego związku między reklamą TV a sprzedażą produktów oferowanych przez reklamodawców. W efekcie giganci branży tekstylnej tacy jak Adidas czy LPP już kilka lat temu zlikwidowały budżety na reklamę w telewizji.

Problem z brakiem kanału konwersji występuje nie tylko w przypadku programów i seriali telewizyjnych, ale również w przypadku platform typu VOD oraz teledysków.

Rozwiązanie: CLOTIFY!

Rozwiązaniem tego problemu jest Clotify. Aplikacja przekierowuje ruch z programów telewizyjnych do sklepów detalicznych swoich partnerów. Jest to pierwsza na rynku europejskim aplikacja, która umożliwia swoim użytkownikom kupowanie kompletnych stylizacji postaci występujących w TV. Tworzy to mierzalny kanał sprzedaży, który pozwala na sprawdzenie jak lokowanie produktu przekłada się na klientów.

Przykładem zastosowania dla aplikacji Clotify jest nowy teledysk artystki Saszan do piosenki “Zabierz mnie stąd”, który dodatkowo zawiera lokowanie logo Clotify. Wszystkie stylizacje noszone przez piosenkarkę w teledysku są dostępne za pośrednictwem aplikacji Clotify. Osoba zainteresowana zakupem konkretnego elementu ubioru może nacisnąć przycisk, który bezpośrednio z aplikacji Clotify przekierowuje ją do sklepu partnera.

O Clotify

Clotify nie jest jedynie kanałem przekierowującym ruch z telewizji do sklepów internetowych, ale dodatkowo kompletnym modowym ekosystemem z którego
korzysta ponad 31 000 osób!

Wirtualna szafa

Każdy użytkownik Clotify ma swój profil, któremu towarzyszy tzw. “Wirtualna Szafa”. Jest to przestrzeń, w której użytkownicy przechowują zdjęcia swoich ubrań oraz komponują z nich stylizacje w postaci przejrzystych kolaży.

Platforma społecznościowa

Użytkownicy mają możliwość integracji z innymi Clotifiers. Jest to możliwe poprzez udostępnianie zawartości swojej wirtualnej szafy, przeglądanie szaf innych użytkowników oraz śledzenie profili prowadzonych przez gwiazdy i marki modowe. Dodatkowo platforma wzbogacona jest o komunikator pozwalający na rozmowy między użytkownikami.

Second hand

Pierwotnym założeniem Clotify było pełnienie funkcji wirtualnego second-handu. Ta funkcjonalność, będąca rdzeniem platformy, jest cały czas rozwijana. Użytkownicy mają możliwość wymiany i bezpiecznej sprzedaży między sobą swoich ubrań w mniej niż minutę.

Ekosystem modowy

Poza funkcjonalnościami zaimplementowanymi w aplikacji, Clotify aktywnie działa w ekosystemie modowym. Prowadzimy aktywną współpracę z influencerami, stylistami i celebrytami. Organizujemy wydarzenia modowe popularyzujące naszą aplikację takie jak wyprzedaże szaf gwiazd, czy zorganizowany niedawno Pop Up Bazar. Jesteśmy w trakcie rozmów z organizatorami festiwalu Warsaw Comic Con, w czasie którego mielibyśmy wprowadzić możliwość sprzedaży online przez wystawców.

Dlaczego Clotify ma duży potencjał?

Zwiększenie przychodów z reklam dla stacji telewizyjnych

Zwiększenie obrotów dla sprzedaży odzieży online

Realizowanie potrzeb odbiorców zainteresowancyh modą

Źródła przychodu Clotify:

Prowizja od kierowania ruchu z aplikacji do sklepów detalicznych

Opłata od promowania ofert w second hand w aplikacji

Działania marketingowe skierowane do odbiorców aplikacji

Sprzedaż danych behawioralnych

Opłaty za korzystanie z wersji premium aplikacji

W przyszłości prowizja od płatności w second hand

Osiągnięcia

Clotify jest obecne na rynku od 4 lat, z trzecią odsłoną swojej aplikacji modowej.

31 000

użytkowników

z kosztem pozyskania użytkownika
ok. 3 PLN

4

miejsce

na liście najpopularniejszych aplikacji lifestylowych w 2014 roku

230 000

sesji

od 2016 roku ze średnim czasem 6 minut
na sesję

Ukończyliśmy
akceleratory

Wygraliśmy
w konkursie

Braliśmy
udział w

$120 000

grant

na koszty związane z utrzymaniem aplikacji
i przechowywaniem danych

Finanse

Od czasu wejścia na rynek Clotify było utrzymywane ze środków własnych założyciela. W 2015 roku spółka nawiązała współpracę z software house z Wietnamu, która w zamian za udziały przeprowadziła prace deweloperskie nowej wersji aplikacji (łącznie 16 000 roboczogodzin), co pozwoliło zredukować koszty rozwoju. Miesięczne koszty utrzymania spółki zamykają się w granicy 40 000 złotych i są pokrywane z kapitału założycieli.

Sieć influencerów

Dodatkowo w ciągu minionych 4 lat Clotify zbudowało sieć influencerów oraz zdobyło znaczącą pozycję na portalach społecznościowych.

Saszan

@saszan

Piosenkarka, autorka tekstów, blogerka. Ma na koncie dwa albumy studyjne i kilka singli, z których niektóre mają już blisko 3 miliony wyświetleń. W 2018 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji.

Reprezentuje Clotify, wykorzystując aplikację do kontaktu z fanami.

Współpracowaliśmy m.in. z:

Martyna Kępa

@martynakepa

Sandra Biłas

@szendxx

Szymon Kulik

@blowjive

Wiktoria Czajkowska

@victoriaczajkowska

Magdalena Pazia

@fac3card

Klaudia Kupiec

@kqpiec

Olaf Stokłosa

@oulavs

Clotify w mediach społecznościowych

Cele inwestycyjne

Zgromadzony drogą emisji kapitał zostanie przeznaczony na zwiększenie skali działań - szacujemy że już przy 50 000 użytkowników Clotify zacznie zarabiać i nabierze rozpędu.

Współpraca z influencerami - 10%

Do tej pory współpraca z influencerami była kanałem który najlepiej przekładał się na nowych użytkowników w aplikacji. Zamierzamy ponownie go wykorzystać by jak najszybciej osiągnąć punkt krytyczny

Współpraca ze stacjami TV - 40%

Nowym kanałem pozyskiwania użytkowników i jednocześnie jednym z kanałów finansowania Clotify jest współpraca ze stacjami telewizyjnymi. Jednym z celów tej emisji jest pozyskanie środków na nawiązanie takiej współpracy

Rozwój aplikacji - 40%

Wprowadzenie nowych funkcjonalności do aplikacji uczyni ją bardziej atrakcyjną i pozwoli na zwiększenie zaangażowania użytkowników.

Rozwój zespołu - 10%

Zwiększenie skali działań wymaga zatrudnienia kolejnych pracowników do obsługi zadań bieżących

Cel nr. 1:

100 000

unikalnych użytkowników miesięcznie!

Plany na przyszłość

Wprowadzenie grywalizacji

Kwiecień 2019

Do aplikacji Clotify wprowadzony zostanie wewnętrzny system rozliczeń opartych na Clotify Coins.

Wirtualną walutę będzie można otrzymać w zamian za aktywne korzystanie z aplikacji: dodawanie ubrań i stylizacji, sprzedaż i kupno ubrań, zapraszanie do aplikacji znajomych oraz inne aktywności.

Clotify Coins będzie można wymienić na: prezenty, zniżki na zakupy w Clotify, kupno ubrań w second hand oraz promowanie swoich ofert w second hand.

Pozycjonowanie ogłoszeń

Maj 2019

Do aplikacji Clotify zostanie dodana możliwość promowania ogłoszeń i wyróżniania profili. Opłaty za korzystanie funkcjonalności pobierane będą za pośrednictwem Clotify Coins. Jeżeli ten system zadziała, przewidujemy wprowadzenie możliwości zakupu CC za realne pieniądze.

