BEAUTY MISSION PROJECT

Projekt
zakończony

13

wspierających

Wydawnictwa

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
12.43%
1865.0000 / 15000.00zł

Dołącz do sieci uzależnionych od Piękna. Jest nas coraz więcej. Rośniemy w siłę. Piękno ma wiele twarzy. Setki, miliony twarzy, pięknych i niezależnych kobiet. W tym tłumie jesteś i Ty, bo na co dzień uroda jest Twoją nieodłączną towarzyszką. Jesteśmy uzależnione od piękna i dajemy Ci szansę współtworzenia społeczności, wielbiącej urodę – zarówno tę zewnętrzną jak i tę wewnętrzną. Na pewno słyszałaś o tej społeczności, ale teraz możesz realnie przyczynić się do jej rozwoju. Jak to zrobić?

 

Współtwórz Magazyn Beauty Mission i uzależniaj od piękna innych m.in. jako:

  • Reklamodawca - odczuwając korzyści komercyjne. Nowy projekt generuje odbiorców, których zainteresowanie przekłada się na liczby.
  • Partner magazynu - masz szansę być obecnym w wywiadach, prowadzić samodzielny dział czy znaleźć się w podziękowaniach dla sponsorów w pierwszym numerze Beauty Mission.
  • Zostań Dobrym Duchem projektu i wpisz się do księgi twórców Magazynu na naszym Fan Page’u na Facebook’u.

 

Nasz magazyn będzie m.in.: opowiadać historie zwykłych ludzi, promować nieodkryte talenty, pokazywać różne oblicza piękna.

 

Współtwórz Beauty Mission, a pomożesz spełnić nam nasze marzenia! Dobro przyciąga dobro! Może kiedyś to my będziemy mogli Ci pomóc.

 

Wesprzyj Beauty Mission - warto, ponieważ magazyn:

- będzie podążał za trendami rynkowymi, a często wyznaczał nowe!

- Ty możesz zostać trendsetterem w społeczności Piękna!

- samemu tworzysz magazyn, dzieląc się spostrzeżeniami na temat urody, mody, swoich pasji!

- magazyn jest bezpłatny, dystrybuowany do miejsc, w których bywasz!

- jeśli projekt nie zostanie zrealizowany, odzyskasz swój wkład finansowy!

 

 

cel projektu i efekty jego realizacji

 

Projekt Beauty Mission ma na celu powołanie do życia magazynu Beauty Mission – dla uzależnionych od Piękna . Zdobycie funduszy na wprowadzenie na rynek nowego tytułu kobiecego, który będzie dostępny bezpłatnie w miejscach przyjaznych (kawiarniach, restauracjach, ośrodkach rozwoju osobistego, jogi, fitnessu, przedszkolach, klubach) nowoczesnym, dbającym o siebie kobietom. Jego atutem będzie nie tylko to, że jest bezpłatny, lecz to, że dostarczy informacji przydatnych wszystkim kobietom, które nie zawsze mają czas na kupno prasy i czerpanie wszelkich informacji z Internetu. Ponadto będzie współtworzony przez Czytelników. Docelowo będzie dostępny również on-line na stronie internetowej www.beautymission.pl

 

Docelowy zasięg: Warszawa i okolice podwarszawskie + internet.

Efekt jaki chcemy osiągnąć: wydanie pierwszego numeru i przekonanie odbiorców do następnych numerów, nowego na rynku tytułu.

 

opis i dowody na to, że jesteśmy w stanie go zrealizować

 

Beauty Mission to nowy na rynku, całkowicie bezpłatny magazyn stworzony z myślą o kobietach i przez kobiety. To zbiór praktycznych informacji i inspiracja dla świadomych kobiet, chcących inwestować w siebie, swój wygląd, rozwój, karierę, świadome życie. Beauty Mission pomaga w wiarygodny sposób, odnaleźć się w bogatej ofercie produktów i usług, którą proponuje współczesny rynek. Dostarcza informacji i podpowiada z czego współczesna kobieta może korzystać. Przekrój poruszanych tematów jest bardzo szeroki od mody, zdrowia i urody, poprzez biznes, podróże, dom, kończąc na psychologii, kulturze czy motoryzacji.

 

Chcemy, aby nowy magazyn był zachętą dla Czytelniczek do odkrywania i cieszenia się pięknem otaczającego nas świata, korzystania z profesjonalnych usług i produktów oraz rekomendacją miejsc, gdzie odpoczynek, relaks czy codzienność nabierają specjalnego znaczenia.


Jesteśmy w stanie zrealizować ten projekt ponieważ:

- posiadamy znajomość rynku (Warszawa + okolice)

- mamy bazę miejsc dystrybucji magazynu

- procowałyśmy w branży wydawniczej i posiadamy kontakty branżowe - mamy wstępne zainteresowanie reklamodawców

- mamy odpowiednie wykształcenie kierunkowe

- mieszkamy w powiecie piaseczyńskim

- prowadzimy portal www.beautymission.pl, który prężnie się rozwija

 

wyjaśnienie wysokości celu finansowego

 

15,000 złotych które pragniemy uzyskać od inwestorów zamierzamy przeznaczyć na koszty związane z wydaniem 1 numeru magazynu Beauty Mission, czyli na specjalistów od grafiki, którzy wcielą nas pomysł w cieszący oko wygląd pierwszego numeru, wysokiej jakości druk, wysyłkę do miejsc, w których magazyn będzie dostępny, konsultację prawną, rejestrację działalności gospodarczej, koszty promocji w Internecie.

 

nagrody

1/ 15 zł – znaczek I love Beauty Mission (90 ofert)

2/ 25 zł – pierwsze wydanie magazynu Beauty Mission + znaczek I love Beauty Mission (dla osoby wspierającej projekt lub osoby przez nią wyznaczonej – wysyłka za granicę + 10 zł.)

3/ 30 zł – wymienienie imienia i nazwiska w podziękowaniu dla Partnerów w pierwszym numerze magazynu Beauty Mission

4/ 100 zł – certyfikat Fundatora w formie dyplomu lub okładki magazynu Beauty Mission

5/ 150 zł – pierwsze wydanie magazynu Beauty Mission wręczone podczas spotkania przy kawie z pomysłodawczyniami projektu Beauty Mission na terenie Warszawy lub Konstancina – Jeziornej czy Piaseczna, po zakończeniu projektu.

6/ 500 zł – reklama na ½ strony w dowolnie wybranym dziale (6 ofert)

7/ 250 zł – reklama na ¼ strony w dowolnie wybranym dziale (6 ofert)

8/ 1500 zł – reklama na 4 okładce magazynu (1 oferta)

9/ 2500 zł – patronat nad wydaniem magazynu (logo na 1 stronie magazynu wraz z informacją o patronacie) + artykuł sponsorowany w wybranym dziale (1 oferta)

10/ 4000 zł – dział w magazynie (1 oferta)  4 strony

11/400 zł – metamorfoza z Beauty Mission + mini sesja zdjęciowa – metamorfoza dotyczy tylko zmiany uczesania i makijażu (2 oferty)

12/ 400 zł – insert do pierwszego wydania magazynu Beauty Mission – Partner dostarcza do nas gotowe ulotki, które dołączymy do magazynu (3 oferty)

13/ 1100 zł – bon rabatowy (trójkącik na okładce) np.: na zabieg w salonie Partnera, rabat na karnet, rabat na zakupy w sklepie internetowym (1 oferta)

14/ 1500 zł – artykuł na 2 strony, rozkładówka, forma dowolna np.: artykuł sponsorowany, w formie wywiadu z ekspertem, coś co zainteresuje odbiorcę (1 oferta)

W razie wyczerpania liczby ofert na interesującą Państwa opcję– prosimy o kontakt!

 

 

Zachęcamy do wsparcia!

 

Więcej o nas: aktualności

Strona internetowa: http://beautymission.pl/

Fan Page na Facebooku: http://www.facebook.com/BeautyMission

 

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do

3,5% od wyższych.


Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę