Beescamp

Wieczorny chillout nad jeziorem, nocleg w luksusowym namiocie, ciche beczenie owiec skubiących nieopodal trawę… To nasza wizja glampingu - spędzania wakacji na campingach o wysokim standardzie, położonych w najpiękniejszych miejscach na świecie.

W 2019 roku założyliśmy pierwszy Beescamp, położony w samym sercu pięknej i czystej Warmii - tuż nad olsztyńskim jeziorem Ukiel. Ale Beescamp to nie tylko 5 hektarów ciszy, 50 komfortowych namiotów i 200 owiec rasy Skuddy, które dbają o wysokość trawnika.

Chcemy żeby Beescamp stał się czymś znacznie więcej - nowym standardem wypoczynku w bliskości z naturą. Olsztyn to jedynie początek. Naszym celem jest zeskalowanie naszej działalności poprzez otwieranie kolejnych glampingów najpierw w Polsce, a później w całej europie Środkowo-Wschodniej.

Rynek campingów wymaga wprowadzenia w XXI wiek. Namiot to coś więcej niż jedynie tańsza alternatywa dla hotelu. To styl wypoczywania - bliskość natury przy jednoczesnym zachowaniu komfortu to obszar, który wciąż czeka na zagospodarowanie.

Bycie właścicielem glampingu brzmi dla Ciebie jak ciekawy plan na emeryturę? Dla nas tak! Już niedługo będziesz mieć możliwość zainwestowania w Beescamp. Zostaw namiar na siebie - zapisz się do newslettera, a jako jedna z pierwszych osób dowiesz się o możliwości inwestycji.

Beescamp - wychilluj z nami. Międzynarodowo!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Korzystniejsza wycena

Inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Poznasz spółkę

Otrzymasz podstawowe informacje na temat spółki jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.

Zapisz się do newslettera

A dowiesz się o możliwości inwestycji jako pierwszy/a!