Apeko P.S.A.

property

Branża:

Usługi prawne

CEO:

BARTOSZ PAWEŁ JOACHIMCZAK

Rozpoczęcie działalności:

2022

W ciągu 12 lat działalności eksperci Kancelarii Feniks skutecznie pomogli klientom w około 2500 spraw sądowych. Obecnie nasz zespół tworzy ponad 50 najwyższej klasy specjalistów z branży finansowo-prawnej. Misją Kancelarii Feniks jest szerzenie świadomości wśród konsumentów i przedsiębiorców o przysługujących im prawach. Tak, aby dzięki pomocy naszych ekspertów, jak najlepiej zabezpieczyli swoje finanse.

Eksperci Kancelarii Feniks mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej kredytów frankowych. Dzięki naszej pomocy setki konsumentów zdołało unieważnić umowę lub odzyskać od banku nienależnie pobrane pieniądze. Z kolei w ostatnim czasie skutecznie pomagamy również klientom, którzy zaciągnęli kredyt ze zmiennym oprocentowaniem oparty o wskaźnik WIBOR.

Kancelaria Feniks specjalizuje się nie tylko w obsłudze kredytobiorców hipotecznych. Nasi eksperci skutecznie pomagają również osobom, które zaciągnęły kredyt konsumencki. Dzięki zastosowaniu Sankcji Kredytu Darmowego, klienci mogą spłacić jedynie pożyczony od banku kapitał bez prowizji i odsetek.

Skutecznie pomagamy również osobom fizycznym, które popadły w spiralę zadłużenia. Jeśli nie są w stanie spłacić zobowiązań finansowych pochodzących z wielu źródeł (np. rat kredytu czy leasingu, codziennych rachunków za media), eksperci Kancelarii Feniks umożliwią im ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Dzięki zastosowaniu tej procedury wielu naszych klientów zdołało odzyskać płynność finansową.

Kancelaria Feniks specjalizuje się również w obsłudze finansowo-prawnej przedsiębiorców. Skutecznie pomagamy firmom, które mają problemy z zapłatą rachunków, rat kredytowych lub leasingów. W tym celu nasi eksperci pomagają przeprowadzić restrukturyzację przedsiębiorstwa w porozumieniu z wierzycielami, co stanowi optymalne rozwiązanie dla obu stron.

Eksperci Kancelarii Feniks każdego dnia pracują nad wzrostem świadomości finansowo-prawnej Polaków. Tak, aby finanse konsumentów i przedsiębiorców były w 100% bezpieczne.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.