LegacyApp

property
LegacyApp. Your life’s black box

• LegacyApp ułatwia bezpieczne gromadzenie i przechowywanie ważnych informacji osobistych (np. polisy, majątek, zobowiązania).

• Umożliwia łatwe przekazywanie ich bliskim w sytuacji, gdy użytkownikowi coś się stanie.

• Zapewnia bezpieczeństwo i poufność danych: są one przechowywane wyłącznie na smartfonie użytkownika oraz na jego dysku Google Drive lub Apple iCloud.

Rozwiązujemy problem zarządzania cyfrowymi danymi

Fakt 1: Ponad 85% specjalistów zajmujących się zarządzaniem majątkiem w UK twierdzi, że potrzebne są lepsze rozwiązania do zarządzania cyfrowym dziedzictwem.

Fakt 2: ok. 33 milionów osób w USA nie wie o środkach w wysokości 70 miliardów USD, który po śmierci bliskich znajduje się na kontach zmarłych osób.

Fakt 3: Według różnych szacunków w instytucjach finansowych, w Polsce na tzw. martwych kontach znajduje się od 10 mld do ponad 20 mld zł należących do osób zmarłych i ich spadkobierców.

Jak działa LegacyApp?

LegacyApp to „czarna skrzynka” na dane. Pozwala łatwo i bezpiecznie gromadzić najważniejsze informacje, które są przydatne naszym bliskim – w sytuacji, gdyby coś nam się stało.

Działanie aplikacji jest bardzo proste:

1. Na co dzień użytkownik po prostu dodaje notatki (lub screenshoty) ważnych informacji takich jak polisy ubezpieczeniowe, informacje o kontach, kredytach czy zakupie kryptowalut.

2. Aplikacja za pomocą prostego powiadomienia „Czy wszystko OK?" co jakiś czas upewnia się, czy użytkownik ma się dobrze.

3. Gdy użytkownik przestaje reagować, LegacyApp uruchamia przemyślany proces, który po autoryzacji umożliwi bezpieczny dostęp do danych wyznaczonej osobie – „Beneficjentowi”.

LegacyApp zapewnia maksimum prywatności i bezpieczeństwa. Notatki, zaszyfrowane algorytmem AES, przechowywane są wyłącznie na smartfonie użytkownika, a kopia zapasowa wyłącznie na jego prywatnym koncie Google Drive lub Apple iCloud.

Model biznesowy

Aplikacja jest oferowana w modelu freemium. Wersja darmowa wspierana jest reklamami, istnieje także opcja subskrypcji. Aplikację można pobrać samodzielnie lub uzyskać kod odblokowujący wersję premium (bez reklam) od partnerów B2B2C.

„Zaufane Osoby”: unikalna funkcja LegacyApp

Każdy kto korzysta z LegacyApp może uruchomić opcjonalną funkcję Zaufane Osoby i wskazać trzy lub więcej takich osób. Muszą one wyrazić zgodę na objęcie takiej funkcji – ale nie muszą instalować aplikacji.

Kiedy użytkownik przestanie reagować na powiadomienia w aplikacji, jego Zaufane Osoby otrzymają poprzez e-mail lub SMS pytanie: „Czy z użytkownikiem wszystko jest OK?”. Jednym kliknięciem będą mogli odpowiedzieć TAK lub NIE.

Dopiero po uzyskaniu co najmniej dwóch odpowiedzi NIE od Zaufanych Osób system LegacyApp rozpocznie procedurę bezpiecznego przekazywania danych do Beneficjenta.

Dzięki temu Użytkownik może zyskać pewność, że jego poufne notatki trafią do Beneficjenta dopiero po jego odejściu. Nie musi też informować Beneficjenta o tym, że gromadzi dla niego notatki.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.