img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Beescamp

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Beescamp

Wieczorny chillout nad jeziorem, nocleg w luksusowym namiocie, ciche beczenie owiec skubiących nieopodal trawę… To nasza wizja glampingu - spędzania wakacji na campingach o wysokim standardzie, położonych w najpiękniejszych miejscach na świecie.

W 2019 roku założyliśmy pierwszy Beescamp, położony w samym sercu pięknej i czystej Warmii - tuż nad olsztyńskim jeziorem Ukiel. Ale Beescamp to nie tylko 5 hektarów ciszy, 50 komfortowych namiotów i 200 owiec rasy Skuddy, które dbają o wysokość trawnika.

Chcemy żeby Beescamp stał się czymś znacznie więcej - nowym standardem wypoczynku w bliskości z naturą. Olsztyn to jedynie początek. Naszym celem jest zeskalowanie naszej działalności poprzez otwieranie kolejnych glampingów najpierw w Polsce, a później w całej europie Środkowo-Wschodniej.

Rynek campingów wymaga wprowadzenia w XXI wiek. Namiot to coś więcej niż jedynie tańsza alternatywa dla hotelu. To styl wypoczywania - bliskość natury przy jednoczesnym zachowaniu komfortu to obszar, który wciąż czeka na zagospodarowanie.

Bycie właścicielem glampingu brzmi dla Ciebie jak ciekawy plan na emeryturę? Dla nas tak! Już niedługo będziesz mieć możliwość zainwestowania w Beescamp. Zostaw namiar na siebie - zapisz się do newslettera, a jako jedna z pierwszych osób dowiesz się o możliwości inwestycji.

Beescamp - wychilluj z nami. Międzynarodowo!