Projekt to oczko

Projekt
zakończony

6

wspierających

Fotografia

kategoria

Warszawa

miejscowość

Projekt zakończony

do zakończenia
7.67%
460.0000 / 6000.00zł

O mnie

 

Nazywam się Tomasz Tołłoczko. Niedawno ukończyłem studia magisterskie z Historii Sztuki. Obecnie pracuję dla Okręgowego Związku Snowboardu na Mazowszu jako fotograf, kamerzysta i montażysta filmów. Więcej moich prac możecie zobaczyć na www.tooczko.pl

 

Oprócz tego przyjmuję każde zlecenie, które jakkolwiek wiąże się z tymi dziedzinami. Mam też cudowną rodzinę, co mogliście już zobaczyć w filmie :).

 


 

Fotografuję śluby, chrzty, eventy firmowe, robię fotografie studyjne, montuję krótkie filmy wszelkiego rodzaju… Wszystko, co pozwala mi się utrzymać z mojej pasji.

 


 

Projekt wspierają

 

 


 

 

O projekcie

 

Ponieważ pragnę się rozwijać w tej dziedzinie, zdecydowałem się uruchomić własny projekt na Beesfund.

 

Osiągnięcie celu finansowego w projekcie pozwoliłoby mi na zakup najtańszego, ale już profesjonalnego aparatu cyfrowego Canon 6D. Oczywiście to tylko część potrzebnej kwoty, ale dzięki niej będę mógł wreszcie zrealizować swoje marzenie!

 


 

BORUTTA.PL - Photo Shoot - Video Backstage from BORUTTAPL on Vimeo.

 

 

Więcej moich zdjęć znajdziecie na mojej stronie internetowej. W wypadku jakichkolwiek pytań z Waszej strony zachęcam do kontaktu bezpośredniego mailowo lub telefonicznie (508485677).

 

Projekt można wesprzeć już kwotą 15 złotych. Pamiętajcie, że liczy się każdy wymiar wsparcia: Wasze uwagi, udostępnienia, lajki i rekomendacje!

 

Nagrody

 

 

 

 

15  złotych tapeta

 

Tapeta w pełnej rozdzielczości oraz w rozdzielczości wskazanej przez użytkownika wybrana ze strony projektodawcy http://www.tooczko.pl/ (do wyboru z zakładek: action i landscape) przesłana na adres e-mail użytkownika.

 

 

 

 

 

25 złotych zdjęcie na życzenie

 

Wykonam dla Ciebie zdjęcie (może być do dokumentu!) w dowolnym miejscu Warszawy we wskazanym przez Ciebie terminie i wyślę je w wersji elektronicznej na adres e-mail użytkownika.

 

 

 

 

 

 

 

100 złotych plakat

 

Plakat z podpisem projektodawcy, format papieru B2 500-707. Odbiór osobisty na terenie Warszawy w terminie i miejscu wcześniej uzgodnionym z projektodawcą.

 

 

 

 

 

200 złotych mała sesja


Sesja trwająca do 1,5 h

W terminie uzgodnionym wcześniej z projektodawcą, w miejscu wyznaczonym przez fotografa, stylizacje i kostiumy we własnym zakresie. W pakiecie możliwość  wykonania zdjęć do dokumentów.

 

Otrzymujesz  10 obrobionych zdjęć 10x15 w pełnej rozdzielczości na płycie CD.

 


400  złotych sesja plenerowa

 

Sesja trwająca do 3 h

W terminie uzgodnionym wcześniej z Projektodawcą. Stylizacja  kostiumy we własnym zakresie, tylko i wyłącznie na terenie Warszawy.

 

Otrzymujesz minimum 20 obrobionych zdjęć 10x15 w pełnej rozdzielczości na płycie CD plus 10 odbitek.

 

 

 

400 złotych film w plenerze

 

Sesja trwająca do 3h

Sesja filmowa w terminie uzgodnionym wcześniej z Projektodawcą,  w miejscu wyznaczonym przez Użytkownika na terenie Warszawy.

 

Otrzymujesz 20-minutowy zmontowany film  w jakości HD

 

 

 

800 złotych małe okazje

 

Sesja trwająca do 5h

W terminie uzgodnionym wcześniej z Projektodawcą (chrzty, komunie, urodziny), tylko i wyłącznie na terenie Warszawy.

 

Otrzymujesz minimum 60 obrobionych zdjęć  10x15 w pełnej rozdzielczości na płycie DVD plus 30 odbitek

 

 

 

 

800 złotych film na małe okazje

 

Sesja trwająca do 5 h

Sesja filmowa w terminie uzgodnionym wcześniej z Projektodawcą, w miejscu wyznaczonym przez Użytkownika na terenie Warszawy.

 

Otrzymujesz maksymalnie 20-minutowy zmontowany film w jakości HD

 

 


2000 złotych Dzień zdjęciowy z fotografem

 

Sesja trwająca do 12h

W terminie uzgodnionym wcześniej z Projektodawcą, na terenie całej Polski.  Relacje z eventów sportowych, firmowych, rodzinnych (przykładowy pakiet ślubny: przygotowanie do ślubu, ceremonia i wesele do  przysłowiowego "tortu"). Użytkownik zobowiązany jest do zapewnienia zwrotu kosztów podróży i diety.

 

Otrzymujesz minimum 400 zdjęć 10x15  w tym 150 obrobionych w pełnej rozdzielczości na płycie DVD  plus 60 odbitek.

 

 

2000 złotych Filmowy dzień z fotografem

 

Sesja trwająca do 12 h

Sesja filmowa w terminie uzgodnionym wcześniej z Projektodawcą, na terenie całej Polski. Użytkownik zobowiązany jest do zapewnienia zwrotu kosztów podróży i diety.

 

Otrzymujesz maksymalnie 60-minutowy zmontowany film w jakości HD.

 

 

3000 złotych Pakiet zdjęciowy Deluxe

 

Sesje zdjęciowe do 24h, które możesz rozbić nawet na 3 dni

W terminie uzgodnionym wcześniej z Projektodawcą, na terenie całej Polski. Przed wpłatą należy uwzględnić ze mną termin. Relacja z eventów sportowych, firmowych i rodzinnych (przykładowy pakiet ślubny: plener narzeczeński, przygotowanie do ślubu, ceremonia, wesele do przysłowiowego tortu i plener poślubny). Użytkownik zobowiązany jest do zapewnienia zwrotu kosztów podróży i diety.

 

Otrzymujesz minimum 400 zdjęć  10x15 w tym 200 obrobionych w pełnej rozdzielczości na płycie DVD z indywidualnie przez mnie zaprojektowaną okładką plus 80 odbitek.

 


 

Załącznik

Umowa między Użytkownikiem, a Projektodawcą

 

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.

Załączniki

Regulamin komentowania

Wybierz nagrodę