"Sztuka kochania" wg Dziewczyn

Projekt
zakończony

49

wspierających

Wydawnictwa

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
112.18%
3739.0000 / 3333.00zł

O projekcie

 

Owidiusz szepnął słówko jednej z nas, a wieści się rozniosły, że jego poemat o miłości idzie z duchem czasu. Potrzebuje nowej wersji w formie AUDIOBOOK. Tego jeszcze nie było! Chcielibyście posłuchać? Możecie się do tego przyczynić wspierając nas finansowo. Sztuka kochania już nie może się doczekać... ;) Potrzebujemy środków, by nagrać audiobooka, wydać go w wersji CD z wyjątkową książeczką i przygotować dla Was wyjątkowy performance!

 

O nas:

 

Wszystko zaczęło się w Teatrze Imka. Tam się poznałyśmy. Najpierw na castingu, potem w próbach, teraz gramy razem w spektaklu "Król dramatu" w reżyserii Łukasza Kosa. Każda z innej beczki, ale łączy nas wspólna pasja - aktorstwo.

 

 

Kamila Kamińska. Studentka IV roku Wydziału Aktorskiego PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi. Absolwentka APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie,  kierunek animacja społeczno – kulturowa. Na co dzień poszukuje form wyrażania w podróży, z ludźmi, na scenie, w dźwiękach, w ruchu, w tańcu, w słowie, w leśnym oddechu. Obecnie w próbach do spektaklu dyplomowego.

 

 

Agnieszka Kogucka. Słuchaczka II roku Szkoły aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Absolwentka UWM-u w Olsztynie, mgr filologii rosyjskiej. Uwielbia grać w koszykówkę, poza tym zdarza jej się grać na nerwach. Śmieje się całą sobą. Pierwsze kroki stawiała jako modelka u Jerzego Antkowiaka;) W przyszłości chce o sobie powiedzieć: Chińskie przekleństwo mnie dotknęło, żyłam w ciekawych czasach.

 

 

Katarzna Chorzępa. Pochodzi z małej wioski pod Rzeszowem i tam spędziła swoje beztroskie dzieciństwo. W 2009 roku przeprowadziła się do Krakowa gdzie przez rok uczyła się w szkole  aktorskiej  ,,Lart ''. Obecnie jest studentką aktorstwa w Wyższej Szkole  Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Interesuje sie również zoologią, bardzo lubi tańczyć i dobrze sie bawić.

 

 

Agnieszka Bąkowska. Aktorka.

 

 

Aga Giza. 22letnia rodowita podbeskidzka bielszczanka. Z miłości do aktorstwa zdarza się jej być aktorką. Na co dzień studentka filologii angielskiej. W przyszłości będzie miała gospodarstwo, spokojne życie i kilka koni, krówek, kurek i jedną kózkę. Tango to dla niej najwyższa forma publicznej namiętności. Lubi zapach starej podlanej piwnicy i gliny.

 


 

Małgorzata Wewióra. "Uśmiech skraca dystans między ludźmi"- to dewiza, którą kieruje się w życiu. Jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Aktorskiej SPOT. Od 15 lat trenuje taniec nowoczesny i swoją pasją zaraża innych. Uwielbia słuchać muzyki, podróżować i poznawać nowych ludzi. Jako manager jest odpowiedzialna i zaangażowana, prywatnie: spontaniczna i rozmarzona.

 

fot. Sara Studio Agencja Fotograficzna

______________________________  ____fot. Sara Studio Agencja Fotograficzna


Sabina Michalska. Studentka 3 roku wydziału aktorskiego WSKiMS im. J. Giedroycia w Warszawie. Ludzka dusza to najlepszy materiał, na którym można pracować, dlatego wybrała aktorstwo.

 

Chcemy dalej działać razem, dlatego tworzymy projekt!

 

Tomasz Karolak o Dziewczynach z IMKI

 

 

O Sztuce kochania

 

Najsłynniejsza Sztuka kochania, lekko i dowcipnie przez rzymskiego poetę 2000 lat temu napisana, zawiera myśli i wskazówki wciąż aktualne o tym, jak zdobyć miłość i ją utrzymać, ale także… jak zerwać miłosne więzy! W 1564 r. utwór trafił do indeksu ksiąg zakazanych.

 

Partnerem realizacji projektu został portal Słuchalnia (www.sluchalnia.pl), pierwsza internetowa „czytelnia” audiobooków, umożliwiającą korzystanie z wybranych treści z dowolnego urządzenia wyposażonego w dostęp do internetu i przeglądarkę WWW, bez konieczności ciągłego przesyłania plików pomiędzy urządzeniami. W związku z tym okres prezentacji projektu został przedłużony do piątku 01.03.2013 r.

 

Załącznik

Umowa między Projektodawcą, a Użytkownikiem

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę