HEL - pomóż nam dokończyć debiut!

Projekt
zakończony

7

wspierających

Film

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
0.52%
415.0000 / 80000.00zł

Potrzebujemy środków, by dokończyć nasz pełnometrażowy film fabularny, którego akcja rozgrywa się na Półwyspie Helskim.

 

O filmie

Za kilka godzin Hel zostanie odcięty od reszty świata na czas zimy. To ostatnie momenty, żeby opuścić półwysep, który na najbliższe miesiące z tętniącej życiem, turystycznej miejscowości zmieni się w mroczną i zimną krainę.

 

 

W portowej Tawernie trójka turystów opóźnia swój wyjazd bawiąc się atrakcją lokalu – wykrywaczem kłamstw. W drodze powrotnej zatrzymują się na stacji, gdzie zostają brutalnie zamordowani. Tymczasem do pogrążającej się w mroku miejscowości trafia Mila – nowoprzybyła młoda dziewczyna, zatrudniona przez despotyczną Esmę w charakterze pomocy za barem. Nieświadoma niebezpieczeństwa i historii miasteczka, w którym pracuje, Mila początkowo nie zwraca uwagi na otaczające ją zagrożenie. Zbliża się do miejscowego mężczyzny o imieniu Kail – właściciela słynnego wariografu.

 

Mila i Kail zaczynają prywatne śledztwo, co wzbudza chorobliwą zazdrość Esmy. Wszystkie poszlaki wskazują na to, że sprawcą mordu jest tajemniczy Jack – znerwicowany i uzależniony od alkoholu scenarzysta z Kalifornii, który w odciętym od świata półwyspie widzi szansę na chwilę skupienia i możliwość ukończenia swojego scenariusza. Wraz z postępującym dochodzeniem, rodzi się uczucie pomiędzy Milą i Kailem.

 

Sprawy zaczynają się wymykać spod kontroli, kiedy Esma odkrywa, że jej podwładna ukrywa swoją prawdziwą historię…

 

 

Zespół

 

 

Scenariusz & Reżyseria:

Paweł Tarasiewicz, Katarzyna Priwieziencew

 

Produkcja:

Marta Lewandowska

 

Zdjęcia:

Clemence Thuringer, Joaquin Del Paso, Paweł Tarasiewicz

 

Obsada:

Jack - Philip Lenkowsky

Mila - Małgorzata Krukowska

Esma - Katarzyna Paskuda

Kail - Marcin Wójcik

 

 

HEL making of from AMONDO FILMS on Vimeo.


O nas

 

AMONDO Films to fundacja jednocząca twórców filmowych z całego świata, to ludzie, którzy dzielą wspólną pasję i miłość do sztuki filmowej. Jej głównym celem jest promowanie kinematografii poprzez serie wydarzeń kulturalnych, warsztatów, pokazów filmowych, a przede wszystkim poprzez robienie filmów.

AMONDO Films pomaga młodym twórcom filmowym realizować ich własne projekty, odkrywać nowe obszary artystyczne. Amondo Films wprowadza młodych artystów w świat ruchomych obrazów. Poprzez filmy dokumentalne, krótko i pełnometrażowe Amondo Films przedstawia światu swoje poglądy i sposób postrzegania rzeczywistości. Rzuć okiem na projekty, które właśnie realizujemy.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym filmie, poznać budżet filmu albo zaproponować nam współpracę przy realizacji Twojej produkcji (teledysk, reklama, film)!

 

Wszystkich informacji udziela Marta Lewandowska ([email protected], tel. 600 457 010)

 

Zobacz naszą stronę

Dołącz do nas na FB

Zobacz nasz profil na Vimeo

 

Załącznik

Umowa między Projektodawcą, a Użytkownikiem

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę