iBuyers by WX Sp. z o.o. S.K.A.

iBuyers.pl to rewolucja na skostniałym rynku nieruchomości, pozwalająca zarabiać zarówno podczas prosperity jak i kryzysu. Dzięki innowacyjnemu portalowi zakupowemu Klient dociera do nas zanim umieści ogłoszenie sprzedaży na ogólnodostępnych portalach ogłoszeniowych.

Proponujemy radykalną zmianę w podejściu do procesu zakupu i sprzedaży nieruchomości oferując prostszą i wygodniejszą alternatywę do sprzedaży tradycyjnej. Pozwalamy Klientom na uwolnienie się od konieczności przygotowania nieruchomości do sprzedaży, jej remontu oraz ciągłej, długotrwałej i uciążliwej prezentacji nieruchomości.

Zapisz się na newsletter a jako pierwszy dowiesz się o możliwości inwestycji w innowacyjną spółkę z branży nieruchomości.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Korzystniejsza wycena

Inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Poznasz spółkę

Otrzymasz podstawowe informacje na temat spółki jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.

Zapisz się do newslettera

A dowiesz się o możliwości inwestycji jako pierwszy/a!