Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego.

 • 400 000 zł
  cel akcji
 •  
 • 40 zł
  cena akcji
 •  
 • Projekt zakończony
  do zakończenia
 • 9,09%
  procent akcji
 •  
 • 10000
  liczba akcji
 •  
 • Flexible funding
  rodzaj oferty

Uzyskany kapitał

400 000

Sprzedanych akcji

10000

Liczba udziałowców

417
(zobacz listę)


Dołącz do najciekawszej społeczności biznesowej w Polsce!

Od 6 lat zmieniamy oblicze polskiego biznesu, tworząc grupy networkingowe oparte na braku konkurencji, rzetelności i przywiązaniu do tradycyjnych wartości. Dzięki Tobie wyjdziemy za granicę, by zmieniać biznes na świecie!

Co zyskasz?

Przede wszystkim staniesz się współwłaścicielem spółki która od 6 lat co roku rośnie dwukrotnie. Oprócz tego będziesz współtworzył najciekawszą społeczność biznesową w Polsce, albo i na świecie. Aha… po za tym, dostaniesz trochę upominków. Poniżej je opisujemy.

Co udało nam się osiągnąć?

W networkingu chodzi o relacje i wzajemną pomoc. W ciągu 6-letniej historii nasi Członkowie pomogli sobie tysiące razy, nie tylko w biznesie - także w życiu codziennym. Jednak jednym z naszych większych osiągnięć jest to, że grupy TB stanowią także wymianę wiedzy i doświadczeń!

Towarzystwa Biznesowe - nr 2 w Polsce

Jesteśmy drugą pod względem liczebności siecią klubów networkingowych w Polsce. Lider istnieje u nas w kraju prawie dwukrotnie dłużej niż Towarzystwa Biznesowe, licząc już 1 000 firm członkowskich. Z 300 Członkami mamy więc duży potencjał wzrostu, podwoiwszy liczbę Członków w zeszłym roku. Jesteśmy zarazem pierwszą i jedyną siecią opartą o zasadę ekskluzywizmu (stawiamy dużo wymagań przy wejściu).

Przynajmniej 50% wzrostu co roku

Spojrzenie na wyniki historyczne daje bardzo dobrą konstatację. Średnio nasze wskaźniki finansowe i wszelkie inne zwiększają się co roku o połowę i ten trend nabiera tempa! Wszystko wskazuje na to, że bieżący rok (2016) będzie najlepszy w historii zarówno w liczbach bezwzględnych, jak i w ujęciu procentowym. Nasz pociąg się dopiero rozpędza, zbliżając się w zeszłym roku do 1 000 000 zł przychodów.

Kilkadziesiąt milionów złotych rekomendacji

Nasi Członkowie przekazali sobie rekomendacje skutkujące biznesem o wartości dziesiątków milionów złotych. Dlatego też mamy wysoki poziom lojalności Członków, czyli odnowień abonamentów rocznych. Regularnie sięga on powyżej 80% i jest najwyższy na rynku.

Pierwsze małe miasto

Odkrywamy nowe horyzonty i jako pierwsi na rynku otwieramy grupy dla przedsiębiorców w miastach mniejszych, niż wojewódzkie. Pierwsze śniadanie otwarte Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego było jednym z największych otwarć w ostatnich paru miesiącach. Przyciągnęło lokalne media i prawie 50 przedsiębiorców. Rozwija się bardzo dynamicznie.

Zainteresowanie z zagranicy

Od ponad roku mamy zapytania od Polaków z zagranicy o możliwość otwarcia Towarzystwa w ich mieście na Wyspach, albo w innej części świata. Dzięki wpływom z emisji, planujemy wziąć się za rozwój międzynarodowy na poważnie i już w 2017 otworzyć pierwsze zagraniczne Towarzystwo.

Wyjątkowa formuła gwarancją sukcesu

To, co różni nas od innych przedsięwzięć tego typu, to ekskluzywistyczne podejście do rekrutacji Członków. Oprócz tego, czy kogoś stać na abonament i nie konkuruje z żadnym z Członków, interesuje nas także to, jaką opinią na rynku cieszy się kandydat i jego firma, oraz czy podziela nasz kodeks etyczny i przywiązanie do tradycyjnych wartości. Dzięki temu nasi Członkowie nabierają do siebie zaufania i robią razem biznes szybciej, niż gdziekolwiek indziej.

GRUPY NETWORKINGOWE NA ŚWIECIE

Największą siecią grup networkingowych na świecie jest BNI (Business Network International). Istnieje od ponad 30 lat i skupiała w 2015 r. prawie 200 000 członków w 69 krajach. Wg dostępnych danych, rocznie rośnie o ok. 20 000 Członków (przynajmniej tak było w latach 2014-2015), podczas gdy polska odnoga w zeszłym roku prawie się podwoiła.

2012
400
2013
450
2014
750
2015
1335

JAK NAM SZŁO DOTYCHCZAS?