Behavioral data sales

Grudzień 2019

Ekosystem Clotify zostanie wzbogacony o precyzyjnie dobierane reklamy, targetowane na podstawie danych dotyczących zachowań - na podstawie zawartości wirtualnych szaf i działań w aplikacji zostanie opracowany dokładny profil każdego użytkownika.

Dane te zostaną wykorzystane do wyświetlania dobranych do użytkownika reklam, przykładowo ubrań pasujących do tych już przez niego posiadanych, co przełoży się na zwiększenie atrakcyjności tego kanału dla reklamodawców. Dodatkowo zebrane w ten sposób informacje pozwolą dopracować system rekomendacji tak, by jak najbardziej wpasowywał się w potrzeby naszych użytkowników - proponowanie stylizacji współgrających z gustem danej osoby itp.

Zespół

Zespół Clotify to grupa profesjonalistów z silną reprezentacją osób doświadczonych w używaniu nowoczesnych kanałów komunikacji.

Mikołaj Krzemiński

Prezes Zarządu

Pomysłodawca oraz założyciel Clotify. Jest ze spółką od samego początku - 2013 roku. W Clotify odpowiada za strategię, realizowanie planów, analizę szans i zagrożeń oraz zarządzanie zespołem.

Jako pierwszy Polak uzyskał tytuł licencjata na Eckard College w USA, a następnie tytuł MBA na Uniwersytecie Wisconsin. Magister Ekonomii na Uniwersytecie Łazarskiego w Warszawie. W przeszłości współtworzył firmy z branży motoryzacyjnej: Rudys Detailing oraz Getchniq Polska. Firmy te wciąż istnieją i przynoszą wymierne zyski.

Maciej Szurek

Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Współzałożyciel Clotify, obecny w spółce od 2014 roku. Wspiera ją swoją wiedzą, doświadczeniem i kontaktami.

Pracował w obszarach marketingu i sprzedaży m.in. w firmach takich jak Mars, Volvo czy Panasonic. Dodatkowo posiada doświadczenie wyniesione z agencji consultingowej, gdzie zajmował się rozwojem marek, modelowaniem biznesowym, planowaniem strategicznym i zarządzaniem międzynarodowymi projektami.

Ewa Krzemińska

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

Odpowiedzialna za kontakty z klientami i wspieranie zarządu w podejmowaniu kluczowych decyzji. Specjalistka z zakresu marketingu na rynku włoskim, hiszpańskim i chińskim, posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie wyniesione z prowadzenia własnej firmy w branży farmaceutycznej.

PAWEŁ NIEPRZECKI

MENADŻER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Członek zespołu od 2018 roku, odpowiedzialny za nawiązywanie współpracy z markami odzieżowymi (L37, Diamante Wear, Missu, Szachownica). Posiada doświadczenie w zakresie pozyskiwania klientów, sprzedaży i weryfikacji dokumentów.

BRUNO OMEROVIC

DYREKTOR TECHNICZNY

Odpowiedzialny za nadzór informatyczny, optymalizację, bezpieczeństwo IT oraz administrację serwerów. W przeszłości wiceprezes Personal.com ($27 mln dochodu, wykupiony przez Digi.me), uwierzył w potencjał Clotify i zaangażował się w rozwijanie spółki.

MAGDA BROKOWSKA

PRODUCT OWNER

Odpowiedzialna za rozwój aplikacji. Posiada niemal 10-letnie doświadczenie w branży IT, w przeszłości pracowała m.in. dla Atende Medica (rozwój oprogramowania dla przychodni i szpitali), współtworzyła aplikacje mobilne dla Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

VIET HOANG NGUYEN

DORADCA ZESPOŁU TECHNOLOGICZNEGO

Obecny w Clotify od 2015 roku, odpowiada za doradztwo w tematach związanych z funkcjonowaniem i rozwojem aplikacji. 15 lat w branży IT, posiada doświadczenie we wszystkich aspektach tworzenia oprogramowania. Współtworzył m.in. IPLA, MUZO, MegaPanel i KATZ.

