img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Świat Oka

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Świat Oka

W Polsce żyje ok. 5 mln osób, które potrzebują opieki okulistycznej. Część z nich straciła wzrok z powodu różnych schorzeń. Światowa Organizacja Zdrowia uważa, że 85% zaburzeń widzenia można zapobiec poprzez podjęcie kompleksowych działań diagnostyczno-terapeutycznych.

Wobec tak dużych potrzeb otworzyliśmy Centrum Okulistyczne Świat Oka i nadaliśmy kształt nowoczesnej okulistyce, gdzie Ty i Twoje oczy są najważniejsze.

W jednym miejscu zebraliśmy światową czołówkę sprzętów diagnostycznych i terapeutycznych, m.in.: najnowocześniejsze lasery do chirurgii refrakcyjnej, zintegrowany innowacyjny system urządzeń do operacji zaćmy, jedyny na świecie laser do leczenia wczesnej postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD).

Nasi specjaliści to zespół doświadczonych okulistów, optometrystów i mikrochirurgów opiekujących się wzrokiem pacjentów od pierwszych dni ich życia.

Inwestując w Świat Oka, inwestujesz w zdrowie swoich oczu i budujesz z nami nowoczesny świat okulistyki.