img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w VIGILANT TELEVISION

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

VIGILANT TELEVISION

Gdy 40 lat temu startowało MTV szybko zyskało status ikonicznego medium. Dzisiaj społeczności internetowe ekscytują się nowocześniejszą formą rozrywki - gamingiem. Celem VTV jest wprowadzić nową jakość mediów gamingowych, bez ograniczeń jakie narzuca telewizja, z wykorzystaniem wszystkich możliwości internetu. Z pełnym zrozumieniem trendów płynących przez współczesne subkultury.

VTV stawia sobie za cel zebrać w jedno miejsce wszystkich przedstawicieli subkultury rozumiejącej esport i gaming. Współpracując z dziennikarzami, influencami i ekspertami chcemy relacjonować rewolucję, która na świecie dzieje się w najlepsze. Wysokiej jakości teksty i materiały video. Streamy gier, wywiady, recenzje, a nawet treningi - tak będzie prezentowała się codzienność naszej ramówki. Codzienność, która pokaże skalę tego, co wkrótce będzie najważniejszym trendem w mediach.

Naszym wyróżnikiem będzie oferta nowoczesnej, atrakcyjnej i zrównoważonej rozrywki. Bądź pierwszy, który zainwestuje w MTV dla gamingu – zostaw swój e-mail.