KONCEPTUS

property

Branża:

Ogrzewanie

CEO:

Jerzy Nazarko

Rozpoczęcie działalności:

2024

O NAS

Polski producent i instalator systemów grzewczych z gruntową pompą ciepła.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy produkty, które zapewniają najniższe koszty ogrzewania w nowych i modernizowanych budynkach.

Nasz cel to pozycja nr 1 w Polsce jako producent i wykonawca instalacji grzewczych opartych na gruntowych pompach ciepła.

Zostań inwestorem i pomnażaj z nami swój kapitał. Wykorzystaj okazję w rozwoju spółki.


Wykonujemy kompleksowy zakres prac: od etapu projektowego, prac ziemnych, instalacji, konfiguracji i uruchomienia systemu wytwarzania ciepła do CO/CWU.

100% komfortu cieplnego niezależnie od warunków zewnętrznych i 100% obniżonych kosztów ogrzewania u klientów.

Dzięki własnej produkcji podzespołów oferujemy najniższe ceny kompletnych instalacji.


HISTORIA

Od 2005 roku prowadziliśmy prace badawczo-rozwojowe,

które zaowocowały powstaniem kompletnej technologii dolnego źródła z wymiennikami koszowymi w systemami HELIKO, które przewyższa wydajnością i ceną wszystkie inne rozwiązania dostępne na rynku.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy wszystkie niezbędne komponenty instalacji: gruntowe pompy ciepła, sondy HELIKO, rozdzielacze dolnego źródła, bufory-zbiorniki higieniczne CWU, płyn zimnonośny LODON, zaawansowane sterowanie elektroniczne.


W 2017 roku rozpoczęliśmy sprzedaż naszych systemów grzewczych.

W całej Polsce wykonaliśmy odwierty o łącznej głębokości 12000 metrów w różnych rodzajach gruntu. Nasze systemy grzewcze pracują w każdym województwie.

Potwierdziliśmy z sukcesem naszą technologię oraz maksymalną efektywności wytwarzania energii cieplnej naszego dolnego źródła, dzięki czemu gruntowe pompy ciepła Konceptus zapewniają najtańsze ogrzewanie i CWU przez cały rok, niezależnie od warunków zewnętrznych.


TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ

W 2024 roku realizujemy kolejne kroki: dynamiczny rozwój i skalowanie biznesu.

Przekształciliśmy się w Spółkę Akcyjną umożliwiając dołączenie do nas współinwestorów oraz franczyzobiorców.

Nasza opracowana technologia, model biznesowy, potencjał rozwojowy, przepisy UE dotyczące celów środowiskowych, energii i klimatu pozwalają patrzeć daleko w przyszłość.ROZWÓJ

CELE INWESTYCYJNE EMISJI:

- Zwiększenie możliwości produkcyjnych (zakup maszyn, wdrożenie systemu ERP),

- Zwiększenie ilości instalacji (budowa sieci franczyzowej i powiększenie ilości ekip instalacyjnych, reklama i marketing),

- Pokrycie kosztów ochrony patentowej,


OCZEKIWANE EFEKTY:

- osiągnięcie pierwszego miejsca w kategorii dostawca kompletnych instalacji gruntowych pomp ciepła w Polsce,

- zwiększenie świadomości konsumentów dotyczących rzeczywistych odnawialnych źródeł energii o niskich kosztach eksploatacji,

- budowa silnej polskiej marki z aspiracjami europejskimi,


KONCEPTUS S.A.

W gruncie rzeczy - dołącz do nas!

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z datą startu emisji akcji KONCEPTUS S.A. oraz kolejnymi informacjami i ofertą dla przyszłych akcjonariuszy.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową konceptus.com.pl

Gorąco pozdrawiamy, zespół KONCEPTUS S.A.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.