TeslaShop.com

property

Na początku ustalmy jedno – mamy świra na punkcie Tesli. Kochamy je, podziwiamy i prowadzimy z dziką przyjemnością. Jara nas też rozwój elekromobilności i rozpala wyobraźnię mocniej niż Seicento w gazie. Ale nie czarujmy się. Znamy też bolączki użytkowników tych pięknych samochodów – w tym niebagatelnie drogie części. Stąd zrodził się nasz biznes. Platforma Platforma TeslaShop.com to miejsce, gdzie każdy kierowca Tesli znajdzie części i akcesoria do swojej maszyny. Niezależnie od tego, w jakim zakątku świata mieszka. Nie zmarnuj swojej szansy! Zapisz się do newslettera, by nie przegapić najgorętszej emisji w tym roku. Wkrótce ruszamy z piskiem opon!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.