Cannabisland

property

Branża:

Konopie, Susz, B2B

Cannabisland to jeden z pionierów i liderów upraw konopnych Indoor. Działamy na rynku B2B dostarczając susz CBD odbiorcom w Polsce i zagranicą. Spółka od początku zajmuje sie uprawa konopii CannabisSativa L.

Nasza infrastruktura w Biskupcu pozwala na uprawę do 1 tony suszu rocznie. Cannabisland to miejsce licznych innowacji. System oświetlenia wyprodukowany zgodnie ze światowymi standardami, imitujący pory dnia oraz zapewniający optymalne warunki fotosyntezy. W Cannabisland zastosowaliśmy najnowocześniejsze doniczki aby zmaksymalizować plony.

W przyszłości będziemy się starać o koncesję na uprawę medycznej marihuany w odpowiednich instytucjach uprawnionych do wydawania tego typu pozwoleń między innymi Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, aby zostać producentem medycznej marihuany gdy pozwolą na to Polskie przepisy.

Obecnie nasz cel to rozbudowa istniejącego obiektu o 3 500 m2 z przystosowaniem do standardów GMP, który pozwoli nam zwiększyć skalę produkcji z 1 tony do 4 ton rocznie.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.