IFI UDE - DEBUT ALBUM

Projekt
zakończony

191

wspierających

Muzyka

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
108.58%
27145.0000 / 25000.00zł

Zostań mecenasem sztuki – miej wpływ na rozwój kultury!

Nastały czasy, kiedy każdy z nas może współtworzyć kulturę wspierając artystów, którzy swoją twórczością inspirują do szerszej interpretacji świata. Każdy z nas może dodać swój wkład i  kreować wspólną  rzeczywistość na własnych zasadach. Nie pozwól, aby ominęło  Cię coś pięknego i twórczego!

 

 

Moje imię w języku ibo oznacza „coś dobrego” – i codziennie staram się mu sprostać. Jestem autorką muzyki i tekstów; producentką i wokalistką. Obecnie mieszkam w Warszawie. Tworzę własną muzykę od 2012 roku. Marzę o tym, aby wydać debiutancki album. Część mojej twórczości możecie usłyszeć na oficjalnej stronie, na którą Was bardzo serdecznie zapraszam – www.ifiude.com.pl.

 

 

Inne dziedziny sztuki takie jak film, taniec i performance – nie są mi obce. Uwielbiam gotować i gromadzić wokół siebie przyjaciół, aby ofiarować im to co najlepsze.

 

Dziękuję za Wasze wsparcie!

 

Życzę Wam wszystkiego najlepszego!

 

IFI UDE

 

 

 

ZESPÓŁ: ( studio&live):

IFI UDE – szefowa, wokal, klawisze

AGNIESZKA SROCZYŃSKA – skrzypce, wokal

MICHAŁ CHĘĆ – gitara, klawisze

JAREK JÓŹWIK – klawisze

PIOTR PACAK – klawisze, bas, wokal
WOJTEK OLEKSIAK – perkusja

 

 

A teraz bardziej oficjalnie...

 

Napisali...

 

W Internecie o Ifi jest już głośno za sprawą jej premierowych nagrań – pisze się o niej jako o najlepiej zapowiadającym się debiucie ostatnich lat, co – moim zdaniem – ocenić można dopiero po wysłuchaniu koncertu (...) Koncert – co było widać od pierwszych dźwięków – zaskoczył nie tylko mnie.  Publiczność dosłownie szalała chłonąc każdy dźwięk, tańcząc, a gratulacji po koncercie nie było końca. Ifi na nie w pełni zasłużyła J.P

Więcej

 

Takiej energii nie spodziewał się chyba nikt - muzycy dali elektryzujący koncert, poderwali publiczność z siedzeń do tańca, a na koniec dali dwa, długie bisy. Choć Ifi Ude nie wydała jeszcze nawet płyty, po tym co wczoraj zobaczyłem śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze będzie o niej głośno...

Więcej

 

Ifi Ude to jedna z najbardziej intrygujących postaci, jakie pojawiły się na polskiej scenie muzycznej w ostatnich latachJej pierwsze single: "My Baby Gone" (wraz z teledyskiem autorstwa Sióstr Bui) oraz polskojęzyczna "Fala" cieszy się bardzo dużą popularnością oraz znakomitymi recenzjami dziennikarzy i środowiska muzycznego.

Więcej

 

 

Wesprzyj już teraz!

 

Linki:
www.ifiude.com.pl
www.facebook.com/ifiude
www.youtube.com/user/IfiUde

 

Kontakt z menadżerem Ifi:
504 051 118
[email protected]

 

Załącznik

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę