Crowdbuilder

property

Branża:

Marketing

CEO:

Arkadiusz Regiec

Rozpoczęcie działalności:

2024

Miniona dekada była dekadą serwisów społecznościowych, ta dekada będzie dekadą społeczności.

Dzięki takim platformom jak Facebook, X (twitter), you tube, discord, czy tik tok, nauczyliśmy się tworzyć społeczności. Te społeczności poczuły również swoją siłę dzięki serwisom crowdfundingowym takim jak kickstarter, beesfund, zrzutka czy patronite.

Okazało się, że społeczność potrafi zebrać 4 mln zł w ciągu 24 godzin na Wisłę Kraków, może zasponsorować profesjonalne radio 357 przez blisko 60 000 fanów i zebrać pieniądze na zabójczego drona, który służy na wojnie w Ukrainie.

Niestety te wszystkie narzędzia nie są w pełni dostosowane do tworzenia społeczności.

Facebook tnie zasięgi postów i wymaga dodatkowych środków na promocję postów.

Serwisy społecznościowe nie mają wielu dodatkowych funkcji do budowania społeczności, a na samym końcu brakuje specjalistów, którzy potrafiliby spiąć wszystko w jedną całość i dostarczyć zarówno narzędzi jak i indywidualnego wsparcia do tworzenia społeczności oraz dostarczyć sprawdzonego modelu biznesowego do ich rozwijania.

Zmienimy to!

Nasz zespół pomógł przeprowadzić w ciągu minionych 10 lat ponad 300 projektów finasowania społecznościowego, zarówno projektów indywidualnych jak organizacji festiwali, wydawania płyt muzycznych, wydawania książek, czy zaprojektowanie prototypu hyperloopa oraz ponad 140 projektów biznesowych.

Nasz cel:

Etap 1 - wykonany

Dostarczenie wiedzy i ogólnodostępnych narzędzi do obsługi budowania społeczności.

Dostarczenie obsługi specjalistów dla budowania społeczności.

Etap 2 –wykonany

Pozyskanie pierwszych klientów.

Etap 3 – w trakcie realizacji

Pozyskanie 100 klientów abonamentowych na nasze usługi.

Etap 4 – przygotowanie wstępnego projektu serwisu i aplikacji.

Dostarczenie narzędzi IT do obsługi i monetyzacji społeczności.

Dla kogo pracujemy?

Stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe które chcą pozyskiwać środki na swoje działania oraz nowych członków firmy, spółki z o.o., proste spółki akcyjne, spółki akcyjne, spółdzielnie – które chcą pozyskiwać środki na dalszy rozwój i chcą budować społeczności klientów skupione wokół nich rady dzielnic, samorządy lokalne – które chcą integrować własne społeczności i poszerzać partycypację obywateli w budżetach obywatelskich, wspierać te społeczności w partycypacji.

Kiedy wszyscy stawiają na AI postaw na CI (Collective Intelligence).

Nadchodzi dekada sprawnych społeczności.

Dołącz do nas.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.