074: Kultura w Świdnicy

Projekt
zakończony

16

wspierających

Wydawnictwa

kategoria

Świdnica

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
114.17%
685.0000 / 600zł

Świdnicki Ośrodek Kultury rozpoczął wydawanie bezpłatnego przewodnika kulturalno-rozrywkowego pt. 074.

 

 

Chcemy, żeby trafiał do możliwie największej liczby osób poszukujących ciekawych wydarzeń, bez konieczności zapełniania go reklamami. Forma tego wydawnictwa jest dla nas tak samo ważna jak treść, a przy Waszym wsparciu będziemy mogli zadbać o te dwie rzeczy na równie wysokim poziomie. Numer 0. przewodnika ukazał się w maju tego roku, a jego pełna wersja elektroniczna jest dostępna w sieci.

 

>>KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ NUMER ZEROWY<<

 

 

074 ma format A6 i jest zredagowany w formie kalendarza (1 strona = 1 dzień miesiąca). Prezentuje nadchodzące wydarzenia ze Świdnicy i okolic (bliższych lub dalszych, w zależności od ilości ofert w konkretnym terminie). Każda strona 074 zawiera zdjęcia wykonane w Świdnicy i często prezentujące miejsca, których mieszkańcy nie doceniają lub nie zauważają w drodze z pracy lub na zakupy. W pośpiechu jest równie łatwo przeoczyć interesujące wydarzenia, dziejące się blisko nas, które bez wsparcia odbiorców przestają istnieć lub zmienią swój charakter.

 

 

 

Pierwszy numer 074 ukazał się 1 września 2012 w nakładzie 500 egzemplarzy. Ponieważ dystrybucja jest bezpłatna potrzebujemy zewnętrznego finansowania, które przynajmniej częściowo pokryje koszt wydania kolejnego numeru (2.). Nasz cel finansowy to 600 pln, czyli przybliżona wartość powierzchni reklamowej na str. 4. okładki.

 

Z Waszą pomocą zagospodarujemy ją artystycznie, zamiast komercyjnie, a w zależności od wysokości wsparcia otrzymacie:

 

5 pln – przypinka + nr 2. przewodnika 074 (odbiór osobisty)
10 pln – przypinka + nr 2. przewodnika 074 (wysyłka)
20 pln – przypinka + nr 2., 3. i 4. przewodnika 074 (wysyłka)
50 pln – przypinka + 20 egz nr 2. przewodnika + promocja wskazanego miejsca jako punktu dystrybucji
60 pln – przypinka + nr 2. Przewodnika + publikacja logo / imienia i nazwiska na str 4. okładki (tył) z dopiskiem „partner wydania”.

 

 

Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku. Możecie polubić profil 074 i jego wydawcy - Świdnickiego Ośrodka Kultury. Pamiętajcie również, by informować o naszej akcji swoich znajomych - poprzez udostępnienia w portalach społecznościowych, maile czy rozmowy. Każde wsparcie jest dla nas ważne!

 

Załącznik:

Umowa między Użytkownikiem a Projektodawcą

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę