WECREATE Sp. z o.o.

property

Branża:

Eventy masowe

CEO:

Kamil Sikora

Rozpoczęcie działalności:

2016

LIFE BALANCE CONGRESS to największe w tej części Europy wydarzenie rozwojowe. Międzynarodowi mówcy, koncerty, targi i tysiące uczestników. Inwestując w ten projekt inwestujesz w wydarzenie z olbrzymią perspektywą. Za nami dopiero trzy edycje, rośniemy

Życie to twój najważniejszy projekt, zacznij go na serio!

Jeśli pragniesz wzrastać, podnosić swój poziom świadomości, tworzyć własne życie zgodnie z głosem serca stawiając się do własnej prawdy poprzez jej odnalezienie, zrozumienie i odwagę, by każdego dnia się na nią decydować i się nią dzielić. Jeżeli jakość Twojego życia i życia innych ludzi są dla Ciebie ważne, to zapraszamy do naszego projektu – 4. edycji kongresu Life Balance Congress. Zrób to razem z nami!

Misja Przemiany:

Life Balance Congress to znacznie więcej niż tylko trzydniowe wydarzenie. To misja wzrastania i przypominania całemu światu, że każde marzenie, nawet to zapisane na kartce papieru, można przekształcić w rzeczywistość. To TY jesteś twórcą swojego życia! Ty jesteś odpowiedzialny za każdą sytuację jakiej doświadczasz w życiu, absolutnie za wszystko co Cię spotyka. Nie ma żadnych okoliczności zewnętrznych, ponieważ wszystko to lekcja, a każdy jest dla Ciebie idealnym nauczycielem do wzrostu twojej świadomości. My dajemy narzędzia, perspektywę wiedzy i inspiracji, by coraz skuteczniej stawiać się do własnych życiowych lekcji dysponując głębszym zrozumieniem, o czym jest ta gra, gra jedno życie.

Historia Sukcesu:

Poprzednie edycje kongresu, które odbyły się w latach 2019, 2022 i 2023, zgromadziły tysiące uczestników. Na każdej edycji gościliśmy około 30 prelegentów z całego świata, pomiędzy prelekcjami odbywały się koncerty znanych artystów, a wydarzeniem towarzyszącym były targi, na których podczas ostatniej edycji wystawiło się ponad 130 wystawców.

Międzynarodowi Eksperci i Różnorodność Treści:

Dziesiątki prelegentów z różnych stron globu tworzą mocny zespół na każdej edycji. Jako ekspertów i mówców gościliśmy na naszej scenie nazwiska takie jak: Neale Donald Walsch, Shifu Shi Hang Yi, Robert Edward Grant, Blair Singer, Vishen Lakhiani, Dr Joe Vitale, Dr Ammy Killen, Dr Mateusz Grzesiak, Andy Harrington, Joanna Przetakiewicz, Beata Pawlikowska, Tomasz Kammel, Shawn Wells, Nick Littlehales, czy Benita Cantieni – twórczyni niezwykłej metody przywracającej zdrowie i wielu, wielu innych. Zarówno znani prelegenci jak i bogactwo prelekcji oraz warsztatów, a także niesamowita, przepełniona radością atmosfera panująca w trakcie wydarzenia przyciągają różnorodną grupę uczestników i generują szerokie zainteresowanie.

Odpowiedź na Współczesne Wyzwania:

Współczesne społeczeństwo coraz bardziej poszukuje sposobów na poprawę jakości życia, zdrowia, tak fizycznego jak i psychicznego oraz coraz częściej duchowej równowagi. Bez względu na to, w którym aspekcie życia poszukujemy sposobów na przywrócenie równowagi, to i tak łączy nas ogromna potrzeba, by nasze życie miało znaczenie i byśmy dążyli do życiowego spełnienia poprzez realizację naszych największych marzeń, bo nasze życia pozbawione realizacji tego, co najbliższe naszemu sercu, stają się zgorzkniałe i jałowe.

Gdy rezygnujemy z własnych marzeń absolutnie, nic nam nie zostaje, dlatego Life Balance Congress jest krainą marzycieli, którzy mają odwagę przejść do ich realizacji poprzez wzięcie odpowiedzialności absolutnie za wszystko i przejście do zmiany siebie, zamiast wyrażania niezadowolenia z otaczającego świata. Jedyna zmiana, jaka może się odbyć, to zmiana samego siebie i właśnie to jest najważniejszy powód, dla którego tworzymy wielkie Life Balance Congress.

Wszyscy pragniemy odnaleźć siebie, żyć w zgodzie z sobą i uwolnić swój potencjał do bycia tym, kim możemy być w naszych wyobrażeniach o sobie, bo życie to film, w którym to my jesteśmy producentem, reżyserem i aktorem, dlatego kongres niesie nie tylko tę wiedzę i świadomość, ale inspiruje przykładami i daje wiedzę, narzędzia, wsparcie oraz buduje wspierające środowisko umożliwiające zmianę, która sprawia, że możemy wejść na właściwą drogę w tej jednorazowej okazji, z którą datą przydatności nazywanej przez nas życiem

Life Balance Congress jest miejscem skutecznie odpowiadającym na te potrzeby, w którym uczestnicy otrzymują szeroką wiedzę, wartość, różnorodne perspektywy i doświadczenia. Mogą poczuć na własnej skórze, na czym polega moc wewnętrznego balansu, osiągając go za pomocą równowagi 3 elementów – ciała, umysłu i ducha. Jednak uczestnicy nie przychodzą na wydarzenie jedynie po to, by rozwiązać problemy, traumy i choroby mające swoją przyczynę w przeszłości, nie tylko po to, by zrobić life upgrade i stworzyć lepsze życie w przyszłości, ale przede wszystkim po to, by zanurzyć się niesamowitej energii tu i teraz, w której uwalniają swój potencjał, którym nie dysponujemy będąc w stresie, pędzie i ciągłych wyzwaniach. Uczestnicy mają okazję doświadczać tzw. momentów „acha” poprzez magię, którą tworzymy również za pośrednictwem tancerzy/animatorów i prowadzących, którzy dzięki niesamowitym aspektom audiowizualnym obecnym w przestrzeni wydarzenia, możliwe jest wprowadzenie uczestnika w stan, kiedy na jego mózg działają fale mózgowe Alfa. Zgodnie z dostępną wiedzą, są to właśnie fale, dzięki którym nasza kreatywność osiąga najwyższy poziom.

Koncerty Sławnych Artystów i Targi Wystawców:

Koncerty sławnych artystów dodają wydarzeniu wyjątkowego smaku. To nie tylko rozrywka i atrakcja dla miłośników muzyki – koncerty na kongresie są głębokie i łączą ludzi. Na naszej scenie występowali już muzycy tacy, jak: Sam Garrett, Ayla Schafer, Nessi Gomes, KAYAH, ZEUS, Alek Baron, ShataQS, Marika, Alex Serra i inni.

Również towarzyszące kongresom targi to dodatkowa wartość, która stanowi okazję zarówno dla uczestników, wystawców jak i inwestorów, aby poznać nowe produkty i usługi, nawiązać relacje biznesowe oraz rozwijać sieć kontaktów. To także dodatkowy potencjał zysków oraz możliwość zwiększenia rozpoznawalności.

Wspólnie budujemy coś, co ma znaczenie, coś dużego:

Tony Robbins mawia „The Secret to Living is Giving".

Prawdziwa wartość płynie ze służby innym i służby światu. Dlatego łącząc nasze siły i inwestując razem w ten projekt, tworzymy obfitość dla innych, która przynosi obfitość nam i, co najważniejsze przynosi satysfakcję – nasz wkład ma znaczenie, bo niesie światu poprawę w gąszczu tak wielu produktów i usług niszczących zdrowie, dla których jesteśmy przeciwwagą. Inwestycja w Life Balance Congress to nie tylko zaangażowanie finansowe w wydarzenie, ale także w ideę i wartości, które się z nim wiążą. Dzięki temu dostarczasz wartość innym, jednocześnie pomnażając swój kapitał.

Inwestuj w transformację! Twój czas jest teraz, Twoja przyszłość jest teraz. Razem tworzymy przyszłość na miarę marzeń.

Life Balance Congress – 7-9 czerwca 2024, Warszawa

Minione edycje 2019, 2022 i 2023:

●       Ponad 30 prelegentów na każdej edycji.

●       Nawet 6 koncertów podczas jednego kongresu.

●       Ponad 6.000 uczestników na żywo (trzy edycje).

●       Ponad 550 uczestników online (dwie edycje).

●       Ponad 130 wystawców na ostatniej edycji.

●       Zadowolenie konsumenckie przekraczające 95%.

Dlaczego nasz projekt jest tak niezwykle perspektywiczny:

●    To jedyny na taką skalę projekt multispeakerowy w Europie.

●   Czerpie przychody z wielu płaszczyzn: bilety wstępu, targi, gastronomia, sprzedaż sceniczna oraz sponsorzy.

●   Rozumiemy, jak ważne jest doświadczenie, dlatego kładziemy olbrzymi nacisk na pozytywne emocje poprzez taniec w przerwach, muzykę na żywo i radość, o której przypominamy uczestnikom, bo to nasz jedyny naturalny stan bycia sobą. To wydarzenie jest odzyskaniem radości i ta intencja, przy jego tworzeniu, czyni je wyjątkowym.

