EKOpielęgnacja ciała: film z wykładu

Projekt
zakończony

59

wspierających

Edukacja

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
33.77%
3647.0000 / 10800.00zł

 

W związku z otrzymanymi w ciągu ostatnich 48 godzin informacjami o problemach z dokonywaniem płatności natychmiastowych na platformie Beesfund.com informujemy, że projekt EKOpielęgnacja ciała: film z wykładu potrwa do piątku 21 grudnia. Zachęcamy do wsparcia! W razie wystąpienia problemów technicznych prosimy o kontakt z zespołem Beesfund.com

 

 

Pomóż mi nakręcić edukacyjny film o ekologicznej pielęgnacji ciała!

 

 

Ten film zmieni Twoje spojrzenie na to, co nakładasz na swoją skórę!

Dzięki niemu zyskasz nową świadomość i będziesz wiedzieć, jak wybierać kosmetyki,

aby były bezpieczne dla zdrowia i naprawdę ekologiczne.

 

Wspierając projekt przyczyniasz się do powstanie 30-minutowej wersji filmu,

która będzie rozpowszechniana za darmo

– przyczyniasz się do szerzenia wiedzy o ekologicznym podejściu do pielęgnacji ciała.

 

Cel projektu


Chcę przeprowadzić wykład, podczas którego opowiem jak kupować kosmetyki, aby były naprawdę ekologiczne i naturalne oraz jak zrobić proste kosmetyki z tego, co mamy w kuchni. Wykład zostanie zarejestrowany i następnie udostępniony w wersji elektronicznej. Chcę uzupełnić go o angielskie napisy, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

 

Moim celem jest szerzenie wiedzy o ekologicznej pielęgnacji ciała, aby każdy mógł dokonywać świadomych wyborów podczas zakupów oraz mógł przygotowywać proste kosmetyki w domu.

 

Wspierając projekt kwotą co najmniej 17 PLN, zyskujesz dostęp do pełnej wersji nagrania z wykładu. Nagranie z pierwszej części chcę udostępnić za darmo (prawdopodobnie na youtube) w wersji skróconej (30-40) minut.

 

Jeśli wesprzesz projekt kwotą co najmniej 57 PLN, możesz wziąć udział w wykładzie i na żywo spotkać się z gronem pasjonatów ekologicznej pielęgnacji ciała. Zależy mi na tym, aby stworzyć możliwość poznania się, wymiany doświadczeń i kontaktów. Kto wie, co z tego wyniknie... Zapraszam zarówno osoby, które zajmują się pielęgnacją ciała profesjonalnie, jak i takie, dla których jest to coś zupełnie nowego i które chcą wykorzystać tę wiedzę głównie dla siebie.

 


O co chodzi i dlaczego to jest potrzebne?


Używamy kosmetyków, bo chcemy być piękni i wypielęgnowani. I nic w tym złego! Problem w tym, że, jak się okazuje, większość powszechnie dostępnych kosmetyków zawiera mnóstwo syntetycznych składników, które mogą mieć negatywny wpływ nie tylko na zdrowie naszej skóry, ale także całego naszego ciała. Przemysł kosmetyczny ma również wpływ na stan naszej Planety...

 

Coraz więcej osób wybiera ekologiczną, nieprzetworzoną żywność i przygotowuje posiłki w domu. Teraz czas na kosmetyki!

 

Rzecz w tym, że większość ludzi nie czyta składu produktu umieszczonego na etykiecie, tylko wierzy w zapewnienia producenta, że jest on naturalny, bio-organiczny, ekologiczny itp. A nawet jeśli czyta, to niewiele z niego rozumie. Chcę to zmienić! Chcę, aby każdy mógł dokonywać świadomego wyboru, kupując kosmetyki.

 

Coraz więcej osób wybiera ekologiczną, nieprzetworzoną żywność i przygotowuje posiłki w domu. Teraz czas na kosmetyki!

 

Zasada „Nie smaruj się tym, czego nie można zjeść" zaczerpnięta z ajurwedy, jest jedną z  moich inspiracji. Zachęcam do przygotowywania przynajmniej części swoich kosmetyków samodzielnie. To może być proste i przyjemne!

 

Program wykładu

 

Wykład odbędzie się w Warszawie, 12 stycznia 2013. Składać się będzie z dwóch części trwających po około 1h, pomiędzy którymi planuję 30-minutową przerwę kawową. Na koniec będzie też czas na zadanie pytań.

 

W czasie wykładu dowiesz się między innymi:

 • Jak wybierać kosmetyki w sklepie, żeby kupić naprawdę naturalne i ekologiczne?
 • Jak czytać etykiety i nie zwariować?
 • Jakie szkodliwe substancje mogą zawierać kosmetyki?
 • Jak zrobić najprostsze kosmetyki w domu i gdzie kupić surowce?
 • Jakie funkcjonują mity związane z pielęgnacją ciała?

 

Zachęcam do zapoznania się z opiniami uczestników moich poprzednich wykładów >>

 

Kim jestem?


Nazywam się Ewa Sroka. Z wykształcenia jestem ekonomistką, a z pasji – propagatorką zdrowego i ekologicznego stylu życia. Od 2007 roku tworzę naturalne kosmetyki i zachęcam do tego innych. Od 2010 prowadzę warsztaty na temat naturalnej pielęgnacji ciała, na których pokazuję, jak w warunkach domowych przygotować ekologiczne kosmetyki.

 

Ekologiczną pielęgnację ciała promuję także w mediach, będąc gościem programów telewizyjnych (Dzień Dobry TVN, Studio TVR), radiowych (Radio Kraków, Czwórka), a także na łamach prasy (Vege, Weranda Country, Gwiazdy Mówią) oraz w wielu serwisach i na portalach internetowych. Prowadzę stronę www.SkinPhilosophy.pl.

 

 

Tutaj możesz zobaczyć mnie we fragmentach Dzień Dobry TVN:

oraz w Studio Telewizji Rolniczej: Dlaczego warto robić samodzielnie kosmetyki?

 

 

Jak jest misja Skin Philosophy?

 

Skin Philosophy to firma, którą założyłam. Jej misją jest propagowanie naturalnych i przyjaznych dla zdrowia człowieka i Ziemi metod pielęgnacji skóry i całego ciała. Uczymy, jak korzystając z naturalnych kosmetyków dbać o zdrowie i urodę, stojąc jednocześnie na straży środowiska naturalnego. Pokazujemy alternatywę dla pielęgnacji produktami przemysłu chemicznego. Więcej o mojej filozofii możesz przeczytać na mojej stronie: Filozofia >>

 

Skąd pomysł na ten projekt?


Przeprowadziłam wiele takich wykładów i spotykały się one zwykle z entuzjastycznym przyjęciem. Nagrywając wykład i udostępniając go, chcę umożliwić dostęp do tej wiedzy osobom, które nie mają możliwości wzięcia w nim udziału osobiście. Jednocześnie, organizując wykład w Warszawie, chcę stworzyć możliwość spotkania i wymiany doświadczeń osobom, które interesują się ekologiczną pielęgnacją ciała, a nawet robią już samodzielnie kosmetyki.

 

Zachęcam do zapoznania się z opiniami uczestników moich poprzednich wykładów i warsztatów:

Opinie uczestnikow wykładów >>

Opinie uczestników warsztatów BiO-KOSMETYKI (8h) >>

Opinie uczestników warsztatów BiO-KREM (5h) >>

 

Zależy mi na tym, aby umożliwić ludziom dokonywanie świadomego wyboru. Różnorodność kosmetyków i ich oznaczeń na rynku oraz sprytny marketing, nazywający naturalnym wszystko, co zawiera przynajmniej śladowe ilości substancji pochodzenia naturalnego, mogą powodować dezorientację. Chcę dać wskazówki, które pomogą odnaleźć prawdę w gąszczu certyfikatów, wymyślnych nazw i chwytliwych sloganów reklamowych.

 

Chcę ponadto zachęcić do samodzielnego przygotowywania kosmetyków w domu.  Tak przygotowane kosmetyki mają wiele zalet w porównaniu do kosmetyków ze sklepu:

 • mogą być oparte w 100% na naturalnych składnikach
 • nie muszą zawierać silnych sztucznych konserwantów
 • mamy pewność co do surowców, które zostały użyte do jego wytworzenia oraz co do ich jakości
 • możemy łatwo wyeliminować składniki, które nas uczulają lub nam nie służą
 • przygotowanie kosmetyku w domu, kosztuje o wiele mniej niż kupienie gotowego produktu o podobnej jakości
 • zrobienie kosmetyku naprawdę nie jest takie trudne, a co więcej może przynieść wiele satysfakcji

 

Zdjęcia z warsztatów dla osób indywidualnych i dla firm prowadzonych przeze mnie:Cel finansowy


Potrzebuję zebrać minimum 10800 PLN. Wydam je na:

- wynajem sali konferencyjnej w Warszawie,

- obsługę wydarzenia,

- pyszny catering podczas przerwy kawowej dla wszystkich uczestników,

- nagranie i montaż filmu z wykładu,

- tłumaczenie na język angielski,

- podłożenie angielskich napisów.

 

Co zyskujesz wspierając projekt?

 

Wspierając projekt nawet najmniejszą kwotą, przyczyniasz się do powstania rozpowszechnianego za darmo 30-minutowego filmu o tym, jak wybierać zdrowe kosmetyki i jakich składników unikać.

 

Ponadto możesz otrzymać fantastyczne nagrody:


DLA SAMOUKA

krótki poradnik w formie e-booka + lista szkodliwych składników kosmetyków do druku

 

 

Wspierając mój projekt kwotą 13 PLN, otrzymasz krótki poradnik mojego autorstwa „Jak kupić naprawdę ekologiczny kosmetyk?" w formie e-booka. Zawiera on podstawowe informacje nt. czytania składów kosmetyków, szkodliwych substancji zawartych w kosmetykach i certyfikatów. Otrzymasz też specjalnie przygotowaną listę szkodliwych substancji zawartych w kosmetykach do wydrukowania i noszenia w portfelu na zakupach.

 

FILM

dostęp do wersji elektronicznej pełnego nagrania z wykładu

 

 

Wspierając kwotą 17 PLN, otrzymasz dostęp do wersji elektronicznej pełnego nagrania z wykładu. Film będzie udostępniony najpóźniej w ciągu 4 miesięcy od zakończenia projektu, ale najszybciej, jak to nam się uda, nawet 1-2 tygodnie po wykładzie. Wiadomość z linkiem dostaniesz na maila podanego przy wspieraniu kampanii.


PAKIET EKOŚWIADOMOŚĆ

dostęp do wersji elektronicznej pełnego nagrania z wykładu + krótki poradnik w formie e-booka + lista szkodliwych składników kosmetyków do druku

 

 

Wspierając projekt kwotą 27 PLN, otrzymasz pakiet ekoświadomość, czyli nagrody 1 i 2.

 

BILET NA WYKŁAD

bilet na wykład o ekologicznej pielęgnacji ciała 12.01.2013 + pakiet ekoświadomość + imienne podziękowanie w napisach końcowych filmu.

 

Pierwsze 10 osób, które zapiszą się na wykład, może skorzystać ze specjalnej, niższej ceny: 37 PLN.

 


Jeśli czujesz, że ta inicjatywa jest słuszna i chcesz okazać mi swoje wsparcie, zapraszam Cię do wzięcia udziału w wykładzie osobiście. Wpłacając 57 PLN, otrzymasz bilet na wykład o ekologicznej pielęgnacji ciała, który odbędzie się 12 stycznia 2013 r. oraz pakiet eko-świadomość.

 

Podczas przerwy w wykładzie zapewnię catering (napoje, ciastka, owoce). Będzie to też dobra okazja do poznania się, wymienienia kontaktów i doświadczeń. Wykład odbędzie się w Warszawie, dokładną lokalizacje podamy później.

 

W napisach końcowych filmu pojawi się Twoje imię i nazwisko z podziękowaniem: Ten film powstał dzięki wsparciu następujących osób: Twoje imię i nazwisko (według kolejności wpłat).

 

Zachęcam do zapoznania się z opiniami uczestników poprzednich wykładów Skin Philosophy >>

 

PAKIET EKSPERTA

bilet na warsztat samodzielnej produkcji ekologicznych kosmetyków (zrobisz ekologiczny krem do twarzy) + bilet na wykład 12.01.2013 + pakiet ekoświadomość


Dla pierwszych 5 osób: książka „Poradnik dla zielonych rodziców"

 

 

Dla tych z Was, którzy zdecydują się wesprzeć mój pomysł kwotą 270 PLN, przygotowałam specjalną nagrodę – bilet na zamknięty warsztat samodzielnej produkcji ekologicznych kosmetyków. Warsztat potrwa około 6h i nie tylko dowiesz się na nim, jak pielęgnować skórę ekologicznie i jak zrobić kosmetyki w domu, ale także zrobisz samodzielnie i zabierzesz ze sobą do domu swój własny ekologiczny, świeży krem do twarzy dopasowany do potrzeb Twojej skóry. Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona do 25. Warsztat odbędzie się w Warszawie 13 stycznia 2013 r. Każdy uczestnik otrzyma także nagrody 1, 2 i 4, czyli pakiet eko-świadomość i bilet na wykład 12.01.2013.

 


Zachęcam do zapoznania się z opiniami uczestników poprzednich warsztatów Skin Philosophy:

Warsztaty BiO-KOSMETYKI (8h) >>

Warsztaty BiO-KREM (5h) >>

 

Pierwsze 5 osób, które zapiszą się na warsztat, dostanie również książkę „Poradnik dla zielonych rodziców" autorstwa Reni Jusis i Magdy Targosz, które zaprosiły mnie do współpracy przy rozdziale o kosmetykach naturalnych.


Ta książka to setki pomysłów na rodzicielstwo bliskie naturze: przepisy na zdrowe potrawy i domowe kosmetyki, porady jak przygotować się do narodzin dziecka i karmienia piersią, instrukcje masażu niemowląt i bezpiecznego noszenia malucha, a ponadto do wycięcia: plan porodu, wykrój pieluszki, chusty i nosidła.

 

PAKIET PARTNERA

reklama na wykładzie 12.01.2013 i filmie + bilet na wykład 12.01.2013 + pakiet ekoświadomość

 

 

Jeśli czujesz, że idea projektu jest bliska Tobie i działalności Twojej firmy, zapraszam do zostania partnerem wydarzenia. Za wsparcie projektu kwotą 530 PLN:

• logo, nazwa i adres strony internetowej Twojej firmy będą wyświetlane na prezentacji przez 2 minuty podczas przerwy w wykładzie 12.01.2013

•  masz możliwość rozłożenia ulotek lub wizytówek na krzesłach uczestników przed wykładem

•  w napisach końcowych pełnej wersji nagrania z wykładu pojawi się informacja Wspierają nas: nazwa i logo firmy

 

Jeśli masz inne pomysły na współpracę, skontaktuj się ze mną: [email protected]

 

WARSZTAT W TWOJEJ FIRMIE

specjalny warsztat samodzielnej produkcji ekologicznych kosmetyków dla grupy do 20 osób + logo na filmie

 

 

Osoby lub instytucje, które wesprą projekt kwotą minimum 5300 PLN, otrzymają nagrodę w postaci specjalnego warsztatu samodzielnej produkcji kosmetyków ekologicznych dla grupy do 20 osób w ustalonym terminie. Dodatkowo, w napisach końcowych obu wersji filmu pojawi się informacja Wspierają nas: nazwa, logo i adres internetowy firmy. Informacja pojawi się dla każdej firmy oddzielnie, zajmując cały ekran, przez minimum 2 sekundy, według kolejności wpłat.

 

Temat warsztatu może zostać ustalony wspólnie. Jest to specjalna oferta cenowa, stworzona na potrzeby tego projektu. Obejmuje ona surowce i opakowania potrzebne do wykonania przez każdego z uczestników przynajmniej jednego ekologicznego kosmetyku. Warsztat dla grupy odbędzie się w terminie ustalonym przez wspierającego i prowadzącą w terminie do 6 miesięcy od zakończenia projektu, chyba, że obie strony ustalą inaczej. Miejsce na warsztat zapewnia wspierający. W celu omówienia szczegółów oferty, proszę o kontakt na adres: [email protected]

 

 

 

Weź udział

Jeśli spodobała Ci się idea i chcesz się przyłączyć, możesz wesprzeć projekt finansowo, wybierając jedną z dostępnych nagród. Możesz także okazać swoje wsparcie na inne sposoby:

•  PRZEŚLIJ linka do tej strony swoim znajomym z Twoją rekomendacja i zachętą, aby się przyłączyli,

• UDOSTĘPNIJ tego linka na facebook’u z kilkoma słowami wyrażającymi, co myślisz o projekcie albo jak zamierzasz go wesprzeć,

•  POWIEDZ o projekcie swoim bliskim i znajomym, którzy mogą być zainteresowani wzięciem udziału.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wykładzie 12.01.2013, ale nie masz na to środków, możesz zostać WOLONTARIUSZEM i pomóc nam przy organizacji i obsłudze wydarzenia. Skontaktuj się z nami pisząc na adres [email protected] wpisując w temacie „wolontariat”.

 

Załączniki:

Umowa, między Użytkownikiem, a Projektodawcą

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę