Bajkowo

property

Branża:

Nieruchomości i edukacja

CEO:

Mariusz Turski

Rozpoczęcie działalności:

2024

Jeśli czujesz tęsknotę za miejscem, które jeszcze nie istnieje...

W miejscowości Pasym nad jeziorem Kalwa powstaje centrum rozwoju osobistego, którym zarządza Bajkowo Centrum Rozwoju P.S.A., którego wspólnikiem może być każda osoba, która czuje lub chce poczuć magię życia.

Spółka, na wysoko wibracyjnej ziemi (40 tys. jednostek w skali Bovisa), buduje butikowy hotel wielkości 1200 m2, w skład którego wchodzą 2 sale warsztatowe, 13 pokoi i 3 gabinety terapeutyczne, bajkowa jadalnia oraz unikatowe na skalę światową miejsce mocy (docelowo ok. 1 mln w skali Bovisa) - Sala Orgonitowa.

Dodatkowo spółka będzie zarządzać 50 domami mocy, które powstają w dwóch etapach (w pierwszym 17) w modelu podziału przychodów pomiędzy spółką a właścicielami domów oddanych w zarządzanie. Docelowo centrum będzie mogło gościć 250 - 300 osób w jednym czasie.

Oferta programowa spółki dotyczy zagadnień związanych z dobrostanem psychicznym, fizycznym i duchowym klientów. W ofercie Bajkowa znajdą się szkolenia wspierające pary, rodziny oraz osoby poszukujące własnej drogi.

W momencie startu emisji spółka posiada deklaracje współpracy z  trenerami i festiwalami związanymi z rozwojem osobistym w Polsce i za granicą, np. https://wibracje.com.pl,

https://szamanskitreningenergi.pl, https://www.tantralove.eu/, https://nitya.pl/.

Stworzony model daje inwestorom prawo do wejścia do spółki posiadającej twardy majątek w postaci oryginalnej nieruchomości, prawo korzystania z oferty programowej Bajkowa w preferencyjnych cenach oraz satysfakcje z uczestnictwa w projekcie, który wytwarza wartość dodaną dla uczestników szkoleń i eventów prowadzonych w Bajkowie.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.