Supervia24

property

Branża:

usługi pośrednictwa ubezpieczeniowe

CEO:

Benedetta Abramek-Thapa

Rozpoczęcie działalności:

2022

Zapewne Szanowny Inwestorze zastanawiasz się czym jest SUPERVIA24?

Jaki pomysł ukrywa się pod enigmatyczną nazwą być może nawet wiesz już, że istnieje system szybkiej ścieżki ofertowej!

Nasza aplikacja SUPERVIA24 jest jedyna i pierwsza.

Supervia24 to apka absolutnie intuicyjna dostępna na smartfonie w sklepie Google Play i Apple Store, w której porównasz ubezpieczenia wielu (a niedługo kilkunastu) Towarzystw Ubezpieczeniowych, samodzielnie dostosujesz ofertę do swoich potrzeb (tak wiem, to potrafi wiele porównywark i znajomy agent) i uważaj ZAKUPISZ najlepiej dostosowaną polisę do swoich potrzeb. To wszystko pomiędzy dwoma łykami kawy, na ulubionej kanapie w domu choć sama ostatnio zrobiłam to w ogrodzie...
Świat się zmienia, mamy coraz mniej czasu, a może po prostu chcemy go efektywniej wykorzystać. Kto z nas robi jeszcze zakupy przeglądając kolejne strony w Internecie lub maszerując pomiędzy biurami pomiędzy odebraniem dziecka z przedszkola, a dowiezieniem na kolejny trening, korepetycje łapiemy telefon i robimy zakupy, przegląd informacji, szybkie kontakty wszystko w aplikacjach.

Jakim cudem jeszcze nie masz SUPERVIA24?

Przecież w biegu też się ostatnio ubezpieczałeś. Zapoznałeś się z warunkami czy byłeś już myślami gdzie indziej, a SUPERVIA24 porządkuje cały świat Twoich polis 15-18 ruchów palcem wszak to epoka kciuka i jest OC nawet z AC i szybami 40 sekund oferta, no 50 jeśli masz długie paznokcie...
Robisz to na swoich warunkach w przez siebie wybranym czasie, w wygodnej dla Ciebie pozycji...
jeśli masz problem (a ich nie miewasz, może co najwyżej drobne trudności) jesteśmy dla Ciebie...

SUPERVIA24 to nie tylko możliwość mega szybkiego ubezpieczenia komunikacyjnego, Szkolne NNW zajęło mi ostatnio minutkę, bo „zły duch” schował nr pesel dziecka... Po minucie po kłopocie, a polisa dołączyła do innych moich w idealnym miejscu czyli w MENU z zakładce moje polisy.
Lubię taki porządek.

A teraz pomyślmy jak Inwestor, którym jesteś... ilu Rodziców co rok szuka na gwałt dobrego ubezpieczenia dla swojej latorośli, ilu miota się między ofertami, a ja mam SUPERVIA24 , Ty masz SUPERVIA24, a aplikację można umieścić w innych aplikacjach i jeszcze innych aplikacjach, a ogranicza nas tylko właściwie nic nas nie ogranicza. SUPERVIA24 może być dołączona do aplikacji, zakupowych, w programach lojalnościowych Dużych Sklepów sieciowych, bo przecież każdy i wszędzie potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Jak ważne jest wsiadanie do samolotu bez lęku, bo zapomniała żona(mąż) wykupić KOSZTY LECZENIA ZA GRANICĄ?

Można to zrobić w aplikacji SUPERVIA24

Nie, nie i nie, MY nie podążamy za światem ubezpieczeń. My wiemy, że era agentów tradycyjnych agentów ubezpieczeniowych mija bezpowrotnie. My kreujemy przyszłość i nowe rynki sprzedaży i dotarcia do Klienta końcowego, który ma Smartfon, który wie jak z niego korzystać. Czy jesteśmy Wizjonerami ? Nie, ale potrafimy wykorzystać nowe instrumenty technologii internetowej i wdrożyć je w naszą rzeczywistość.
Za nami wiele lat pracy w ubezpieczeniach, przyglądania się i badaniu zmieniającej się rzeczywistości. I tak jak Ty - drogi Inwestorze nie chcemy być w ogonie, a wyznaczać trendy. Fascynuje nas informatyka i technika, zaprzęgamy ją do służenia Tobie ale także dla Twojej wygody, bezpieczeństwa i komfortu portfela.
Dlaczego SUPERVIA24 jest dla wszystkich? Bo każdy potrzebuje ubezpieczenia, bo wszyscy jesteśmy już w programach lojalnościowych, bo smartfon stał się przedłużeniem naszej ręki. Dlaczego tego nie wykorzystać? Zrób to z Nami.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.