OZE 1

property

Branża:

Fotowoltaika

CEO:

Arkadiusz Regiec

Rozpoczęcie działalności:

2024

Nie każdy ma dach na którym może umieścić panele, nie każdego stać, żeby zainwestować samodzielnie w farmę fotowoltaiczną, ale każdy z nas może uczestniczyć w rewolucji OZE i zarabiać na energii ze słońca.

Projekt kierujemy do inwestorów którzy chcą zostać współwłaścicielami gotowego, działającego projektu, przynoszącego dochód pasywny. Wybraliśmy farmę fotowoltaiczną o mocy 1 MW.

Naszym celem jest zebranie środków na przejęcie tego projektu oraz wejście w świat OZE. Mamy zamiar nauczyć się administrować tym projektem oraz budować społeczność inwestorów wokół tego obszaru.

Projekt ma w przyszłości pozyskiwać kolejne farmy fotowoltaiczne oraz projekty pod farmy z pozwoleniami. Nie wykluczamy również zainwestowania w inne typu OZE jak wiatraki, małe elektrownie wodne czy biogazownie).

Zapraszamy do zielonej podróży!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.