ŚWIATŁO

property

Branża:

produkcja - roślinna, zdrowa żywność & e-commerce

CEO:

Maria Sławińska

Rozpoczęcie działalności:

2020

Połączenie pasji do zdrowego stylu życia z wieloletnią wiedzą gastronomiczną i biznesową zaowocowało powstaniem unikatowych produktów (roślinny kefir czy „ser” z migdałów) oraz platformy e-commerce, która w pierwszym roku działalności zanotowała niemal 5000 zamówień.

Działem produkcji i kreowania smaków Światła kieruje Piotr Ciemny, kucharz, autor dwóch książek, pasjonat dzikich ziół i kuchni roślinnej. Wnosi cały know-how zdobywany przez lata w najlepszych restauracjach świata.

Teraz Światło planuje zwiększyć skalę działania. Dzięki Twojej inwestycji w pierwszej kolejności poszerzymy skalę sprzedaży o wielkopowierzchniowy sklep Carrefour oraz o niemiecki rynek e-commerce.

W trakcie emisji ujawnimy również kolejny produkt, nad którym pracujemy, który wg nas szybko stanie się sprzedażowym bestsellerem nie tylko w Polsce.

Dołącz do listy oczekujących. Jako pierwszy dowiesz się o starcie emisji akcji, a w dniu jej startu otrzymasz jednorazowy rabat 15% na zakupy w naszym sklepie. Dodatkowo wszelkie informacje o nas - rodzinnej manufakturze tworzącej roślinny superfood znajdziesz na stronie: swiatlo-sklep.pl

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.