Eyemazing

property

Branża:

Optyczna

CEO:

Weronika Rokicka

Rozpoczęcie działalności:

2021

EYEMAZING to projekt, który stworzyliśmy dla osób kochających (jak my) piękne okulary. Dzisiaj, w świecie maseczek i konferencji internetowych, nic nie ozdobi Was lepiej, niż eleganckie, wykonane z pomysłem i pasją okulary. Kolekcje światowych designerów są wyjątkowe pod względem wzornictwa oraz najwyższej jakości materiałów. Większość modeli produkowana jest w limitowanych seriach, w firmowych warsztatach projektantów.

Prowadzimy sprzedaż w showroomie w Gdańsku oraz poprzez stronę internetową. Podążając za trendami przygotowaliśmy dla naszych klientów aplikację mobilną, za pomocą której, każdy może wirtualnie przymierzyć okulary bez potrzeby wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter, a jako pierwszy dowiesz się o możliwości inwestycji w innowacyjną spółkę z branży okularów premium.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.