img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Pol-Sport

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pol-Sport

Przekształcanie marzeń w rzeczywistość? Dla nas to możliwe, jako dystrybutora rowerów marki ORBEA, marki z hiszpańskim temperamentem, której możliwości personalizacji rowerów, jak również standardowa oferta przekraczają wszelkie oczekiwania. Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny, więc dlaczego rowery mają być standardowe? Każdego dnia, świat się zmienia. Tak jak my. Idziemy naprzód, rozwijamy się, oferując innowacyjne rozwiązania w kolarstwie.

Firma POLSPORT posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Dzięki Twojej inwestycji, zarazimy jeszcze więcej ludzi naszą ogromną pasją do kolarstwa oraz zbudujemy sieć sklepów firmowych. Już dziś, współpracujemy z ponad 60 sklepami partnerskimi, które oferują swoim klientom więcej niż to, co wydaje się możliwe. Od najlżejszych na rynku ram karbonowych, produkowanych dzięki ściśle chronionej technologii po aluminiowe ramy, odpowiadające jakości topowych modeli, na każdą kieszeń.

Wysoka jakość jest ceniona? Pozwól nam dotrzeć do ludzi, którym właśnie na tym zależy. Wiele badań w laboratorium oraz na prawdziwych trasach pozwala naszemu dostawcy oferować dożywotnią gwarancję na wszystkie ramy ORBEA

Nie ma dwóch takich samych dni, nie ma dwóch takich samych ludzi. Rowery ORBEA oferują setki kombinacji kolorystycznych oraz zmiany specyfikacji na poziomie, jakiego nie oferuje żadna inna firma w Polsce. Każdy rower przechodzi przez ręce Hiszpanów, którzy wkładają całe swoje serce w to, co robią. A to wszystko „Made in SPAIN”

Nasz cel to podbijanie rynku produktów sportowych w taki sposób, w jaki nasze rowery zdobywają podium podczas zawodów kolarskich.

Kolarstwo i sporty z nim związane to dla nas wszystko. Oprócz rowerów dystrybuujemy kompletne wyposażenie każdego triathlonisty markę ORCA. Dla kolarzy zimowych- trenażery i programy treningowe ZYCLE/BKOOL. Czym też byłby rower bez najlepszych łańcuchów rowerowych KMC, oraz wysokiej jakości kół PROGRESS .

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.