KASIA URBANOWSKA

DYREKTOR DS. SOCIAL MEDIA

Obecna w Clotify od dwóch lat. Odpowiada za promocję zakupów z drugiej ręki - jej głównym zadaniem jest zwiększanie ilości transakcji dokonywanych za pośrednictwem aplikacji.

MAŁGORZATA DŻUS

DYREKTOR OPERACYJNY

Odpowiada za wizualizację wartości marki oraz spójność brandingową, a także strategię komunikacji. W przeciągu ostatnich 2 lat zbudowała 22-tysięczne konto Clotify na platformie TikTok.

NATALIA HERMAN

MENADŻER DS. SOCIAL MEDIA

Odpowiada za tworzenie postów na profil aplikacji oraz promowanie spółki w mediach społecznościowych. Pracuje nad tworzeniem społeczności modowej skupionej wokół Clotify, w wolnym czasie prowadzi bloga modowego.

KLAUDIA BORYCKA

COPYWRITER

Absolwentka FIlologii Polskiej, odpowiada za redakcję treści, tworzenie artykułów modowych oraz prowadzenie bloga i profilu shopstyle aplikacji. Od 2 lat pisze artykuły dla takich firm jak Ceneo czy Domodi.

ZOFIA OWCZARCZYK

PROJEKTANT GRAFICZNY

Odpowiada za prowadzenie profilu Clotify na Instagram oraz stronę graficzną aplikacji. W W przeszłości pracowała przy organizacji międzynarodowych wydarzeń modowych.

Dodatkowe korzyści

Inwestując w Clotify staniesz się akcjonariuszem aplikacji z ogromnym potencjale skalowania. Dodatkowo, za sprawą przygotowanych przez nas pakietów modowych, już dzisiaj możesz cieszyć się z bycia częścią Clotify!

Od 1 akcji

Konto premium i Warsaw Comic Con

Kupując jedną akcję otrzymasz od nas:

 • konto premium w aplikacji Clotify na rok
 • bilet na Warsaw Comic Con - największy polski festiwal popkultury
 • zestaw naklejek Clotify na laptopa/lodówkę

Od 5 akcji

Pokrowiec i wieszak

Kupując 5 akcji otrzymasz od nas

 • wieszak na ubrania sygnowany logo Clotify
 • limitowany pokrowiec na ubrania Clotify

Od 10 akcji

Zakupy ze stylistą

Kupując 10 akcji otrzymasz od nas:

 • 2 - godzinne zakupy ze stylistą w centrum handlowym na terenie Warszawy
 • podczas spotkania nasza stylistka przejrzy Twoją szafę i pomoże stworzyć stylizacje

Od 25 akcji

Lookbook z fotografem

Kupując 25 akcji otrzymasz od nas:

 • sesję zdjęciową Twoich ubrań, która pozwoli na stworzenie wirtualnej szafy Clotify

Od 50 akcji

Fashion Industry Days

Kupując 50 akcji otrzymasz od nas:

 • zaproszenie na Fashion Industry Days 2019 w Łodzi - jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce. Nie martw się o szczegóły - przejazd i hotel zorganizujemy za Ciebie!

Od 200 akcji

Paris Fashion Week

Kupując 200 akcji otrzymasz od nas:

 • zaproszenie na Paris Fashion Week w Paryżu - jedno z największych wydarzeń modowych na świecie. Nie martw się o szczegóły - zapewniamy przelot, hotel i wstęp na każde z wydarzeń

Od 400 akcji

Amazon Fashion Week

Kupując 400 akcji otrzymasz od nas:

 • zaproszenie na Amazon Fashion Week w Tokio - jest to niesamowita gratka dla każdego fana mody. Nie martw się o szczegóły - zapewniamy przelot i hotel. Tylko tak możemy pokazać jak bardzo cenimy naszych najaktywniejszych akcjonariuszy!

Analiza rynku

Clotify działa na połączeniu rynku reklamowego i modowego, w tym na dynamicznie rozwijającym się rynku odzieży używanej.

Prognozowana wartość rynku sprzedaży odzieży online

Prognozowany obrót ze sprzedaży online (w mld USD).

RYNEK WTÓRNY OSIĄGNIE WARTOŚĆ 41 MLD $ DO 2022 R.

Wykres przedstawiający wartość rynku wtórnego

Wartość rynku sprzedaży online na całym świecie zwiększa się. Dużą część tego rynku stanowi sprzedaż odzieży online - w samym USA wartość tej gałęzi to 187 mld dolarów. Coraz większe znaczenie odgrywa tutaj wtórny rynek odzieży w ramach tzw. second handów. Wpływ na rozwój tego zjawiska mają takie czynniki jak moda na ekologię i oszczędność i uzależniające zjawisko wyszukiwania najlepszych okazji. Szacuje się, że wartość nieużywanych ubrań znajdujących się w szafach amerykańskich kobiet to aż 220 mld dolarów!

$64 mld

Wartość rynku odzieży online w USA

$18 mld

Wartość rynku second handów w USA

$41 mld

Szacowana wartość rynku odzieży używanej do 2022 roku

Konkurencja

Clotify działa na rynku na którym wciąż jest dużo przestrzeni do zagospodarowania, integrując w sobie wszystko to, co zadecydowało o sukcesie naszej konkurencji.

Ambicją Clotify jest stanie się kompletnym ekosystemem modowym, który realizuje wszystkie modowe potrzeby swoich użytkowników i zarabia na każdym obszarze w którym działa. Dlatego wydzieliliśmy kilka funkcjonalności, które w naszej opinii przełożyły się na sukces naszej konkurencji: wirtualna szafa, społeczność modowa, sklep online, second hand.

Płatność w aplikacji

To co odróżnia Clotify od innych aplikacji umożliwiających kupno/sprzedaż ubrań (np. Vinted) to unikalny model płatności. Inne platformy jedynie łączą kupującego ze sprzedającym, nie zabezpieczając w żaden sposób płatności.

W naszym modelu Clotify pośredniczy w płatności - osoba sprzedająca otrzymuje należność za ubrania w ciągu 14 dni od przesłania kupującemu potwierdzenia przesłania zakupu. Za każdy zakup Clotify wystawia wirtualny paragon, za który pobiera prowizję w wysokości 3%, aby w przypadku reklamacji móc oddać kupującemu wpłacone pieniądze i nie być stratnym. Mechanizm ten pozwala chronić interesy obu stron.

Dzięki takiemu modelowi płatności Clotify jest spółką operującą na negatywnym kapitale obrotowym, którym może dysponować w celu pozyskania finansowania dłużnego. Naszych środków nie przetrzymują pośrednicy, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad swoimi finansami.

Media

Mówią o nas

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wycena technologiczna została przeprowadzona kilkoma metodami w tym metodą dochodową typu DCF oraz metodą kosztową. Ostateczna wartość spółki jest ich średnią. Na poparcie wyceny otrzymaliśmy opinię biegłego rewidenta. Jeśli chcesz zapytać o więcej szczegółów, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Akcja realizowana jest we współpracy z Beesfund.com, który jako lider crowdfundingu udziałowego w Polsce zorganizował już wiele podobnych emisji. Bardzo ważna z Twojej perspektywy jest informacja, że emisja akcji jest zgłoszona do Komisji Nadzoru Finansowego i spełnia wszystkie wymogi formalne.

Nasz zysk to także Twój zysk! Od momentu pojawienia się pierwszego projektu aplikacji w 2013 roku, ciągle się rozwijamy i ciężko pracujemy, aby wartość rynkowa naszego projektu stale rosła. Jednego jesteśmy pewni: do tej pory zdobyliśmy tak duże doświadczenie, że dziś skutecznie dążymy do założonych celów i rzadko ponosimy klęskę. Nawet mimo przeszkód i problemów nigdy się nie poddajemy. Dołącz do nas i przekonaj się sam jak wiele możemy wspólnie zyskać.

Oczywiście, że planujemy. Jeżeli nasza aplikacja będzie rozwijała się zgodnie z założeniami biznesplanu, to jesteśmy gotowi wypłacać dywidendę już na koniec 2021 roku.

Tak. Zgodnie z prawem akcje można odsprzedawać dalej według własnego uznania. W tym celu należy podpisać zwykłą umowę cywilnoprawną i zgłosić sprzedaż spółce.

Z byciem współwłaścicielem i posiadaniem akcji nie wiążą się żadne obowiązki. Zgodnie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych raz do roku spółka będzie organizować Walne Zebranie Akcjonariuszy, na które będziemy wysyłać zaproszenia. Obecność nie jest obowiązkowa, ale z przyjemnością Was wysłuchamy i przedyskutujemy wszystkie obserwacje, wnioski, uwagi i pomysły.

Do objęcia akcji przez nowych akcjonariuszy, którzy nabyli akcje spółki w ramach otwartej emisji, nie jest potrzebne spotkanie z notariuszem. Po zakończeniu emisji objęcie akcji przez nowych akcjonariuszy jest rejestrowane w KRS, a dokumenty akcji są rozsyłane pocztą bezpośrednio do inwestorów.

Kapitału 400.000 zł dzięki któremu osiągniemy stabilizację. Mamy w pełni działający produkt, stale rozbudowujemy nasz zespół o nowe osoby wnoszące świeże pomysły, a także bierzemy udział w konkursach międzynarodowych, gdzie nawiązujemy nowe kontakty. Oprócz tego możemy pochwalić się zapleczem produkcyjnym w Wietnamie. Funduszy potrzebujemy przede wszystkim na rozwój bazy użytkowników i stałe ulepszanie ich doświadczeń. Jedną z opcji, którą chcemy wprowadzić będzie możliwość targowania się (bidding). Chcemy, aby sprzedaż i zakupy naszych użytkowników wiązały się z uzyskaniem jak najlepszej ceny i korzystnej oferty. Planujemy również zatrudnić firmę PR-ową lub osobę na to stanowisko, zainwestować, żeby być bardziej atrakcyjnym partnerem dla mediów telewizyjnych oraz aby produkt stał się rozpoznawalny. W przyszłości bardzo ważne będzie także rozszerzenie obecności aplikacji w Europie Centralnej i na cały świat. W Clotify chcemy, aby moda była częścią każdego z nas.

Aby spełnić podstawowe cele potrzebujemy w pierwszym etapie 400 000 zł. W kolejnym chcemy pozyskać 2 miliony złotych. W momencie uzyskania dofinansowania akcje, które kupisz dziś, w przyszłości będą o wiele więcej warte.

Spowolni to proces rozwoju produktu i biznesu związanego z Clotify. Taka sytuacja nie zmniejszy jednak naszego zaangażowania w projekt i nie zatrzyma nas. Nawet jeśli poniesiemy dziesiątki porażek, to wystarczy nam tylko jeden sukces, aby w pełni pokazać nasze możliwości. Jeżeli okaże się, że w tej rundzie finansowania nie osiągnęliśmy nawet założonego minimum, to będziemy próbować dalej. W dalszym ciągu będziemy robić to, co robimy każdego dnia, czyli promować aplikację na świecie, brać udział w konkursach, rozwijać networking oraz branżę modową w Polsce. Bez Waszych środków aplikacja Clotify i biznes z nią związany będzie dalej rozwijać się w sposób organiczny. Przechodziliśmy przez to przy dwóch ostatnich etapach rozwoju produktu. Z Waszą pomocą możemy szybciej osiągnąć znacznie więcej.

Clotify SA (Polska) jest wyłącznym licencjobiorcą Clotify LLC (USA) uprawnionym do znaku Clotify (USA/EU) oraz właściciela majątkowych praw autorskich do aplikacji Clotify (US Copyright Office).

Clotify posiada już dwie wersje aplikacji: darmową z reklamami i premium bez reklam. Reklamy w podstawowej, darmowej wersji wyświetlają się pomiędzy stylizacjami i ofertami sprzedaży. Clotify zarabia nie tylko dzięki każdemu kliknięciu w baner reklamowy, ale także już po samym zobaczeniu reklamy przez użytkownika.