Szkoła Brydża Sportowego

Projekt
zakończony

8

wspierających

Sport

kategoria

Poznań

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
128%
1280.0000 / 1000zł

Naucz się grać w brydża sportowego już dziś!


Jesteśmy założycielami pierwszej Szkoły Brydża Sportowego w Poznaniu. Naszym celem jest propagowanie gry w brydża, która jest nie tylko emocjonującym sportem, ale także świetną formą intelektualnej rozrywki. Pierwsi uczniowie od kilku miesięcy rozwijają swoje umiejętności, biorąc udział w kursie dla średniozaawansowanych.

 

 

Dzięki Waszemu wsparciu chcemy rozpocząć kolejny kurs dla początkujących oraz zebrać nowych uczestników kursu dla średniozaawansowanych. Kursy odbywają się w Poznaniu, ale nauczyć gry może się każdy - kupując książki lub wspólną grę przez Internet!


Dla kogo są kursy:

Kurs dla początkujących przeznaczony jest dla osób nie grających nigdy lub niewiele w brydża sportowego.

Kurs dla średniozaawansowanych przeznaczony jest dla osób umiejących grać w brydża, a które chcą podszlifować swoje umiejętności.

Na każdym z kursów gwarantujemy świetną, bezstresową atmosferę w miłym towarzystwie. Nie ma ograniczeń wiekowych - wśród kursantów są ludzie młodzi i młodzi duchem, pary, małżeństwa i single. Wszyscy jednak zainteresowani wspólną przygodą i rozwijającą rozrywką przy zielonym stoliku!

 

Prowadzący:

Zajęcia prowadzone będą przez Pawła Jassema – Mistrza Świata z 2010 roku i multimedalistę turniejów mistrzowskich na arenie polskiej i międzynarodowej, a także zaproszonych ekspertów i trenerów.

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach (ok. 12 osób) w kameralnej sali centrum sportowego MySquash, znajdującego się przy ulicy Góreckiej 108 w Poznaniu.


Dlaczego warto wesprzeć projekt?

Brydż to nie tylko wyzwanie intelektualne, ale przede wszystkim wyśmienita forma rozrywki.

Faktem jest, iż gra ta przyczynia się do doskonalenia umysłu oraz w niespotykany sposób rozwija zdolność logicznego myślenia, planowania strategicznego, przewidywania oraz podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych.

Na naszych kursach dbamy jednak przede wszystkim o dobrą zabawę. Chcemy, aby nauka brydża była przyjemnością. Wiąże się to z tym, iż podczas zajęć dużo gramy, mniej teoretyzujemy. Jak wiadomo, praktyka czyni mistrza!


Dzięki Twojemu wsparciu tajniki gry w brydża, w miłej atmosferze będzie mogło poznać więcej osób.

Ponadto wspierając nasz projekt sam możesz stać się jednym z uczestników naszego kursu i na własnej skórze przekonać się jak bardzo pasjonująca jest to gra. Wystarczy, że jako nagrodę za wsparcie wybierzesz voucher na jeden z kursów.


Nasz plan:

10 października 2012 r. chcemy rozpocząć drugi już kurs brydża dla początkujących. Aby to się udało musimy osiągnąć cel finansowy w wysokości 1.000,00 zł.

 


 

Co otrzymacie w zamian za wsparcie:

  • 14 zł - e-book w formacie PDF książki z opisem systemu "Wspólny Język 2010"
  • 30 zł - Pakiet składający się z materiałów z kursu dla początkujących i książki „Brydż dla samouków część I" z autografem autora;
  • 30 zł - Pakiet składający się z materiałów z kursu dla średniozaawansowanych i książki „Brydż dla samouków część II" z autografem autora;
  • 45 zł - Pakiet składający się z książki „Brydż dla samouków część I" i z książki „Brydż dla samouków część II" z autografem autora;50 zł - Pakiet składający się z egzemplarza książki „WJ 2010" z autografem autora i wydrukowanego certyfikatu fundatora szkoły brydża;
  • 80 zł - Dwie godziny gry w brydża na portalu internetowym Bridge Base Online z Mistrzem Świata;
  • 145 zł - Voucher na miesięczny kurs dla średniozaawansowanych;
  • 250 zł - Pakiet składający się z vouchera na kurs dla początkujących i książki „Brydż dla samouków część I" z autografem autora;
  • 500 zł - Pakiet mecenasa szkoły składający się z reklamy mecenasa na stronie internetowej, vouchera na kurs dla początkujących, książek  „Brydż dla samouków część I oraz część II" i książki  „WJ 2010" – wszystkie z autografem autora;
  • 500 zł - Pakiet mecenasa szkoły składający się z reklamy mecenasa na stronie internetowej, voucherów na dwa miesięczne kursy dla średniozaawansowanych, książek  „Brydż dla samouków część I oraz część II" i książki  „WJ 2010" – wszystkie z autografem autora.

 

O nas:

Justyna Stankiewicz pochodzi z Elbląga i jest aplikantką w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Jest też wielokrotną medalistką juniorskich Mistrzostw Polski i jedną z najbardziej zdolnych juniorek w Polsce.

Piotr Jassem jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i pracuje w Poznaniu jako programista w firmie Poleng. Jest Mistrzem Polski Juniorów w parach, Akademickim Mistrzem Polski w Teamach, a oprócz tego na jego koncie znajduje się wiele medali z najważniejszych imprez juniorskich w Polsce.

Paweł Jassem studiuje informatykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest drużynowym Mistrzem Świata, dwukrotnym Mistrzem Europy oraz wielokrotnym Mistrzem i medalistą Mistrzostw Polski.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową naukabrydza.pl, profil Nauki Brydża na Facebook'u oraz do dołączenia do specjalnego wydarzenia, do którego możecie zaprosić Waszych znajomych!

 

Załączniki:

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.


Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę