Pol-Sport

property

Przekształcanie marzeń w rzeczywistość? Dla nas to możliwe, jako dystrybutora rowerów marki ORBEA, marki z hiszpańskim temperamentem, której możliwości personalizacji rowerów, jak również standardowa oferta przekraczają wszelkie oczekiwania. Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny, więc dlaczego rowery mają być standardowe? Każdego dnia, świat się zmienia. Tak jak my. Idziemy naprzód, rozwijamy się, oferując innowacyjne rozwiązania w kolarstwie.

Firma POLSPORT posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Dzięki Twojej inwestycji, zarazimy jeszcze więcej ludzi naszą ogromną pasją do kolarstwa oraz zbudujemy sieć sklepów firmowych. Już dziś, współpracujemy z ponad 60 sklepami partnerskimi, które oferują swoim klientom więcej niż to, co wydaje się możliwe. Od najlżejszych na rynku ram karbonowych, produkowanych dzięki ściśle chronionej technologii po aluminiowe ramy, odpowiadające jakości topowych modeli, na każdą kieszeń.

Wysoka jakość jest ceniona? Pozwól nam dotrzeć do ludzi, którym właśnie na tym zależy. Wiele badań w laboratorium oraz na prawdziwych trasach pozwala naszemu dostawcy oferować dożywotnią gwarancję na wszystkie ramy ORBEA

Nie ma dwóch takich samych dni, nie ma dwóch takich samych ludzi. Rowery ORBEA oferują setki kombinacji kolorystycznych oraz zmiany specyfikacji na poziomie, jakiego nie oferuje żadna inna firma w Polsce. Każdy rower przechodzi przez ręce Hiszpanów, którzy wkładają całe swoje serce w to, co robią. A to wszystko „Made in SPAIN”

Nasz cel to podbijanie rynku produktów sportowych w taki sposób, w jaki nasze rowery zdobywają podium podczas zawodów kolarskich.

Kolarstwo i sporty z nim związane to dla nas wszystko. Oprócz rowerów dystrybuujemy kompletne wyposażenie każdego triathlonisty markę ORCA. Dla kolarzy zimowych- trenażery i programy treningowe ZYCLE/BKOOL. Czym też byłby rower bez najlepszych łańcuchów rowerowych KMC, oraz wysokiej jakości kół PROGRESS .

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.