VIGILANT TELEVISION

Gdy 40 lat temu startowało MTV szybko zyskało status ikonicznego medium. Dzisiaj społeczności internetowe ekscytują się nowocześniejszą formą rozrywki - gamingiem. Celem VTV jest wprowadzić nową jakość mediów gamingowych, bez ograniczeń jakie narzuca telewizja, z wykorzystaniem wszystkich możliwości internetu. Z pełnym zrozumieniem trendów płynących przez współczesne subkultury.

VTV stawia sobie za cel zebrać w jedno miejsce wszystkich przedstawicieli subkultury rozumiejącej esport i gaming. Współpracując z dziennikarzami, influencami i ekspertami chcemy relacjonować rewolucję, która na świecie dzieje się w najlepsze. Wysokiej jakości teksty i materiały video. Streamy gier, wywiady, recenzje, a nawet treningi - tak będzie prezentowała się codzienność naszej ramówki. Codzienność, która pokaże skalę tego, co wkrótce będzie najważniejszym trendem w mediach.

Naszym wyróżnikiem będzie oferta nowoczesnej, atrakcyjnej i zrównoważonej rozrywki. Bądź pierwszy, który zainwestuje w MTV dla gamingu – zostaw swój e-mail.

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

benefit-1

Powiadomienie o starcie

Będziesz jedną z pierwszych osób, które poinformujemy o starcie kampanii. Dzięki temu masz pewność, że nie umknie Ci możliwość inwestycji.
benefit-1

Korzystniejsza wycena

Inwestorzy inwestujący jako pierwsi cieszą się nawet o 10% atrakcyjniejszą wyceną spółki.
benefit-1

Poznasz spółkę

Otrzymasz podstawowe informacje na temat spółki jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.
benefit-1

Early Bird

Pierwszym dniom kampanii często towarzyszą limitowane, atrakcyjniejsze pakiety dodatkowych korzyści - nie przegapisz ich.
benefit-1

Brak spamu

Nie wysyłamy niechcianych wiadomości - będziesz otrzymywać jedynie informacje na temat spółki oraz cykliczny newsletter Beesfund.

Zapisz się do newslettera

A dowiesz się o możliwości inwestycji jako pierwszy/a!