Wynajem.pl

Każdy z Nas choć raz w życiu korzystał z usługi wynajmu, stąd idea stworzenia miejsca opartego na ekonomii współdzielenia (z ang. sharing economy) gdzie możemy bez ograniczeń współdzielić swoje dobra. Wspólnie możemy zmieniać reguły tradycyjnego wynajmu poprzez wykorzystanie potencjału dóbr własnych.

Serwis wynajem nie tylko umożliwia swoim użytkownikom odnalezienie w sieci rzeczy, których obecnie potrzebują, ale również udostępniać swoje własne, nieużywane dobra. Wynajem.pl to również idealne narzędzie dla wypożyczalni. Przy użyciu najnowszych technologii w prosty i szybki sposób pozwala udostępniać ich oferty wynajmu szerszej społeczności. Usuwamy przeszkody które dotychczas nas ograniczały! To co kiedyś było tylko pomysłem, dzisiaj staje się rzeczywistością, której częścią możesz być i Ty. Już teraz zapisz się na newsletter i stań się jedną z pierwszych osób, która do Nas dołączy. Razem zmieniamy rzeczywistość, która nas otacza. Dołącz do nas już dziś!

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Korzystniejsza wycena

Inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Poznasz spółkę

Otrzymasz podstawowe informacje na temat spółki jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.

Zapisz się do newslettera

A dowiesz się o możliwości inwestycji jako pierwszy/a!