●   Wydarzenie stale się rozwija i będzie wkraczać w najbliższym roku na zupełnie inny poziom, ponieważ mamy już stworzone ramy, wyrobioną markę i pozycję, i będziemy mogli za moment przystąpić do dodawania kolejnych usług i produktów pomagających w życiowej transformacji. W planach mamy dodanie wielu elementów, które zwiększą monetyzację projektu, a wśród nich: aplikacja i platforma subskrypcyjna, podobnie jak robi to Maind Valey (z olbrzymim powodzeniem). Rozpoczęcie sprzedaży nagrań z kongresu, przez cały rok (właśnie z tym wystartowaliśmy po raz pierwszy).

●   Przychód z targów wzrósł nam o 400% porównując 2023 do 2022 (mieliśmy tylko dwie edycje).

●   Olbrzymia rozpoznawalność projektu już jako startupu.

●   Jakość wykonania nie ma w Polsce sobie równych, a wizjonerstwo sprawia, że nie mamy klientów tylko fanów i lojalnych przyjaciół którzy chcą być z nami w tej podróży.

●   Mamy możliwość skalowania/duplikowania tego projektu i rozwijania go na całym świecie, w krajach anglojęzycznych, w których możemy osiągnąć jeszcze większą skalę niż w Polsce.

Spełniamy wszystkie najważniejsze kryteria powodzenia:

Aby zobaczyć gdzie projekt/inwestycja będzie za kilka lat, należy odpowiedzieć na kilka ważnych pytań, które go dotyczą:

1. Gdzie jest branża? Jaki jest trend danej branży, czy wzrasta, wypłaszcza się, czy chyli się w dół?

2. Jak wygląda konkurencja, czy jest duża, niewielka, czy też nie ma jej wcale ze względu na innowacyjność?

3. Marżowość, czy jest wysoka?

4. Czy projekt ma możliwość skalowania na inne rynki?

5. Czy można dobudować kolejne gałęzie pokrewne?

Odpowiadamy!

1. Branża przez najbliższe 10 lat będzie przyspieszać i rosnąć. Widać jasno, jak przyspieszyliśmy przez ostanie lata po pandemii, a mówimy tu o wielu branżach czyniących życie lepszym, które łączymy w ramach tego projektu i każda z następujących branż rośnie: zdrowie i medycyna alternatywna, sport i fitness, BIO żywność, wellbeing, wellness, duchowość, rozwój osobisty, integracja ludzi świadomych, krytyczne podejście do prawd, które głosi mainstream i w zasadzie wszystko, co mu się przeciwstawia rośnie i będzie wzrastać.

2. Nie było nigdy wcześniej podobnego holistycznego projektu na rynku europejskim, który byłby niezależny od konkretnego nurtu, czy speakera, a jednocześnie łączyłby tak kompleksowo tematykę zdrowotną, rozwojową i duchową w jeden spójny projekt, który jest nie tylko kongresem, ale świetną zabawą, przepełnioną najwyżej jakości muzyką, z przesłaniem, którą niosą polscy i międzynarodowi muzycy.

Co za tym idzie można śmiało powiedzieć, że projekt, który jeszcze jest w fazie startupu, wypłynął na błękitny ocean możliwości, gdzie nie ma jeszcze innych łodzi. Spełniamy założenie braku konkurencji tak, jak Uber, który wszedł w już istniejącą branżę i stworzył ją na nowo przyprowadzając klientów, którzy wcześniej nie byli uczestnikami tego segmentu transportu, gdyż rozwiązywał wiele problemów, na które wcześniej nikt nie patrzył z wystarczającą uważnością. My również jesteśmy w podobnym miejscu, gdzie branża szkoleniowa jest branżą od dawna znaną ale produkt jaki dostarczamy i problemy, które rozwiązujemy, czynią nas liderem nowej części rynku.

3. Marżowość jest zależna od skali, ponieważ koszty niewiele różnią się przy tysiącu, dwóch i 4 tysiącach uczestników – są bardzo podobne, jednak dwukrotna liczba uczestników, to zwielokrotniony zysk. Naszym celem jest przejście do ponad 4000 uczestników wydarzenia na żywo i 2000 uczestników online. Marżowość to również bardzo silna strona tego projektu, a perspektywicznie, przy uzupełnianiu go o produkty cyfrowe i sprzedaż w formie subskrypcyjnej, jest wielkim atutem.

4. Projekt można skalować na wszystkie anglojęzyczne rynki, ponieważ jeżeli coś się przyjmie w Polsce, to przyjmie się na świecie. Facebook właśnie w Polsce, jako najtrudniejszym rynku, robił testy tzw. relacji, zanim wprowadził je do innych krajów. W naszych planach na najbliższe 3 lata jest ekspansja projektu na ZEA, UK i USA.

5. W miarę rozwoju będziemy dokładać kolejne gałęzie do drzewa, jakim jest Life Balance Congress, ponieważ możemy zarówno prowadzić działalność subskrypcyjną (podobnie do Mind Valey), ale również stworzyć sklep, który posiada produkty naszych wystawców, które czynią życie lepszym.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.