Szkoła Brydża Sportowego Poznań

Projekt
zakończony

4

wspierających

Sport

kategoria

Poznań

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
101.88%
815.0000 / 800.00zł

 

Gramy w brydża sportowego dłużej niż jeździmy na rowerze. Ta gra wciągnęła nas tak bardzo, że spędzaliśmy nad nią całe dnie i noce. W marcu tego roku postanowiliśmy podzielić się naszą pasją, dając szansę nauczyć się każdemu. Od tego czasu w Poznaniu regularnie odbywają się zajęcia, a brydżowym „bakcylem" zaraziliśmy już kilkadziesiąt osób. Postanowiliśmy pójść za ciosem i w styczniu kursy odbędą się nie tylko w Poznaniu, lecz także w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie. Potrzebujemy jednak wsparcia, by dotrzeć do większej grupy osób.

 

Czym jest brydż sportowy?


Brydż to gra karciana dla czterech osób, pozornie prosta, ale wymaga strategicznego myślenia i umiejętności współpracy z partnerem. Dawniej bardzo popularny sport, dziś uprawiany raczej w elitarnym gronie, brydż niezmiennie stanowi fenomenalną rozrywkę intelektualną z dużą dozą współzawodnictwa!

 


 

Czy każdy może zostać brydżowym mistrzem?


Kurs dla początkujących przeznaczony jest dla osób nie grających nigdy lub niewiele w brydża sportowego.

 

Kurs dla średniozaawansowanych przeznaczony jest dla osób umiejących grać w brydża, a które chcą podszlifować swoje umiejętności.

 

Na każdym z kursów gwarantujemy świetną, bezstresową atmosferę w miłym towarzystwie. Nie ma ograniczeń wiekowych - wśród kursantów są ludzie młodzi i młodzi duchem, pary, małżeństwa i single. Wszyscy jednak zainteresowani wspólną przygodą i rozwijającą rozrywką przy zielonym stoliku!

 

Prowadzący:


Zajęcia prowadzone będą przez Pawła Jassema – Mistrza Świata z 2010 roku i multimedalistę turniejów mistrzowskich na arenie polskiej i międzynarodowej, a także zaproszonych ekspertów i trenerów.

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach (ok. 12 osób) w kameralnej sali centrum sportowego MySquash, znajdującego się przy ulicy Góreckiej 108 w Poznaniu.

 

Dlaczego warto wesprzeć projekt?


Brydż to nie tylko wyzwanie intelektualne, ale przede wszystkim wyśmienita forma rozrywki.

 

Faktem jest, iż gra ta przyczynia się do doskonalenia umysłu oraz w niespotykany sposób rozwija zdolność logicznego myślenia, planowania strategicznego, przewidywania oraz podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych.

Na naszych kursach dbamy jednak przede wszystkim o dobrą zabawę. Chcemy, aby nauka brydża była przyjemnością. Wiąże się to z tym, iż podczas zajęć dużo gramy, mniej teoretyzujemy. Jak wiadomo, praktyka czyni mistrza!

 

Kup voucher na kurs, wesprzyj rozwój Szkoły Brydża Sportowego i dołącz do brydżowej braci! Praktyczne umiejętności i nowe znajomości zawarte przy zielonym stoliku z pewnością zaprocentują w przyszłości, a już od pierwszych zajęć dadzą mnóstwo satysfakcji.

Namów na zajęcia znajomych i skorzystaj z korzystnych ofert.

 


 

Nasz plan:


10 stycznia 2013 r. chcemy rozpocząć kolejny w Poznaniu kurs brydża sportowego dla początkujących i średniozaawansowanych. Aby to się udało musimy osiągnąć cel finansowy w wysokości 800,00 zł. Kurs odbywa się raz w tygodniu.

 

Zapraszamy na stronę szkoły naukabrydza.pl i nasz profil na facebook'u!

 

Załączniki:

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę