FitLab catering

property

Branża:

catering dietetyczny, e-commerce

CEO:

Michał Nowakowski

Marka FitLab catering funkcjonuje na rynku od 2014 roku, ale jej gwałtowny rozwój rozpoczął się dopiero w listopadzie 2019 roku. To właśnie wtedy obecny zarząd przejął markę i wyznaczył jej nowe cele, które konsekwentnie realizuje.

Ich efektem jest m.in. wzrost dostępności ze 120 miejscowości w województwie małopolskim, do 900 miejscowości w całej Polsce. Jednym z najbardziej spektakularnych osiągnięć jest także przeszło 350% wzrost przychodów Spółki od czasu jej przejęcia, do ponad 6 mln złotych w 2021 roku.

Oferta FitLab catering jest bardzo szeroka, dzięki czemu trafia zarówno do osób poszukujących rozwiązań problemów żywieniowych związanych z jednostkami chorobowymi, wykluczeniami i uczuleniami pokarmowymi, jak również oczekujących po prostu wygodnego sposobu żywienia opartego o dobrze zbilansowane i różnorodne posiłki z dostawą pod wskazany adres każdego dnia.

Obserwując liderów rynku widzimy dalsze obszary do dużych wzrostów. Dlatego zdecydowaliśmy się na emisję crowdinvestingową, aby ten rozwój przyspieszyć i w przeciągu 2 lat podwoić obroty Spółki. W czasie emisji ujawnimy także nasz kolejny pomysł, który docelowo stanie się drugą nogą FitLab cateringu, a jednocześnie ciągle kierowany będzie do tych samych klientów.

Poznaj spółkę lepiej na fitlabcatering.pl

Zapisz się na alert inwestora, a poinformujemy Cię o szczegółach inwestycji zaraz po starcie emisji.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.