Hemawi

property

Branża:

Produkcja klamer pasów bezpieczeństwa

Rozpoczęcie działalności:

2022

Nie wypinaj się na nas, tylko dzięki nam.

Jesteśmy start upem działającym w branży bezpieczeństwa. Stworzyliśmy innowacyjną klamrę, która znajdzie zastosowanie w sektorach, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem, jak motoryzacja czy spadochroniarstwo.

Nasz produkt może uratować ponad 50 000 osób rocznie – tyle właśnie ginie tylko w samochodach na skutek braku możliwości wydostania się z auta z powodu zaciętych pasów.

Stworzyliśmy prototyp i przeprowadziliśmy badanie, które wykazało zdecydowane zainteresowanie naszym produktem. Oferujemy klamrę, którą jednym ruchem ręki można rozłączyć i uwolnić się z zaciętych pasów bezpieczeństwa. Obecnie jedynym stosowanym rozwiązaniem do awaryjnego uwolnienia są noże do cięcia pasów. Nasza klamra ma za zadanie zastąpić obecnie stosowany system, który nie uległ zmianie od około 50 lat. Rocznie na świecie produkuje się około 80 milionów samochodów. W każdym z nich można zastosować naszą klamrę – a motoryzacja to tylko jedna z branż, które mogą skorzystać z naszego produktu.

Uczestniczymy w inkubacji w ramach Unijnego Programu Platform Startowych w Polsce Wschodniej oraz w Strefie Pomysłodawcy, zostaliśmy półfinalistami konkursu Hej Start Up w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym. Dodatkowo zabezpieczyliśmy nasz produkt zgłaszając patent międzynarodowy.

Zainwestuj w bezpieczeństwo!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii, a najważniejsze informacje o spółce otrzymasz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich. Ponadto, inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.