StartUp bez pieniędzy - przedsprzedaż

Projekt
zakończony

4

wspierających

Wydawnictwa

kategoria

Katowice

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
53.5%
214.0000 / 400zł

O książce:

„Start-up bez pieniędzy to wyjątkowa książka napisana z dużą dawką humoru. Jej największą zaletą jest charakter praktyczny zawartej w niej wiedzy. Autor w sposób barwny i bezpośredni pokazuje nam, jak brak zasobów może stać się naszym największym atutem i uczy, jak czerpać z tego źródła. Daje szereg prostych, praktycznych porad, które może zastosować każdy, kto nie ma doświadczenia i nigdy nie był przedsiębiorcą. W książce tej nie znajdziemy konkretnych przepisów na nowy biznes, ale znajdziemy całe know-how, które poprzez dobrą analizę pomysłu, kreatywne wykonanie i skuteczne zarządzanie, pozwoli zaplanować sukces naszego start-upu. Najlepszą rekomendacją książki jest opinia czytelników księgarni Amazon, gdzie wśród zawartych tam 422 recenzji aż 378 to oceny najwyższe. Dzięki tej książce każdy, kto myśli o swoim start-upie, zacznie wreszcie działać i co najważniejsze zrobi to w sposób profesjonalny. Dzięki niej założy swój pierwszy biznes, przetrwa i skutecznie będzie dążył do zajęcia pozycji lidera w swoim sektorze.

 

Autor: Mike Michalowicz
Tytuł: Start-up bez pieniędzy
Przekład: Michał Motyl
Oprawa: miękka ze skrzydełkamiknow
Objętość: 208 str
ISBN 978-83-60968-29-1
Cena detaliczna: 39,90 zł
Cena detaliczna ebooka: 30,75 zł

Pobierz bezpłatny fragment: www.startup-bez-pieniedzy.pl

 

O autorze:

Mike Michalowicz jest młodym amerykańskim milionerem polskiego pochodzenia. W wieku 24 lat sprzedając swój pierwszy biznes, zarobił pierwszy milion. Dzień później założył kolejną firmę, aby po osiągnięciu milionowych zysków również ją sprzedać, a kolejnego dnia założyć następną. Ten biznesowy hat-trick jest niezbitym dowodem na niepodważalność kompetencji Mike'a w dziedzinie start-upów. Na co dzień mieszka w Nowym Jorku, a w ramach swojej pracy pomaga młodym przedsiębiorcom. Jak sam mówi: „Kocha rozwijać nowe biznesy i patrzeć jak kwitną. Każdy kto z nim współpracuje i komu pomaga, ma zagwarantowane, że Mike wycofa się dopiero po rozwinięciu biznesu do poziomu lidera w danej niszy. Mike Michalowicz posiada w Wall Street Journal swoją stałą kolumnę dotycząca small businessu i jest częstym gościem biznesowej stacji telewizyjnej MSNBC's. Poziom jego poczucia humoru można sprawdzić na stronie www.mikemichalowicz.com, klikając kilkakrotnie na poprawną wymowę jego nazwiska.

 

Fragment książki:

