img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w My.Box S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

My.Box S.A.

Słyszałeś o domach w kontenerach morskich? Na Zachodzie Europy to nowoczesne podejście do wypoczynku na łonie natury, łączące ekologiczne nastawienie, niskie koszty utrzymania i stabilne dochody z całorocznego najmu. Firma My.Box S.A. bazując na doświadczeniach z tradycyjnego rynku nieruchomości dynamicznie wdraża to rozwiązanie w Polsce.

Dzięki Twojej inwestycji chcemy budować więcej i jeszcze odważniej! Nasze domy są dostępne niemal od ręki i w pełni wyposażone. Kontenery w naszym procesie przechodzą prawdziwą przemianę - zyskują nowe życie. Zyskuje też środowisko, ale nie tylko. Taki dom to ograniczone formalności, niskie koszty i szybki czas realizacji. A przede wszystkim pomysł na biznes.

Kontenery morskie – budujemy w nich domy, stosika targowe i eventowe oraz kawiarnie. Dzięki twojej inwestycji ulepszymy proces produkcji i zaproponujemy jeszcze więcej rozwiązań wykorzystania kontenerów. Budujemy też na potrzeby własne w Polsce i Europie - ekologiczne osiedla letniskowe, pozwalające zarabiać inwestorom m.in. z całorocznego najmu a także korzystać z pobytów właścicielskich.

Zainteresowany? Zapisz się na newsletter a już wkrótce dostaniesz informację o możliwości zainwestowania w naszą spółkę.