Liczba Członków Towarzystw Biznesowych:

2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
powyżej 300

 

Przychody Towarzystw Biznesowych:

2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
powyżej 1 110 000,00 zł

NASZE DZIAŁANIA

W networkingu chodzi o relacje i wzajemną pomoc. W ciągu 6-letniej historii nasi Członkowie pomogli sobie tysiące razy, nie tylko w biznesie - także w życiu codziennym. Jednak jednym z naszych większych osiągnięć jest to, że grupy TB stanowią także wymianę wiedzy i doświadczeń!

Grupy networkingowe Towarzystw Biznesowych

Konferencja “Żyj w Obfitości”

Bal Noc Wolności

Szkolenia

Kim jesteśmy?

Maciej Gnyszka

Założyciel Towarzystw Biznesowych. Z wykształcenia architekt i socjolog, z zawodu przedsiębiorczy tata Maksia i Antosia oraz mąż Oleńki. Poza Towarzystwami rozwija także Gnyszka Fundraising Advisors i Pracownię Synergii Sp. z o.o., które razem z TB tworzą zgrany ekosystem biznesowy. He likes to think big ;-)

Grzegorz i Krzysztof

Dwa młode przecinaki w warszawskim biurze TB. Dbają o potrzeby lokalnych Zarządów oraz Członków. To oni podrzucają kontakty do innych miast, wystawiają faktury, koordynują promocję, czy organizację wydarzeń. Zbrojne, organizacyjne ramię Maćka, wspomagane często doświadczeniem Franciszka, Prezesa TBW.

Zarządy lokalnych Towarzystw Biznesowych

Coraz szersze grono dynamicznych przedsiębiorców z różnych miast Polski, wśród których już pojawiają się znane nazwiska, a kolejne depczą im po piętach. By wspomnieć choćby Pawła Królaka, Mariusza Badurę, Grzegorza A. Dębowskiego, czy Marcina Konik-Korna. Pełen skład Prezesów poznasz tutaj

Członkowie Towarzystw Biznesowych

Wyjątkowa w skali kraju społeczność przedsiebiorców. Od freelancerów, przez specjalistów w wąskich branżach (biomechanika zderzeń, czy morskie konstrukcje stalowe), aż po liderów na swoich rynkach w skali Europy. Ich pasją jest pomaganie sobie nawzajem. To oni pracując na swój sukces, tworzą sukces samych Towarzystw i to dla nich pracujemy!

Sympatycy Towarzystw Biznesowych

Cechą naszych Sympatyków jest zachwyt tym, co w Towarzystwach robimy. Z różnych względów nie mogą być naszymi Członkami. Powodów jest wiele - nie w pełni identyfikują się z deklaracją członkowską, czasem poranna logistyka rodzinna wyklucza obecność o 7:00 na śniadaniu, czy wreszcie są już najbogatszymi Polakami i nie mają potrzeby cotygodniowego uprawiania networkingu. Są jednak z nami na każdym wydarzeniu, czytają nasze newslettery, etc. To w sumie grupa kilkunastu tysięcy ludzi.

 

 

NASZE PLANY NA NAJBLIŻSZE LATA

Towarzystwa Biznesowe SA

Przez ostatni rok skupiliśmy się na zagęszczeniu sieci Towarzystw Biznesowych w Polsce. Otworzyliśmy kilka nowych klubów - w Katowicach i Rzeszowie. Na 2016 rok mamy zaplanowane starty Siedlec (już za nami), Radomia i Białegostoku. Na pewno jeszcze kilka miast poza nimi w tym roku jeszcze do nas dołączy.

Początek “Akcji Towarzystwa”

Uważasz, że w dobrym kierunku zmieniamy polski biznes? Chcesz, żebyśmy robili to na skalę światową? Dołącz do nas! Kup udziały w naszej firmie i zostań jej współwłaścicielem. Razem zbierzemy kapitał potrzebny do ekspansji międzynadorowej Towarzystw. Proponujemy 10% udziałów w naszej spółce. Koszt jednej akcji to 40 PLN. Planujemy zebrać 400 000 PLN. Kupując akcję będziesz towarzyszył nam w rozwoju, a każdy udział może być już za kilka lat warty znacznie więcej niż dziś. Dodatkowo jako współwłaściciel Towarzystw będziesz mógł liczyć na dodatkowe korzyści i przywileje.

Rozwój Towarzystw Biznesowych

Mimo, że pod względem liczebności jesteśmy nr 2 na rynku, to jednak pod względem liczby lokalizacji - nie mamy sobie równych. Dziś jesteśmy w 10 miastach, do końca drugiego kwartału 2016 r. będziemy już w 12 miastach. Jednym z trzech głównych celów na ten rok jest zwiększenie liczby Członków w istniejących Towarzystwach. Jest to oczywiście o wiele łatwiejsze, niż otwieranie nowych lokalizacji. Jednak nowe miasta również nas interesują. 15 lokalizacji do końca roku (czyli wzrost o 50%), to realny plan.

Wyjście za granicę

Jeżeli zbierzemy całe 400 000 PLN, będziemy w stanie nie tylko skuteczniej promować istniejące Towarzystwa i rekrutować Zarządy do nowych, ale także zdobyć przyczółki za granicą. Mamy tu już szczegółowe rozpoznanie i relacje, o których jednak nie chcemy mówić szerzej. Wolimy zaskoczyć, niż zobaczyć jak inni realizują nasze pomysły ;-)

Wejście na giełdę

Aby zdominować świat i powtórzyć światowy sukces BNI, potrzebujemy minimum paru milionów złotych. Niewykluczone, że sfinansujemy ten cel z zysków, albo inwestorów pozyskamy poza giełdą, jednak scenariusz w postaci debiutu na NewConnect, albo głównym parkiecie jest realny. Oba te rozwiązania ułatwią także życie naszym Akcjonariuszom - łatwiej będzie obracać akcjami.

Często zadawane pytania

Jeżeli na jakaś informację nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie lub chciałbyś abyśmy coś doprecyzowali - napisz do nas: [email protected]

Skąd taka wycena akcji?

Wycena musi być w sam raz, tj. nie za niska i nie za wysoka. Zdecydowaliśmy, że nasza będzie gdzieś idealnie pośrodku. Przy proponowanych parametrach (4 000 000 zł za spółkę, która sprzedaje usługi o wartości prawie 1 000 000 zł netto), choć to nie jest debiut na giełdzie, kluczowe wskaźniki prezentują się imponująco. Weźmy choćby wskaźnik Cena/Zysk, który - jak szacujemy - znajduje się w okolicach 10. To bardzo uczciwy poziom - w debiutach giełdowych nikogo nie dziwi wskaźnik C/Z powyżej 20. Oznacza to, że gdybyśmy wchodzili dziś na giełdę, moglibyśmy spółkę wycenić na 8 000 000 zł.

Czy na tym naprawdę mogę zarobić?

To zaskakujące w dobie powszechnych przekrętów, ale tak. Możesz zarobić dwojako - na dywidendzie, którą planujemy wypłacać co roku i na wzroście wartości akcji. Jeśli spółka będzie rosła jak dotąd i jak przedsięwzięcia analogiczne w Polsce i na świecie, ci którzy nie załapali się na pierwszą emisję, będą skłonni zapłacić za Twoje akcje więcej, niż Ty w chwili ich kupowania po 40 zł za sztukę. Zarobisz tyle, za ile je sprzedasz.

Czy mogę sprzedać swoją akcję komuś innemu?

Tak – zgodnie z prawem akcje można odsprzedawać dalej wg własnego uznania i własnej wyceny. Będziemy Cię tylko zachęcali do poinformowania nas o warunkach transakcji, by informować innych Akcjonariuszy o tym, po ile w danym momencie sprzedaje się i nabywa nasze akcje.

Czy z posiadaniem akcji wiążą się jakieś obowiązki?

Posiadanie akcji nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Raz w roku będziesz otrzymywać od nas zaproszenie na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Nie musisz go przyjmować, natomiast jesteśmy pewni, że będzie to najbardziej networkingowe walne w historii świata. Aha, jeszcze jedno… zastanawiamy się, czy nie wprowadzić dla Akcjonariuszy obowiązku odmówienia jednego Zdrowaś Mario dziennie za nasze powodzenie ;-) Nie przeszkodzi, a może pomóc.

Czy taka akcja jest zgodna z prawem?

Oczywiście – współpracujemy w tej kwestii z portalem Beesfund.com, który ma doświadczenie z podobnymi akcjami i renomowaną kancelarią prawną Czarnik i Wspólnicy, która dba o kwestie formalne. Ważną informacją jest także to, że akcja jest zgłoszona do Komisji Nadzoru Finansowego.

Czy planujecie wypłatę dywidendy?

Tak. Sami inwestujemy na GPW i uważamy, że niska skłonność do wypłaty dywidend, to zły aspekt polskich spółek. Sami nie tylko zamierzamy dywidendę wypłacać, ale i prowadzić wzorową politykę informacyjną, mimo że formalnie nie będziemy mieli takiego obowiązku.

Czy komuś już się to udało?

Jasne. Wejdź na www.beesfund.com i zobacz ile polskich projektów już zdobyło kapitał dzięki transformacji w Spółkę Akcyjną i emisji akcji. Nie jesteśmy pierwsi ;-)

A co jeżeli nie uzbieracie potrzebnych środków?

Nic nie szkodzi. Planów nie zmieniamy, najwyżej to co planujemy, osiągniemy chwilę później. To nie przesada? Nie, zbyt wiele faktów i porównań mówi nam, że jesteśmy skazani na sukces.

Napisz do nas!

Masz jakiekolwiek pytania związane z Akcją Towarzystwa?
Napisz na adres [email protected]

Komentarze