img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Wynajem.pl

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Wynajem.pl

Każdy z Nas choć raz w życiu korzystał z usługi wynajmu, stąd idea stworzenia miejsca opartego na ekonomii współdzielenia (z ang. sharing economy) gdzie możemy bez ograniczeń współdzielić swoje dobra. Wspólnie możemy zmieniać reguły tradycyjnego wynajmu poprzez wykorzystanie potencjału dóbr własnych.

Serwis wynajem nie tylko umożliwia swoim użytkownikom odnalezienie w sieci rzeczy, których obecnie potrzebują, ale również udostępniać swoje własne, nieużywane dobra. Wynajem.pl to również idealne narzędzie dla wypożyczalni. Przy użyciu najnowszych technologii w prosty i szybki sposób pozwala udostępniać ich oferty wynajmu szerszej społeczności. Usuwamy przeszkody które dotychczas nas ograniczały! To co kiedyś było tylko pomysłem, dzisiaj staje się rzeczywistością, której częścią możesz być i Ty. Już teraz zapisz się na newsletter i stań się jedną z pierwszych osób, która do Nas dołączy. Razem zmieniamy rzeczywistość, która nas otacza. Dołącz do nas już dziś!