TUF Software S.A.

property

Stara prawda głosi, że „reklama jest dźwignią handlu” – i niewątpliwie tak właśnie jest. Problem tkwi jednak w tym, że w dzisiejszym świecie mnogość nośników firmowych treści jest ogromna, a analiza skuteczności działań marketingowych to prawdziwa magia. Jak bowiem stwierdzić, która reklama najlepiej konwertuje na leady sprzedażowe – i co za tym idzie, warta jest dalszych inwestycji?

Przedsiębiorstwa dzielą się dziś na dwie grupy: niekorzystających z jakichkolwiek narzędzi analitycznych oraz takich, które posiadają kilka różnych systemów, które są niepraktyczne i czasochłonne w użyciu. Właśnie dla takich Klientów tworzymy nasze rozwiązanie.

Rozwijany przez nas system integruje w ramach jednej aplikacji wszystkie dotychczasowe rozwiązania, a nawet dodaje kolejne, przez co raportowanie i analiza danych odbywa się w jednym miejscu. Ta prostota pozwala na ocenę efektywności realizowanych przez Klienta działań w czasie rzeczywistym i sterowanie budżetem reklamowym tak, by przynosił on najlepsze rezultaty dla rozwoju firmy.

Rozwiązanie Track&Lead spółki TUF Software pozwala na precyzyjne opomiarowanie każdego punktu kontaktu klienta z marką, wskazanie marketingowego źródła pozyskania leada, a także na jego obsługę. Źródłem może być reklama opublikowana w Google Ads lub na portalu Facebook, dyskusja z chatbotem, bezpośrednie wejście na www, a nawet połączenie na numer telefonu podany na ulotce reklamowej. Aplikacja monitoruje działania na każdym etapie lejka sprzedażowego, od momentu pojawienia się potencjalnego zainteresowanego danym produktem czy usługą, aż do przekształcenia go w finalnego klienta.

W połączeniu z innowacyjnym systemem call tracking (analizą konwersji z reklam na połączenia telefoniczne) oraz usługą tworzenia chatbotów obsługowo-sprzedażowych, Klient korzystający z usług TUF Software zyskuje potężne narzędzia marketingowo - sprzedażowe, dzięki którym może pozyskać więcej klientów przy tym samym budżecie reklamowym lub obniżyć go, by osiągać tyle co do tej pory, a zaoszczędzone środki – przeznaczyć na dalsze inwestycje.

Zainwestuj w TUF Software i zarabiaj na nowych technologiach w jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin marketingu - marketing automation.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.