Risk sp. z o.o

property

CEO:

Antonina Samecka

Rozpoczęcie działalności:

2011

Risk made in Warsaw to marka założona w 2011 roku przez dwie przyjaciółki: Antoninę Samecką i Klarę Kowtun. Dziewczyny robią ubrania, w których ludzie czują się świetnie i wyglądają genialnie, a do tego niemal przy okazji każdej kolekcji pokazują, że Polska to kraj niezwykłych osobowości i niesamowicie utalentowanych ludzi. Opowiadają lokalne historie, tak, że chce o nich mówić cały świat. O Risku piszą zarówno międzynarodowe tytuły jak The New York Times, amerykański vogue.com, chińskie Elle, jak i wszystkie polskie tytuły — od modowych, poradnikowych, po prasę ekonomiczną i tygodniki opinii.

Risk jest synonimem niezależności, bezkompromisowości i siły sprawczej. Jest także pionierem mody, która dba o przyszłość planety. Od ponad 10 lat szyje wszystko w Polsce, głównie z polskich materiałów. Podaje nazwy szwalni i producentów, którzy specjalnie dla marki tworzą dzianiny z ekologicznych komponentów w jak najbardziej ekologicznym procesie.

Risk nie daje porad stylizacyjnych, nie mówi, co jest modne, co niemodne, nie ocenia. Ma tylko jedną wytyczną odzieżową: „najlepsza sukienka dla Ciebie, to ta, która Ci się najbardziej podoba, w której się najlepiej czujesz”. O sukcesie nie świadczą tylko liczne nagrody i wyróżnienia, ale również wyniki. Od swojego powstania do 2019 roku spółka notowała średnio 35% wzrostu sprzedaży rok do roku.

Risk to też ponad 2000 projektów tworzonych wspólnie z klientami, ponad 500 000 sprzedanych sztuk ubrań.

Najbliższe lata to czas ekspansji, również wirtualnej. Pozyskany kapitał pozwoli na rozwój firmy, która będzie nie tylko liderem innowacji w sprzedaży online na polskim rynku odzieżowym, ale stanie się ambasadorem Polski w dziedzinie mody i nowoczesnego biznesu.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.