Czy kiedykolwiek „załatwiałeś interes ze spodniami wokół kostek i kiedy byłeś gotowy dokończyć, okazywało się, że zabraknie papieru toaletowego? Nie zaprzeczaj! Dobrze wiesz, o czym mówię. Trzy naddarte listki papieru, które zdają się z Ciebie drwić, zawieszone na krawędzi tekturowej tuby.  Niezbyt dobrze jest znaleźć się w tak gównianej sytuacji (gra słów zamierzona). Masz wtedy tylko dwie lub trzy opcje. Możesz zawołać o pomoc, co jest STANOWCZO zbyt upokarzające, ale jest jakimś wyjściem. Mógłbyś też, szurając w poniżeniu nogami, udać się na poszukiwanie nowej rolki. To straszne, ale również jest jakimś wyjściem. Ostatnią opcją, i zazwyczaj najlepszą, jest zadowolenie się tym, co jest. A kiedy zaprzęgniesz do pracy swój przedsiębiorczy umysł, uświadomisz sobie, że dysponujesz czymś o wiele więcej niż jedynie trzema nędznymi listkami papieru.
Oto szczegółowa relacja.
Wybierasz trzecią opcję, decydujesz się dać sobie jakoś radę. Spójrzmy prawdzie w oczy - masz reputację kogoś, kto używa więcej niż trzech listków. Musisz się zastanowić, co jeszcze możesz zrobić… Aha! Tak! Kosz na śmieci! Jak mistrz gimnastyki, wykonujący oburęczny skok rozkroczny przez konia, unosisz się na ramionach i wyciągasz nogę... dokładnie...… na...… odpowiednią…... odległość. Z drżącą z wysiłku nogą niepewnie zaczepiasz palcami stopy o krawędź kosza na odpady i zaczynasz ciągnąć go do siebie. „ Chodź do mamusi , powtarzasz w myślach. Czas zbadać nowo odnaleziony skarb: zużyta chusteczka higieniczna - dobrze, bardzo dobrze. Patyczek do czyszczenia uszu - prawdziwe okrucieństwo! W ostateczności przydatny. Kilka wacików - OK, możesz je wykorzystać. Oraz… nić dentystyczna? Nie ma mowy! Przy nici dentystycznej wyznaczasz granicę. A więc przy trzech skrawkach papieru, kilku wacikach, zużytej chusteczce i nieznacznej dłubaninie patyczkiem do czyszczenia uszu wychodzisz świeży jak stokrotka, gotów stawić czoła światu. Oczywiście nie zmieniasz rolki na nową dla następnego faceta. Niech na własnej skórze przekona się, jak to jest!
Historia nie kończy się w tym miejscu. Następnym razem, kiedy odwiedzisz kibelek, natychmiast sprawdzisz zapasy papieru toaletowego. Dysponując świeżym zapasem, odrywasz zwały papieru, jak gdyby miał wyjść z mody. Jednak kilka tygodni po „incydencie wracasz do starych metod i kompletnie nie myślisz o możliwości znalezienia się znowu w sytuacji nagłego niedoboru. Wkrótce potem oczywiście znów wpadasz w pułapkę z gaciami wokół kostek i pustą rolką papieru i modlisz się, abyś tym razem nie musiał skorzystać z nici dentystycznej.
Czy dostrzegasz w tym niesamowitą lekcję przedsiębiorczości? Ta najbardziej wyzywająca, najbardziej ludzka chwila zmusza nas do demonstracji nieskończonych możliwości wyciągania „cudów ze śmietnika. Kiedy dosłownie nie możemy pozwolić sobie na to, aby po prostu wstać i odejść, znajdujemy sposób na wykonanie zadania. Z trzema listkami papieru, resztkami z pojemnika na odpady i być może z podartą na kawałki tekturową tubą niemożliwe staje się bardzo możliwe. Jest coś niesamowitego w tym, jak ostrożni, troskliwi i pomysłowi jesteśmy w obliczu mocno ograniczonych zasobów. Zastanawiające jest również, jak szybko zużywamy nasze zasoby, kiedy wydaje nam się, że mamy ich dużo. Problem tkwi w działaniu naszych umysłów. Kiedy mamy świadomość dostatku w odniesieniu do konkretnej sytuacji (np. pełna rolka papieru toaletowego), przekształcamy tę informację w beztroską wizję wiecznego dostatku (np. niekończące się zasoby papieru toaletowego w zasięgu ręki). Z tego właśnie powodu marnujemy to, co mamy, a nawet jeszcze gorzej - nie sprawdzamy zapasów, aby uchronić się przed ich wyczerpaniem. Po prostu zakładamy, że mamy papieru pod dostatkiem. Siadamy, robimy co do nas należy, a potem, sięgając po papier, trafiamy w powietrze.

Cholera! Znów to samo.


Pobierz darmowy fragment książki na swoją komórkę:

 

 

 

Nagrody za wsparcie:

1. Pakiet startup, na który składa się książka Start-up bez pieniędzy + ebook - oszczędzasz 34,74  zł!
- przedsprzedaż książki z rabatem 10% i darmową wysyłką (cena detaliczna 39,90 zł)
- ebook gratis wysyłany na tydzień przed premierą książki! (cena detaliczna 30,75 zł)
2. Pakiet startup plus, na który składają się dwie książki "Start-up bez pieniędzy" oraz Planuj i bogać się - oszczędzasz 85,49 zł!
- przedsprzedaż z rabatem 10% i darmową wysyłką (cena detaliczna 39,90 zł)
- ebook gratis wysyłany na tydzień przed premierą książki! (cena detaliczna 30,75 zł)
- drugi tytuł za 19,90 zł (cena detaliczna 39,90 zł)
- drugi ebook gratis (cena detaliczna 30,75 zł)
3. Pakiet startup extra, na który składają się trzy książki Start-up bez pieniędzy, Planuj i bogać się oraz Fastlane milionera - oszczędzasz 158,54 zł!
- przedsprzedaż z rabatem 10% i darmową wysyłką (cena detaliczna 39,90 zł)
- ebook gratis wysyłany na tydzień przed premierą książki! (cena detaliczna 30,75 zł)
- drugi tytuł za 19,90 zł (cena detaliczna 39,90 zł)
- drugi ebook gratis (cena detaliczna 30,75 zł)
- trzeci tytuł za 29,90 zł (cena detaliczna 59,90 zł)
- trzeci ebook gratis (cena detaliczna 43,05 zł)

 

Informacje o pozostałych książkach:


Steve Grounds „Planuj i bogać się
„Planuj i bogać się" wydaje się na pierwszy rzut oka książką bardzo typową. Ot, jednym z wielu na rynku biznesowych poradników. Ma jednak ukryty pazur i to coś, co pozwala nazwać ją inspirującą. Książka ta jest dobrą, bezpretensjonalną propozycją dla wszystkich drobnych i średnich (oraz przyszłych) przedsiębiorców, którzy nie boją się pozmieniać tego i owego w swoich zawodowych przyzwyczajeniach. Tak, by nauczyć się siedzieć okrakiem na barykadzie: mieć zarówno dosyć udany biznes, jak i całkiem szczęśliwe życie poza nim.

Rafał Woś - redaktor Dziennika Gazeta Prawna


Autor: Steve Grounds
Tytuł: Planuj i bogać się
Przekład: Michał Motyl
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Objętość: 176 str
ISBN 978-83-60968-20-8
Cena detaliczna: 39,90 zł
Cena detaliczna ebooka: 30,75 zł

Pobierz bezpłatny fragment: www.planuj.com.pl

 

MJ DeMarco „Fastlane milionera"
Książkę tę można uznać za niebywale pożyteczny „podręcznik jak sensownie rozwijać własny biznes, aby zostać milionerem. Zwłaszcza dla ludzi młodych, ambitnych i przedsiębiorczych, próbujących znaleźć swój własny sposób na sukces biznesowy i finansowy, może być to cenna „„książka kucharska, zawierająca wiele naprawdę porządnie ułożonych i sensownych przepisów oraz rad. Tyle że nie wystarczy jej przeczytać. Trzeba jeszcze przyłożyć się i ugotować...
Bogusław Kott - prezes Banku Millennium


Autor: MJ DeMarco
Tytuł: "Fastlane milionera
Przekład: Michał Motyl
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Objętość: 528 str
ISBN 978-83-60968-22-2
Cena detaliczna: 59,90 zł
Cena detaliczna ebooka: 43,05 zł

Pobierz bezpłatny fragment: www.fastlane.com.pl

 

Wydawca

Książka trafi na rynek nakładem Wydawnictwa Gall w ramach serii IQ Rozwijaj Inteligencję Finansową”.

 

 

 

 

Załączniki:

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

Fragment książki StartUp bez pieniędzy Mike'a Michalowicza

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę