• 3 136 zł zebrany kapitał
 • Projekt
  zakończony
 • 36 inwestorów
 • 1 200 000 zł kwota zbiórki
 • (not set) % procent oferowany
 • 24.11.2012 data zakończenia
 • FLEXIBLE model zbiórki

 

Stwórzcie magazyn kulturalno-literacki PARK razem z nami!

Chcemy wydawać ambitne, nowoczesne i trafiające do szerokiej grupy Czytelników pismo o kulturze. Ma być w nim dużo dobrej literatury i dziennikarstwa, teksty uznanych autorów i znakomitych debiutantów. Chcemy publikować najlepsze opowiadania i fragmenty powieści, ale też wywiady, reportaże oraz recenzje. Wierzymy, że jest dla takiego magazynu miejsce na polskim rynku!

 

Kup prenumeratę magazynu PARK i zostań mecenasem polskiej kultury!

 

 

Magazyn kulturalno-literacki PARK

 

 

Chcemy stworzyć miesięcznik literacki PARK. Chcemy, by było to popularne, intrygujące i nowoczesne pismo o współczesnej literaturze i kulturze. Wiemy jednak, że może się to udać tylko dzięki oddanym Czytelnikom. Dziś potrzebujemy Waszego wsparcia, by zaplanować roczny cykl wydawniczy i mieć pewność, że uda nam się wydawać miesięcznik w 2013 roku. Zaczniemy wydawać PARK tylko wtedy, jeżeli do 23. listopada osiągniemy cel finansowy projektu.

 

By wydawać pismo powołaliśmy spółkę Park Kultury sp. z o. o. Liczymy, że uda nam się pozyskać ambitnego współwydawcę, który zechce zainwestować w dobry magazyn kulturalny, a przekona go zainteresowanie Czytelników i zaangażowanie Redakcji.

 

Nagrody za wsparcie:

Apelujemy o wykupienie rocznej prenumeraty pisma, co pozwoli nam kontynuować dotychczasową działalność pod nowym tytułem.

 

 

Nagrody za wsparcie:

 • 20 zł – ekskluzywny pierwszy numer magazynu PARK
 • 48 zł półroczną, a za 84 zł roczną prenumeratę elektronicznego wydania magazynu PARK (dostępną później w cenie 10 zł za numer, czyli 120 zł rocznie)
 • 84 zł półroczną, a za 144 zł roczną prenumeratę papierowego wydania magazynu PARK (dostępną później w cenie 18 zł za numer, czyli 216 zł rocznie)
 • pakiety reklamowe już od 6000 zł, docelowo jedna strona reklamowa będzie kosztowała „rynkowe” 12 000 zł brutto.

 

Cel finansowy projektu jest tak wysoki, ponieważ dając gwarancję dostarczenia rocznej prenumeraty, musimy mieć zapewniony budżet na jej realizację. Jeżeli w okresie prezentacji nie uda nam się zebrać niezbędnej kwoty, wszyscy Wspierający otrzymają zwrot wpłaconych środków.

 

Poza projektem, dokładamy wszelkich starań, żeby znaleźć inwestorów lub partnerów wydawniczych, ale w zdecydowanie lepszym świetle możemy przedstawić projekt mając zbudowaną bazę Czytelników, Fanów, Przyjaciół, Mecenasów Polskiej Kultury!

 

Skontaktuj się z nami!

Polub Magazyn Park na facebook'u

Odwiedź naszą stronę www - www.magazynpark.pl

 

Załącznik:

 

Umowa między Użytkownikiem a Projektodawcą

Bezpieczne płatności natychmiastowe zapewniają PAYU i YetiPAY. Prowizja wynosi do 1,70 zł od płatności do 50 zł i do 3,5% od wyższych.


Inwestorzy

Powrót do strony projektu