My.Box S.A.

property

Słyszałeś o domach w kontenerach morskich? Na Zachodzie Europy to nowoczesne podejście do wypoczynku na łonie natury, łączące ekologiczne nastawienie, niskie koszty utrzymania i stabilne dochody z całorocznego najmu. Firma My.Box S.A. bazując na doświadczeniach z tradycyjnego rynku nieruchomości dynamicznie wdraża to rozwiązanie w Polsce.

Dzięki Twojej inwestycji chcemy budować więcej i jeszcze odważniej! Nasze domy są dostępne niemal od ręki i w pełni wyposażone. Kontenery w naszym procesie przechodzą prawdziwą przemianę - zyskują nowe życie. Zyskuje też środowisko, ale nie tylko. Taki dom to ograniczone formalności, niskie koszty i szybki czas realizacji. A przede wszystkim pomysł na biznes.

Kontenery morskie – budujemy w nich domy, stosika targowe i eventowe oraz kawiarnie. Dzięki twojej inwestycji ulepszymy proces produkcji i zaproponujemy jeszcze więcej rozwiązań wykorzystania kontenerów. Budujemy też na potrzeby własne w Polsce i Europie - ekologiczne osiedla letniskowe, pozwalające zarabiać inwestorom m.in. z całorocznego najmu a także korzystać z pobytów właścicielskich.

Zainteresowany? Zapisz się na newsletter a już wkrótce dostaniesz informację o możliwości zainwestowania w naszą spółkę.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.