img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Start Gniezno S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Start Gniezno S.A.

Żużel to sport numer jeden w Gnieźnie. Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe START jest kontynuatorem bogatej żużlowej historii w Pierwszej Stolicy. 73 lata czarnego sportu w Pierwszej Stolicy – mieście, który żyje speedwayem.

Żużlowcy z Grodu Lecha w przeszłości sięgali po medale Mistrzostw Polski i Świata. Czerwono-czarne barwy reprezentowało wielu doświadczonych i utytułowanych zawodników z Polski oraz zagranicy. W bieżącym roku mija 40 lat od zdobycia brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski.

Od trzech lat budujemy od nowa markę czarnego sportu w Gnieźnie – tworzymy klub oparty o jasne i przejrzyste zasady działania, jesteśmy solidnym partnerem dla wszystkich współpracujących z nami podmiotów.

Naszym celem jest awans do Ekstraligi Żużlowej – najsilniejszej ligi na świecie. Dzięki Twojej inwestycji stworzymy silną drużynę, a rozwój szkolenia pozwoli w przyszłości potęgę czarnego sportu w Gnieźnie oprzeć o własnych wychowanków. Chcemy również stworzyć twarde podwaliny finansowania swojego dalszego istnienia i rozwoju. Dołączysz?