Mediacom Press

property
Mediacom Press to wydawca "Zdrowie bez Leków" - największego polskiego miesięcznika o zdrowiu oraz portalu i sklepu internetowego oferującego:
  • zdrową żywność wolną od nawozów sztucznych, pestycydów i herbicydów,
  • naturalne suplementy i kosmetyki,
  • certyfikowane naczynia miedziane i gliniane do uzdatniania i uszlachetniania wody pitnej,
  • miedzianą biżuterię z kamieniami półszlachetnymi,
  • i wiele innych produktów związanych ze zdrowym stylem życia.

„Zdrowie bez Leków” powstał w 2016 roku, a celem, który mu przyświecał było krzewienie przystępnej dla każdego wiedzy, o tym jak dbać o zdrowie. Inspiracją do stworzenia miesięcznika były problemy zdrowotne jednego ze współzałożycieli, które na kilka miesięcy utrudniły mu normalne życie.

Współpracują z nami lekarze holistyczni, naturoterapeuci, zielarze a także Towarzystwo Medycyny Zintegrowanej oraz Polska Akademia Zdrowia. Wraz z rozwojem projektu coraz więcej specjalistów zgłaszało się do nas deklarując chęć współtworzenia miesięcznika.

W wyniku tego już po 2 latach od powstania staliśmy się jednym z najpoczytniejszych polskich magazynów o medycynie klasycznej i naturalnej co potwierdza nasza społeczność: ponad 150.000 osób obserwujących profil na Facebook'u oraz ponad 42.500 subskrybentów na kanale You Tube.

Każdego miesiąca "Zdrowie bez Leków" trafia do około 100.000 osób w Polsce oraz na świecie.

Dynamicznie rośnie także liczba użytkowników naszego portalu i sklepu internetowego. W ciągu 2 lat od uruchomienia odwiedziło nas 900.000 osób a liczba ta wciąż rośnie.
Zapisz się do Newslettera aby dowiedzieć się o możliwości inwestycji jako pierwszy!"

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.